Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Misfit
#2495174
ste slušali? :dj:



simpatičan mi je način na koji razmišlja o uličnom, khm, životu u bege gradu, a ova nova solo hip-hop faza mi se daleko više sviđa od onoga što je radila sa bendom sajsi (misi nači naaš) koji je ipak bio blizi nekom roku. i tako...
Korisnikov avatar
By Herald
#2495176
nutela cinkilinki moze samo tuuuuki ciki
Korisnikov avatar
By Delete
#2495197
Vrhunski bogougodno bi bilo da Damjan Los i Sajsi MC snime zajednicku "stvar".
Korisnikov avatar
By Neutron
#2495203
^ Za ovo postoji ozbiljna šansa, negde su izjavili da se druze.
Dok Sajsi bude pisala text te pesme sve ce biti super.
Korisnikov avatar
By mean95
#2495205
ne slusam ovo, mada pored svih nasih kvazi repera odlucio bih se za nju jer pema barem ima neku pouku, mada opet taj ritam, nedostatak melodije...nije to za mene :/
Korisnikov avatar
By acid drop
#2495230
Ovu prirodno farbanu bih naterala da prizna da voli da izgovara bezobrazne stvari. :sladoled:
Korisnikov avatar
By acid drop
#2495232
Sad sam gledala ceo klip Fajront republika.
"Evo ti jedan Sajsi" :smeh: :pucaodsmeha: :lol: :rotflmao: :krezavi:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2495234
sajsi mi je super, malo je ipak suzdrzana, dok mi je terry T kucka totalno on loose!
sto se zanra tice..

Korisnikov avatar
By Waldorf
#2495322
ja sam to potpuno nenadno i nespremna čula jednom lajv. imala je tačku na nekom pesničenju (ako se dobro sećam). nema reči kojima bih molga da objasnim nivo negativnosti moje reakcije. sada jedino mogu da gledam belo ljude, čijem ukusu inače verujem, koji se oduševljavaju i prate sajsi. ne da mi se da se prešaltujem i popustim pa to ti je..
Korisnikov avatar
By Misfit
#2495329
pazi, ovo što sada radi je potpuno drugačije od onoga sa početka. kada je bila u istoimenom bendu koji je blah... mislim, nije ni sada neznamkolko wow, al meni je skroz simpatična.
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2495319#p2495319]KorvinOdAmbera napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2495195#p2495195]Misfit napisao:[/url]zato što svi treba da ga... sajsi. :lizalica:
Ili sajusi, ili sajsu.
Gradivo se mora znati, neću tolerisati neznanje! :oklagija:
:pionir:

evo ti jedan sajsi:

Korisnikov avatar
By Waldorf
#2495339
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2495329#p2495329]Misfit napisao:[/url]pazi, ovo što sada radi je potpuno drugačije od onoga sa početka. kada je bila u istoimenom bendu koji je blah... mislim, nije ni sada neznamkolko wow, al meni je skroz simpatična.
jel taj "bend" ona repuje, a neka plava cica što nema osećaja za ritam tu nešto đuska i penje se na gajbice, pa sve čekaš kad će da se razbije kao dulek kako su joj kooridnisani pokreti? jel to taj bend? ako jeste, ja sam to gledala lajv i sad nikada ne mogu da izbrišem..
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2495348
nisam. samo su njih dve tu bile. ali ajme meni koliko je nestabilno izgledalo sve to..
Korisnikov avatar
By Misfit
#2495353
misliš na ono što je bilo u apartmanu? to sam propustio. :sigh:
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2495355
ne. to sam i ja propustila, s namerom. ovo je bilo u akademiji, nekoliko meseci pre nego su je zatvorili.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!