Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Za ljubitelje sporta, i one koji se bave sportom...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Oziris
#2464664
^ On ce svakako biti No. 1 od sledece nedelje, a i zavrsice godinu kao No.1. Samim tim sto se Federer povukao sa mastersa u Parizu, gubi 1000 poena, a razlika medju njima sad je nesto oko 360. Sve i da Djokovic sada izgubi od Querrey-ja, sto nece, bice No.1 od ponedeljka.
Korisnikov avatar
By spliff
#2464665
nijesam znao da se fedex povukao
u tom sluchaju je svakako prvi

:kolo:
Korisnikov avatar
By spliff
#2464673
pa mislim da bi ishod bio isti i da nije otishao da se odmori
jedini nachin za fedexa da zadzi poziciju br 1 bi bio da on osvoji turnir a da nole ispadne odma'
Korisnikov avatar
By Oziris
#2464685
Hmmm, nisam bas sigurna... Ali da, postojale su neke kalkulacije i Novakove velike sanse da se vrati na No.1. A i Federer bi morao da osvoji i Pariz valjda i da igra finale Londona da bi zadrzao No.1 poziciju. No, nesto se meni sve cini da njega bas briga trenutno... Proveo je koliko, 301, 302 nedelje... Sve me nesto cudi da jos uvek igra... Mislim, koji motiv jos ima za to?
Korisnikov avatar
By nsc
#2464696
neki ljudi vole ono cime se bave i cak nalaze i uzivanje u tome
a ne treba zaboraviti ni visemilionski iznos u evrima
Korisnikov avatar
By Dr_Shortbus
#2464979
Jesi ti gledao meč? Ja nisam ali voleo bih da jesam. I ne bi bilo prvi put da se vrhunski teniseri igraju sa vatrom i karijerom. :D
Korisnikov avatar
By Oziris
#2465451
Hahahah a Pariz pocinje da lici na ATP 250, s obzirom na imena koja ostaju u igri. :smeh:

Ispade i Del Potro od Llodre. :wow:
Korisnikov avatar
By Oziris
#2465459
Dobro, to je i razumljivo negde... To je poslednji turnir pred London i verovatno su svi vec onako, dobrano iscrpljeni i umorni, te nekako "ostave prostora" sebi za odmor pred vaaazan turnir! :D
Korisnikov avatar
By Marvin
#2465502
I sad će da ga osvoji Janko :yes:

A šta ćemo sa Pragom?! Igra Petra, ne igra?
Korisnikov avatar
By nsc
#2465793
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2465379#p2465379]Dr_Shortbus napisao:[/url]Napisao sam to sa pomišlju da je možda meč nameštaljka. Da ne odugovlačim i pišem preduga objašnjenja. :grin:
ja nazalost gledao
prvi set je nerealno lako dobio, drugi je bio ono sto se od obojce ocekivalo, a treci je odigrao preko one stvari, valjda nije smeo da preda ili da pokaze da namerno gresi, ali ono je bilo mucno za gledati, videlo se da jedva ceka da svrsi
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#2468806
Otpoceo je zavrsni sampionat u muskoj konkurenciji - vec drugi dan zavrsen, a nismo otvorili temu!?! :shok:

:lol:

No, svi rezultati su ocekivani, jedino nisam mislio da ce Ferero da dobije Delpa. :fancyklap:

Doduse, nisam ni gledao mec, mozda je porazeni u zavojima nastupio u kvalifikacijama. :neznam:
Korisnikov avatar
By nsc
#2468911
pratim gledam, ali nesto me bas i ne dotice, porazi devojaka u Fed kupu i Djokovica na Olimpijadi itt totalno su mi ubili zelju i za gledanjem, ne samo za komentarisanjem, jedino Serena me je na momente radovala, mada mi je drago i sto je Janko stigao do ovog turnira, makar i (ocekivano) izgubio (a sve se nadam da ce bar neko iznenadjenje napraviti)
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#2469198
Slatka pobeda Djokovica. :D

Mislim da je i on nesto slicno izjavio, tako bar stoji na sajtu B92.

Odgledao sam drugu polovinu odlucujuceg seta. :tenis:

Doduse, uz prekide za shporetom. :lol:


Ukoliko Berdih pobedi Congu, mislim da ce se izmedju njega i Marishke odlucivati u njihovim poslednjim okrsajima, a da Djoka glatko prolazi (ju, sto zvuci :pervert: :smeh: ) kao prvoplasirani u svojoj grupi. Otom-potom...
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#2470017
Berdih izgubio od Djokovica sa 2:0 u setovima, te izvisio za prolazak u polufinale. :shrug:
Dakle, drugi polufinalista A grupe ce nesumnjivo biti Endika Mari-Mari...


:tenis:
  • 1
  • 416
  • 417
  • 418
  • 419
  • 420
  • 449
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!