Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2533246
Znaci li to da je onda pedofilija normalna jer se ne govori o njoj toliko? Ili da je devojka kriva zato sto ju je neko silovao jer se o tome ne govori?


Homoseksualnost je normalna.


Edit:
And what Anhedonie said.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2533248
a i jos nesto, smatranje da je "21. vek" neki vrhunac ili neka velika tacka je samo odlika uskog razmisljanja. al sta ces kad je nenormalna :lood:
By Velika devojka
#2533249
Misliš da si mudro izbegao odgovor. Ne, samo si pokazao nemoć da odbraniš svoje mišljenje.

Malo silogizma:

Ljudi su debili - ANHEDONIE je čovek - ANHEDONIE je debil.
Korisnikov avatar
By Blady
#2533251
@Anhe :up:


Al stvarno, ajde dodji ovde i pisi kako je homoseksualnost nenormalno.
Al ajde stvarno.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2533252
okej, pardon, ti si debil. i nisam rekao da su svi ljudi debili.

a ti nizi izbegla odgovor?

i poznajes logiku :wow: steta pa si nenormalna, misljenje nenormalnih osoba se ne racuna jer, jelte, nisu normalne
By Velika devojka
#2533255
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533246#p2533246]Over the rainbow napisao:[/url]Znaci li to da je onda pedofilija normalna jer se ne govori o njoj toliko? Ili da je devojka kriva zato sto ju je neko silovao jer se o tome ne govori?


Homoseksualnost je normalna.


Edit:
And what Anhedonie said.
Loše poređenje lošeg sagovornika.

Kada pedofili budu paradirali ili bilo šta tražili od društva, onda će se i o njima na isti način polemisati. Kako je pedofilija teški oblik psihodevijacije ali i procentualno ih je daleko manje, logično je da se stavlja u drugi plan što ne znači da se na tome ne radi više.

I ne mešaj babe i žabe.

Homoseksualnost nije normalna, nije ni bolest ali je seksualna devijacija koja se može lečiti ako se na vreme uoči. Svu odgovornost snose roditelji koji, ako ne reaguju na prvi simptom, posle mogu samo da udaraju glavom o zid. Onaj roditelj koji homo dete prihvati s radošću u srcu folira se a u sebi nosi očaj. Ljubav nije upitna, jasno.
Korisnikov avatar
By Blady
#2533257
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533255#p2533255]Velika devojka napisao:[/url]
Homoseksualnost nije normalna, nije ni bolest ali je seksualna devijacija koja se može lečiti ako se na vreme uoči. Svu odgovornost snose roditelji koji, ako ne reaguju na prvi simptom, posle mogu samo da udaraju glavom o zid. Onaj roditelj koji homo dete prihvati s radošću u srcu folira se a u sebi nosi očaj. Ljubav nije upitna, jasno.
Pa kraj. nema dalje.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2533258
al stvarno, zabij svoju (auto)homofobiju u dupe i iskrvari. i ne razmnozavaj se pre toga. post sam ti prijavio i leteces sa ovog foruma. poseti psihijatra usput.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2533270
ne, ravnopravne su. ah, da, ti ne znas sta znaci ravnopravnost :sigh:

svaki iole ok psiholog ce ti to reci. a ti idi poseti jednog.
By Velika devojka
#2533272
Uh, kada pročitam ovako nebulozni, nezreli odgovor, ne mili mi se pisati.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2533303
Ne nije. Vec zato sto si glupaca. Str8, gej, aseks... Glupaca. Ocekuj poziv od suda zbog tih usluga "lecenja" :mama:
By Velika devojka
#2533353
Torry
Na pitanje ću odgovoriti drugi puta, sada imam obaveze oko dece i naravno, ukoliko mi ne bude zabranjem pristupi forumu.

Hvala na razumevanju i pristojnosti pojedinih. Ostale takođe pozdravljam uz želju da porazmisle o svemu i otkriju svoj identitet, kada će shvatiti da je život zaista lep.

Pozdrav svima!
#2533375
^
A otkud tebi ideja da nama zivot i sada nije lep? A tebi bi zivot bio zaista lepsi kada bi na ovaj forum gledala kao na grupu slicnih ljudi koji pored toga sto su LGBT u sebi imaju razne kvalitete. I ne samo na forum, vec celu LGBT populaciju. I kada bi pokusala da upoznas neke od nas ovde i vidis da smo i mi ovde od krvi i mesa a ne pacijenti kojima treba lecenje, jer to nismo. Mozda se razlikujemo po seksualnoj orijentaciji ali smo u sustini isti, a to je ono sto se racuna.
#2533377
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2384970#p2384970]Chutzpah napisao:[/url]
Ulix napisao: Po tom pitanju im dupe ne čuvaju ni medicinski fakulet ni nauka.
Odnosilo se na poznanicu koja studira medicinski, i koja je ocigledno izvukla stvari iz konteksta.. Htela sam da kazem da se poziva na faks, jer time hoce da kaze da bolje barata cinjenicama od mene. Ne da sam fakultet podrzava ideju o izlecenju. :)
gossipboy8989 napisao:moja super ortakinja je na medicinskom fakultetu...i tamo ih uce kako je to stvar fiziologije i da je totalno prirodno...i kako homosexualnost ne treba leciti...profesori su za to da se istrebi homofobija iz zdrastva koja na zhalost postoji
To zvuci sjajno :srbin: , posto moja kaze da je izlecivo i da je to naucno dokazano. Sad od koga je cula ne znam, a da je ubedjujem da gresi nisam uspela i vise ne pokusavam.
u tom slucaju i heteroseksualnost se moze izleciti..
Korisnikov avatar
By Madonna
#2533382
Velikoj devojci jedino želim da se upoznamo
#2533420
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533375#p2533375]De Vil napisao:[/url]^
A otkud tebi ideja da nama zivot i sada nije lep?
Varka.
A tebi bi zivot bio zaista lepsi kada bi na ovaj forum gledala kao na grupu slicnih ljudi koji pored toga sto su LGBT u sebi imaju razne kvalitete. I ne samo na forum, vec celu LGBT populaciju. I kada bi pokusala da upoznas neke od nas ovde i vidis da smo i mi ovde od krvi i mesa a ne pacijenti kojima treba lecenje, jer to nismo. Mozda se razlikujemo po seksualnoj orijentaciji ali smo u sustini isti, a to je ono sto se racuna.
Verovatno ti je promaklo moje pisanje kada sam navela da imam prijatelje homoseksualce. Jedan od njih, nažalost, preminuo je pre par godina i ja sam zbog toga neizmerno tužna, a bio mi je najbolji prijatelj.

Nikada nisam tvrdila da se razlikujemo osim u seksualnoj orijentaciji. Isto radimo, isto smo pametni ili ne, isto uživamo u lepim stvarima, družimo se, lepi smo ili manje lepi i da ne nabrajam.

Problem je što homoseksualne osobe po prirodi stvari seksualno ne opšte prirodno i to ih u ogromnoj meri onespokojava. Zatim, vas je manjina pa je tako kriterijum za odabir partnera sužen te se neretko odlučujete za partnera koga inače nikada ne biste prihativatili jer se u bitnim životnim stvarima ne slažete. Kod homoseksualnih osoba uslov koji je dominantan je seksualna orijentacia, a kod heteroseksualnih, izbor je veliki pa tak ćemo biti sa osobom koja nam u mnogo čemu odgovara a ne samo u seksu.

@MDNA

Ako mi poštovano rukovodstvo foruma dopusti, biće prilike da se upoznamo, nadam se da ću posetiti i druge delove foruma.
By Velika devojka
#2533426
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533418#p2533418]overload napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533249#p2533249]Velika devojka napisao:[/url]Onaj roditelj koji homo dete prihvati s radošću u srcu folira se a u sebi nosi očaj.
ovo ti je bas uvredljivo, znas
Ništa nije uvredljivo, veruj mi. Štaviše mogla bih tvrditi da i homo roditelji bi isto osećali.
Najvažnije je biti iskren prema sebi.
Korisnikov avatar
By Blady
#2533427
ima jos jedna tema gde si pisala :cekam:
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2533429
Jos malo pa ce velika devojka po serenadanju da usije moje roditelje.. :radosnice:
#2533430
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533420#p2533420]Velika devojka napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2533375#p2533375]De Vil napisao:[/url]^
A otkud tebi ideja da nama zivot i sada nije lep?
Varka.
A tebi bi zivot bio zaista lepsi kada bi na ovaj forum gledala kao na grupu slicnih ljudi koji pored toga sto su LGBT u sebi imaju razne kvalitete. I ne samo na forum, vec celu LGBT populaciju. I kada bi pokusala da upoznas neke od nas ovde i vidis da smo i mi ovde od krvi i mesa a ne pacijenti kojima treba lecenje, jer to nismo. Mozda se razlikujemo po seksualnoj orijentaciji ali smo u sustini isti, a to je ono sto se racuna.
Verovatno ti je promaklo moje pisanje kada sam navela da imam prijatelje homoseksualce. Jedan od njih, nažalost, preminuo je pre par godina i ja sam zbog toga neizmerno tužna, a bio mi je najbolji prijatelj.

Nikada nisam tvrdila da se razlikujemo osim u seksualnoj orijentaciji. Isto radimo, isto smo pametni ili ne, isto uživamo u lepim stvarima, družimo se, lepi smo ili manje lepi i da ne nabrajam.

Problem je što homoseksualne osobe po prirodi stvari seksualno ne opšte prirodno i to ih u ogromnoj meri onespokojava. Zatim, vas je manjina pa je tako kriterijum za odabir partnera sužen te se neretko odlučujete za partnera koga inače nikada ne biste prihativatili jer se u bitnim životnim stvarima ne slažete. Kod homoseksualnih osoba uslov koji je dominantan je seksualna orijentacia, a kod heteroseksualnih, izbor je veliki pa tak ćemo biti sa osobom koja nam u mnogo čemu odgovara a ne samo u seksu.

.

To je samo tvoje misljenje. I gresis.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!