Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2656473
kompletno sam ti izignorisao jednu...dve...tri poruke...ne znam sta ti nije jasno? :lol:
Korisnikov avatar
By Kentaura
#2656524
Zasto moras SVAKO jutro u 15 do 6 da mi svojim"zagrevanjem" juga poremetis pokusaj da zaspim? :(
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2656528
Sa tvojom glavom će se nešto jako loše desiti ako je ne otkinem. ^^
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2656578
Zivot mi je u takvom haosu trenutno, da je pravo cudo sto ujutru uopste uspevam da ne zaboravim carape da obujem :D
Korisnikov avatar
By Kentaura
#2656594
"Tagove naših koraka čuvaju uske staze. Zavolela sam te oči, pune zvezda, oči, koje nešto kriju. Volim i te ruke, kao što ptica voli nebo i svoju slobodu..."
Korisnikov avatar
By Hellas
#2656852
I treba da se bojis. U jake svetle boje mhm.
Slika
cemo videti koliko si jaka na recima mhm :evil:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656858
JesamNaopaka oglasi se!!!!!!!!11
ne znam ko si ali nick obećava izjeda me već što mogu samo da ga gledam
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656976
vojvodino moja lepa mirna, oprosti mi, grešna sam sa željama bila
lepe njive, stoka civilizovana; lepe šume, drveće civilizovano. sva si divna i prelepa tek sam sad shvatila. :*
Korisnikov avatar
By Macan86
#2657199
Plašim te zar ne?! Ooo,da,ja te itekako plašim.Dovoljno je samo da me pogledaš da se osetiš ugroženo...Znam ja dobro da ti se ćeo svet i to tvoje patriarhlno ispiranje mozga koje pokušavaš ruši pod nogama samo zbog mene...I ne samo to...ovo je mnogo više od toga...Ovo je lično...Nemoj da se vadiš na boga,znam da je lično! Ja te ugražavam...Ja,cela moja pojava i činjenica da imam i hrabrosti i drskosti da pred svima pokažem koliko nisi u pravu i koliko tvoji stavovi nisu zdravi već nazadni...Zato što si kao i većina muškaraca tako jadan i nesiguran u svoju muševnost da osećaš kao da ću ti je ja odužeti,ne samo tebi već svima vama jer se ja usuđujem ne samo da ne budem ono kako ti zamišljaš žensko već se usuđujem da sebe računam za muško što je tebi toliko strašno da moraš da huškaš mog brata na mene!...I turim te ja više na tu tvoju jabuku koju je Eva navodno pojela pa sad mizoginični skotovi poput tebe to koriste kao izgovor!
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2657594
znači idemo do koske, a? pošteno. ništa manje nisam ni očekivala.

:jebise:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2659195
90 odsto ljutenice je moje! :mycandy:
  • 1
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!