Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Sunce
#2389931
alexandermagic, mnogo ti hvala. Naterao si mi suze na oci. :)

Mozda ne poznajem filmove i umetnicarim na forumu, ali sumu poznajem, prirodu poznajem. Prosle godine sam se verao sam po sumama. Bila je magla i bilo je mnogo vlazno, nekoliko puta sam mogao da nastradam, i na tu scenu me je podsetila ova tvoja fotka. Ne umem da objasnim ljudima kakva je radost kad u moru biljaka pronadjete neku novu ili nepoznatu.
#2390126
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2389588#p2389588]*deni* napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2388195#p2388195]Vel boy napisao:[/url]moja slika u smirenijem stanju tj. nakon prezivljenog Synesthesia-inog shoka :lol: Slika

tako da ne morate vishe da zamishljate, seranchici jedni! :oklagija:
Na ovoj i na onoj drugoj slici iz ove serije uopste ne licis na onu osobu sa slika u temi Moja fotka. Totalno zbunjujuce. :ozbiljan:
:roll: samo ti budi zbunjen. mora da sam shapeshifter :wundy: :smeh:

a fino rekoh josh vishe puta da je web camera bila nepodeshena u brightness-u tj. da su bili zatamnjeni video enhancements-i, da je bila veche, dakle, noc, mrak (treba li to crtati da deni skopcha???), doshao pola znojav s dzoginga, jedna lampa skromne svetlosti mi bila upaljena u sobi.
a sledeceg jutra na krevetu, nakon jutarnjeg moisturizer-a i baby powder-a, blizu prozora, po dnevnoj svetlosti i uz povecan brightness u podeshavanjima web enhancements-a, snapshot-ovah i okachih druge dve-tri-chetiri slike i ovde i u temi Moja Fotka.
al' dzaba glupom deniju prichati.......

glede videa, da, ako se moze postaviti video s moje video web kamere i ako MI se cefne, mogu i to. :)
a, josh uvek mogu postaviti spremnu sliku i mog "debelog" shupka (virgin one, btw. :yes: ) specijalno za denija da mu zachepim pogana, psihotichna usta. :)
Korisnikov avatar
By bern
#2390132
^ velboj, je li ovo neki... skeč? puder? virgin?
#2395248
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2390135#p2390135]Vel boy napisao:[/url]denijeva psihoza, da.
ja samo ne popushtam malicioznim psihoticima.
Koliko ti imas kilograma,Vel boy,ako nije tajna? I koliko si visok? Hajde barem to jednostavno kazi,kad vec jednostavno ne znas da se slikas. Na slikama iz ove teme delujes bas jako krupno,a na onim slikama gde ti je skroz belo lice delujes sitnije. I nemoj,molim te,da nadugacko objasnjavas da tvoja tezina i visina zavise od osvetljenja i bebi pudera na licu, ili da to zavisi od toga da li se slikas kraj mravice,ili slonice,vec ako hoces,stani na vagu,pogledaj sta pise,pa dodji ovamo da nam kazes. Bas me zanima,mozda cu iz tog podatka stvoriti jasniju sliku o tome kako bi mogao da izgledas,jer gledajuci tvoje slike na kojima uvek drugacije izgledas, ne moze da se utvrdi tvoj vizuelni identitet nikako,cak ni na nivou pretpostavke, da pravimo tvoj fotorobot,ispao bi Cica Glisa sa limun zutom kosom.
#2395349
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2395248#p2395248]*deni* napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2390135#p2390135]Vel boy napisao:[/url]denijeva psihoza, da.
ja samo ne popushtam malicioznim psihoticima.
Koliko ti imas kilograma,Vel boy,ako nije tajna? I koliko si visok? Hajde barem to jednostavno kazi,kad vec jednostavno ne znas da se slikas. Na slikama iz ove teme delujes bas jako krupno,a na onim slikama gde ti je skroz belo lice delujes sitnije. I nemoj,molim te,da nadugacko objasnjavas da tvoja tezina i visina zavise od osvetljenja i bebi pudera na licu, ili da to zavisi od toga da li se slikas kraj mravice,ili slonice,vec ako hoces,stani na vagu,pogledaj sta pise,pa dodji ovamo da nam kazes. Bas me zanima,mozda cu iz tog podatka stvoriti jasniju sliku o tome kako bi mogao da izgledas,jer gledajuci tvoje slike na kojima uvek drugacije izgledas, ne moze da se utvrdi tvoj vizuelni identitet nikako,cak ni na nivou pretpostavke, da pravimo tvoj fotorobot,ispao bi Cica Glisa sa limun zutom kosom.
ti ozbiljno, ali, ozbiljno ochekujesh da ti podnesem referat? are you for fucking real? :wtf: ako si ozbiljan s ovim postom i ako stvarno ochekujesh to, pod hitno po pomoc. :lood:
a poshto znam da ti je bolje da te uzmem kao veseljaka komichara, to necu vishe troshiti rechi do upozoriti te josh jednom da prestanesh s body-fashistichkim wannabe, ejdzistichkim wannabe sranjem!

p.s. ja sam vec davno pisao da sam visok preko 185 cm. and?
zashto mislish da mene boli kurac kakvu ti, deni, sliku imash o tom kako ja izgledam? :wtf:
ja sam ti vec rekao deni, dobar si dok me zabavljash i zasmejavash kad si komichan i/ili kad ti se, a nazalost vrlo retko, desi da kazesh koju smislenu na nekim drugim temama, no, kad pochnesh s tvojim psihotichnim i malicioznim sranjem, o d l e p r sh a j!!! :ua:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!