Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

By Aven
#2703047
Vožnja u tramvaju nakon dugo vremena nakon što sam ostavila bike na servisu.
Već sam zaboravila kakav je to osjećaj gledati na svakoj stanici hoće li ući kontrola. :D


Iako, pravi događaj dana me čeka tek navečer. *anxious*
Korisnikov avatar
By АlexxэlA
#2704293
:uplasen:
Išao da se nađem sa drugaricom. Javlja mi da joj kupim cigare, stižem do kioska, tu već neki čovek kupuje nešto, čekam iza njega. On se okreće i kaže mi da mogu preko reda, ako hoću, pošto on neće brzo. Rekoh mu da nema veze, kupiću na sledećem. Idem tako, sledeći kiosk i nije baš blizu, prelazim ulicu. ispred mene se zaustavljaju neka kola (skoro pa se popeo na trotoar), neko viče iz njih: "Ej, da te pitam nešto!"
Pomislih da traži neku ulicu, prilazim, i on kreće: "Jesi ti malo pre bio na trafici" (tako nešto), ja kao: "Aha".
On (sa osmehom): Pa šta ćeš čak ovde?
Ja: Ova mi je najbliža, a i usput mi je.
On: Super, ja sam Saša.
Ja, zbunjen, pružam ruku: Aleksandar, drago mi je. :zid: :zid:
On: A sad mi daj tvoj broj!
Ja: Molim? Zašto?
On: Pa da se čujemo.
Ja: :shok: Neka, hvala, nema potrebe. :shok:
Pretrčavam ulicu, on se dere iz kola nešto da idemo na piće i sl.
Kupim jebene cigare, promašim ulicu gde se nalazim sa drugaricom, dođem do prave, eto ti njega opet: "Sve te po nekim jednosmernim ulicama jurim", vozi čovek u suprotnom smeru.
Ja ubrzao korak :uplasen:, on hoće da idemo negde na piće, i kao: "Evo tebi moj broj, ne moraš da me zoveš, čisto da imaš".
Stižem konačno do kafića gde me čeka drugarica, okrećem se, on krenuo da se parkira.
Utrčavam unutra, objašnjavam joj zašto se tresem, ona: "Smiri se, šta ti je, ja ću da te čuvam. Kakva su kola?" :zmija:
-Šta misliš zašto sam bežao? :bubblegum:
Posle nekih pola sata krećemo, kažem drugarici da vidi ima li neki crveni golf, jugo, tako nešto, ne razumem se baš. Otišao, srećom.
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2704343
Bleja sa italijanima sa razmene učenika koje nisam video 2 godine, potom jaukanje i vriska Edvarda Munka zbog sutrašnjeg ispita.
By alexandermagic
#2704362
АlexxЭla, pa u cemu je problem, simpa ti je pristupio. Sto ce ti netko tko nije uporan da bude sa tobom ?
A i broj ti je mozda trazio jer hoce umesto tebe on da raskine sa njom, da pozove je i kaze da si tu i da si za njim lud ... :nerd:
By Aven
#2704437
^
:fancyklap: , nismo ni sumnjali.


OT:
Gospoja u srednjim godinama mi je skoro vratima udesila desnu šaku dok sam se bajkom pentrala uz brdašce Zajčevom, a ona izlazila iz auta. Sva se stresla i počela ispričavati. Gospođo, gledajte u retrovizor, rekoh joj iznenađujuće smireno. Nemam srca podizati glas na ljude koji djeluju kao da im je iskreno žao. :sniff:

Ovo je već drugi attack na desnu ruku u roku dva mjeseca. :drama:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2704440
Slika
dva i po minuta potpune smirenosti ✓

dok sam poskidala samoj sebi šavove pošto me mrzelo da se cimam do lekara a smorili su me
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2704450
@ 'tica: svaka čast :shake: :)

@ enMademoiselle: a uživo deluješ tako zen.
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2704458
da me vidiš sad rekla bi da delujem tako.. gladijatorski? :shrug:

elem nisam ja kriva.
dobro možda jesam ali manje nego drugi.
:sweet:
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2704459
i nivo samokontrole ono veče u nublu :fancyklap: taj neko zaista mora da se mnogo potrudio da te izvede iz takta. biće da je pre neka nego neko...
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2704463
ont: i will have to go with "ellen degeneres' boob in If These Walls Could Talk", did not watch the movie but i saw the boob scene :awesome:
Korisnikov avatar
By АlexxэlA
#2704483
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2704362#p2704362]alexandermagic napisao:[/url]АlexxЭla, pa u cemu je problem, simpa ti je pristupio. Sto ce ti netko tko nije uporan da bude sa tobom ?
A i broj ti je mozda trazio jer hoce umesto tebe on da raskine sa njom, da pozove je i kaze da si tu i da si za njim lud ... :nerd:
Nikakav problem, baš je bilo romantično u p.m.
Možda je hteo da prođe sa mnom kroz crveno... :nerd:
Korisnikov avatar
By gossip
#2705117
neki hunky guy mi se smeskao i posle nekog vremena se nabijao na mene u 74-orci
bilo je tako neprijatno/prijatno iskustvo :lol:
ocigledno mi ne treba ni klub a ni aplikacije da bih nasao momka :lol: :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2705145
našla sam jedno jako divno mesto za samoću u prirodi, jebaću im mater ako poprave te svetiljke.
klupa, mrak, tišina, reka.. i onih par ljudi koji su prolazili su me obilazili u širokom luku jer su mislili da sam psihopata pošto sam sama sedela tamo u to vreme, još crna jakna crna trenerka i kapuljača :lol:

predivno jako sam srećna nisam bila ni svesna koliko mi je to bilo potrebno
By alexandermagic
#2705160
Zasto bi mislili da si psiho, bar dok ti nekad ne padne na pamet da se ogrnes dugim crnim plastom sa kapuljacom. Ili bas popizdis, pa jos u ruci drzis kosu, a sve u cilju asocijacije na Smrt.

Slika

Pozeljno je imat automobil u blizini, posto je sasvim izvjesno da ce policija bit obavijestena. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2705209
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2705160#p2705160]alexandermagic napisao:[/url]Zasto bi mislili da si psiho, bar dok ti nekad ne padne na pamet da se ogrnes dugim crnim plastom sa kapuljacom. Ili bas popizdis, pa jos u ruci drzis kosu, a sve u cilju asocijacije na Smrt.

Slika

Pozeljno je imat automobil u blizini, posto je sasvim izvjesno da ce policija bit obavijestena. :ozbiljan:
skontala sam da je društvenim ljudima prva asocijacija na nekog ko negde sedi sam da je lud
još ako je tako izdvojeno mesto onda da je opasno lud pa se odmah sklanjaju i obilaze

bukvalno je bilo situacija da prolazi par čujem ih da pričaju i kad me vide uplaše se sve kao ššš ćuti ćuti idi ovuda obilaze me kao da ih ne primetim da ih ne napadnem možda :lol:
ali dobro kontam da većina ljudi ima strah da im se nešto ne desi što je opravdano a kod mene je to davno nestalo pa mi sve to tako deluje smešno
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!