Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Zvonki
#2733190
Pauceti molim te reci mi ako si Oddworld presao,tj da li si imao kraj jer ja jesam ali ne znam da li mi se desio bag ili je nesto drugo
Preporucujem SOMA ljudi koji su radili Amnesia,sada su uradili ovo,igra ima stvarno odlicnu pricu i kraj te tera na razmisljanje,za sada je meni najbolja igra iz 2015
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2733193
i meni je soma fantasticna, mada ne najbolja za 2015, ipak izlazi fallout 4 i jos gomila jakih igara, ali svakako jedna od najboljih.
Korisnikov avatar
By Zvonki
#2733196
Meni je fallout 4 samo jos jedan fallout,imace sve iste RPG elemente prica je postapokalipticna i imace nextgen grafiku,ne verujem da cu ga igrati,nisam bas neki fan postapokalipticnih prica,krajolika itd...valja odigrati pillars of eternity
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2735059
je l' ima neko da igra league of legends? da igramo zajedno pls. :povez:
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2735300
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2733190#p2733190]Zvonki napisao:[/url]Pauceti molim te reci mi ako si Oddworld presao,tj da li si imao kraj jer ja jesam ali ne znam da li mi se desio bag ili je nesto drugo
Preporucujem SOMA ljudi koji su radili Amnesia,sada su uradili ovo,igra ima stvarno odlicnu pricu i kraj te tera na razmisljanje,za sada je meni najbolja igra iz 2015
Nisam stigao do kraja, ostavio igru posle 5 minuta zapravo...
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2735377
na eune.

htela sam na euwest na kom mi je par ljudi sa faksa ali su mi svi rekli da imaju ogroman ping tamo tako da necu da pokusavam.
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2735397
Ja sam na NA. Ping mi je oko 110-120 cini mi se.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2735400
Poceo dotu ponovo, joj kako sam zardjao...
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2735402
isto :lol:

nisam igrao LoL 2 godine.
kupio yasua letos kad sam poceo opet, neki nov heroj, jedvah se pokupio.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2735403
Treba vremena vratiti se u flow, pritom dosta novih stvari ima pa treba i to povatati ^^
Ovde izmenili meni 5 min sam trazio dugme za start...
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2737163
igra mi se smite otkako sam gledao kako ga keyori i uberdanger igraju u njegovom skorijem klipu. seems fun, kad imas s kim da igras

Korisnikov avatar
By Macan86
#2737287
opet minecraft :kesa:
čini mi se da mi ponestaju ideje šta da pravim...ladno sam potrošio dva sata na džinovskog stojka...
Korisnikov avatar
By badu
#2737315
nabavih fallout novi pa ću to da papkam
pre mesec dana sam počela imperiu online iz nekog razloga svemesramota maikemi samo klikćem a čak ni ne klikćem igram sa fona kotoradi
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2737320
imam zar za igranjem, al mi sve brzo dosadi
ono sto iscekujem je spellforce 3! koji je i dalje u fazi izrade, ovako ce da izgleda:
https://www.youtube.com/watch?v=i9klZYGNh8U" target="_blank
vise lici na spellforce prvenac, koji je najbolji, samo sa boljom grafikom, najbolje resenje za trojku!
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2737501
:lol:

Ok, mislila sam da je i ovo moje bilo previse. :lol:

Ja sam igrala samo preko neta ('naci flash).. :)
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2741209
jes bre. probao sam juce onu, shadow of mordor. igrao sam nekih pola sata i zesce se smorio. ne moze nista lol da mi zameni.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2741293
Jao nista, upucacu se, igra mi se neka igra sa glomaznom i dubokom prcom tipa mass effect al ne mogu da nadjem nista tako
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!