Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Zvonki
#2662564
Alexander Knjiga se zove Epicentar
A sto se tice Banksy-ja i nakon gledanja filma "Exitr trought the gift shop" ne verujem da je on uhapsen,ne znam ako je on bio uopste u filmu i rekoa sta je tamo imao da kaze nakon toga ne verujem da je on osoba koja bi se tako predala...
Korisnikov avatar
By marrinija
#2662578
bila kod infektologa na kontrolu, na samom ulazu klinike se suocila sa friki prizorom u kome je jedna gospodja sedela na podu dok se rukama pridrzavala za klupu, klinac koji nije prestajao da kaslje i to poprilicno jako, lik koji je uspaniceno i pomalo odsutno utrcavao i istrcavao iz odeljenja hitro trazeci lekara, bakica koja je nonsalantno sedela i jednostavno cutala i posmatrala celu situaciju. omnibakica. ona je osvojila jebeno prvo mesto za skeri enigmu definitivno.

sve u svemu, vidjeh realizaciju the walking dead
Korisnikov avatar
By Hys.
#2662592
^ ja sam juce bila u poliklinici u zemunu, i naravno da sam bila najmladja tamo; pored velikog broja bakuta bio je neki profa sa stomatoloskog koji je doveo oca kog su pustili bez uputa i preko reda, jer je ovaj reko odma da je "profesor na stomatoloskom" nisam mogla da mu gledam ljigavu facu

dok je on imao taj performans, neka gospodja od 40ak dina je pricala intenzivno sama sa sobom dok je cekala na red

Svaka poseta bilo kojoj zdravstvenoj ustanovi je epizoda neke serije, svakako ne iz feel good zanra.
Korisnikov avatar
By marrinija
#2662878
naravno, jos dodatna rigidnost situacije i slou moušn koji se pricini u trenutku na samom susretu sa takvim pejzazom izaziva blagi tremor. a takav slucaj kao sa tim profom me tera da vratim nazad sve sto sam varila danas.

Slika

red na infektivnom
By Speculum Columbae
#2662880
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2662578#p2662578]marrinija napisao:[/url]bila kod infektologa na kontrolu, na samom ulazu klinike se suocila sa friki prizorom u kome je jedna gospodja sedela na podu dok se rukama pridrzavala za klupu, klinac koji nije prestajao da kaslje i to poprilicno jako, lik koji je uspaniceno i pomalo odsutno utrcavao i istrcavao iz odeljenja hitro trazeci lekara, bakica koja je nonsalantno sedela i jednostavno cutala i posmatrala celu situaciju. omnibakica. ona je osvojila jebeno prvo mesto za skeri enigmu definitivno.
duh gospodara ktulua zaposeda srpske domove zdravlja.
Korisnikov avatar
By marrinija
#2662909
a nekronomikon je ona zenica koju svi mrzimo ni krivu ni duznu jer opasnopozivot svom silom otvori vrata i proviri dozivajuci narednog pacijenta a nikako nas da prozove
Korisnikov avatar
By marrinija
#2662952
a cerberus je egocentrik doca koji pizdi kad slusa melodramaticne zalbe pacijenata koji su korozirali od cekanja reda

da definitivno bih citala ovo delo
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2664438
naručujem hranu sa curom i ona se vrati u kola a ja ostanem da sačekam i ta žena što radi krene da priča sa mnom i pita me, pošto me već par puta videla u poslednjih par dana "jel si ti možda rak u horoskopu?", ja reko "ne, ona je" i kao pokažem na devojku pored sebe i onda skontam da ona nije tu i da pored nema nikoga a ja pokazujem i smešim se kao šizofreničar najgori dok korak dalje stoji samo neki čovek prosjak pa me žena samo pogledala ovako :grin: onda sam htela da ispravim situaciju pa sam rekla nešto još gluplje pojma nemam krenula da se pravdam i onda sam rekla sebi dobro nataša ćuti. sve to na glas. faca joj je prešla iz :grin: u :shrug: i onda sam se udaljila malo od pulta i gledala tako ko koza blentava kad će da bude gotovo samo da priđem i uzmem pa mi žena rekla da drugi put mogu i da nazovem pa da samo pokupim kad bude gotovo

konstantno se u poslednje vreme tako blamiram jer ne uspevam više da odgovorim konkretno na pitanje nego odgovaram ono što je meni u glavi u tom momentu uz minimalnu povezanost sa pitanjem :(((((
Korisnikov avatar
By Draco
#2664440
Meni je dogadjaj dana - otkud ja ovde :) Desi se tako; jednom godisnje, ili redje, banem, vidim ne znam nikog, konstatujem kako sam matora i zaboravim. I tako u krug. Tako ce i sad, al i dalje mi je dogadjaj dana - dok ne zaboravim, godine su to.. :smilegrin:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2664458
^Jes matora baš - čini mi se beše dobrih nekoliko dina si mlađa od mene a ja sam ovde regulare ;-). Nice to see u :)
By Speculum Columbae
#2664547
Danas sam posle gledanja Offret i one lepe izjave Bergmana o Tarkovskom imao dug razgovor sa gosn suprugom, koji mi već duže vreme iznosi vrlo lepe svoje misli o snu kao suštinskoj, tj. pravoj prirodi čoveka i zaključio sam da bih voleo da u toku života oko nas okupimo krug ljudi koji bi raspravljali upravo o tome. Moja vizija je malo radikalnog frojdijanizma, dosta platonizma.
Korisnikov avatar
By marrinija
#2664555
propustih helovin MEH al ajd i to mora neko. barem ne mora da se mucim skidanjem tone sminke s a m o u t e h a
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2666312
igrom slučaja sam bila budna danas pre 4 poslepodne i uđem nešto u grupu za faks, imamo kolokvijum sutra pa reko čisto da vidim da li je neko nešto kačio i vidim neki lik iz druge godine okačio neku gomilu pitanja, JOŠ SE JA RAZMIŠLJAM KAO DA LI DA SE POMUČIM JEDAN KLIK DA SKINEM ILI MOGU KASNIJE SVE MI LENJO JEBEM i aj skinem i ulazim posle nekih 15 min kad ono nema ničega ko da nije ni postojalo.

hehehehe :awesome: možda ga sad i položim pošto su pitanja inače užas, džaba bih izlazila iako sam učila




koliko ovih dana imam više sreće nego pameti nije realno.
By Aven
#2666625
Uspjela sam osobu koju volim dovesti u pola sata od agresivnog tona i projiciranja/transfera vlastitih nedostataka na mene, do smirenog ponašanja i umilnog glasa koji kaže: Treba li ti prijevoz?

Daleko više nego što sam očekivala za prvo suočavanje. Agresivna projekcija obično puno duže traje.

What you won't do for love... via Dopustite ljudima da vas ugodno iznenade... by L.

To mi je ujedno i uljepšalo dan. :)


Imam ponekad osjećaj da sam fucking Magneto za [pasivno] agresivne emocije i projekcije. Al' samo za rijetke skidam kacigu.

Slika

Sad mi se gleda X-Men franšiza. : D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2677844
pružila sam ruku u frižider da uzmem guaranu da učim još
nije bilo upaljeno svetlo u frižideru
ruka se uhvatila za pivo
i pustila ga pognute glave u nadi da će se opet sresti kada vreme ne bude bilo pogrešno

~kratka tužna životna priča jedne ruke
Korisnikov avatar
By Teika
#2678079
Probala sam palacinke u hotelu Jugoslavija u Sugar and Spice. Bile su odlicne. Bila sam u velikom drustvu, pa smo se svi lepo ispricali i ismejali.
Korisnikov avatar
By gossip
#2681328
na poslu silazio niz stepenice,sapleo se i pao u narucje mnogo hot/simpa liku :lol: :sigh:
Korisnikov avatar
By gossip
#2696718
posrala mi se ptica po kapuljaci!
sreca pa nisam daleko odmakao od zgrade! :lol: :lol: :lol: :roflmao:
Korisnikov avatar
By gossip
#2697348
mleko od dojilje koje mi je prsnulo u oko...and don't even ask how it happened

uvek sam verovao da ce mi se tako nesto desiti with cum....ali ovo... :lol:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2697414
^ sjajno :lol:

ont. moj mali beli kreten od kera je sprecila da dodje do veceg pozara u kuhinji jutros, seronja mali :love:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2697532
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2697484#p2697484]Hys. napisao:[/url]^ wow :) do tell more :)!
Uh, da bih opisala situaciju morala bih roman da napisem :D al probacu ukratko...
To jutro, bila u spavacoj i cujem da mala laje al to je standardno kad oseti/cuje nekog psa na ulici. I ignorisala sam jer prestane posle minut. Zatim je cujem da onako kao da sapicom gura i grebe vrata od dnevne sobe koja su zatvorena i da cvili, tj. pokusava da dodje do mene. Ulazim u dnevnu i ona pocinje opet da laje i trci ka kuhinji. Pogledam stariju kerusu, a ona lezi na trosedu i drema (a obicno je ona ta koja prva laje kad se cuje neki ker na ulici). I reko ma ova mala garant laje jer je otac ukljucio neki uredjaj tipa mikser/usisivac ili bilo sta od tehnologije sto se cuje, jer je ona mali tehnofob i laje na sve to sto pritom i proizvodi zvuke :lol: I prilazim kuhinji, a ono dimcina i vidim da je ringla ostala ukljucena i lonac na njoj bez vode. Dno lonca je vec krenulo da se tanji i topi, da je duze ostalo tako i da nije bilo nje...ne zelim ni da zamisljam. Mala je osetila da ne bi trebalo bas toliko dima da bude :lol: i pokusala da upozori. Dok ova velika je skroz flegma...mogla je cela kuca da izgori, ne bi reagovala dok ne dodje do kauca. I ceo dan je mala onda dobijala poslastice i nagrade :D
Inace je skroz blesava i sva je k'o malo dete (u julu puni 3 godine), ali ume da oseti kad nekom od nas nije dobro ili je neki covek/pas potencijalna pretnja. A da, Dzek Rasel terijer je ^^
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2697542
proljecnjO generalnO ciscenjE stana :supermen:

salim se, nema sanse da se nateram u svaki cosak da zavirim i kleknem na kolena za ribanje poda (off topic: momci, svaka cast), ali dolazi mi sestra za par dana, spavace kod mene po prvi put.. lajk evr, i onda sam nekako smogla snage.. pola juce, pola danas..

fascinantno kako se stan od 38 kvadrata za sekund pretvori u 200 kvadrata kad cistim :sigh:


ali gud fing tek sledi, veceras idemo na pivo :yay:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!