Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Dreamer92
#2558310
Zdravo,

Da li postoji neki znak raspoznavanja gaz ljudi medjusobno. Npr ides gradskim prevozom, vidis nekog simpa momka, sretnu vam se pogledi (slučajno, ili ne) i šta sad... Možda je on baš gay i možda postoji obostrana privlačnost, ili prosto zaintresovanost, a posto ne želiš (nije bas normalno) da startuješ pogotovo str8 ljude (ako si samo umislio) u prevozu, na ulici nebitno gde..., Zar ne bi bilo lepo da recimo lupam sada, ako se obojica počešate po denom kolenu ili nesto slično, znacilo da ste oboje "od iste sorte" xD . Postoji li neki generalno prihvaćen znak "prepoznavanja" ???
Korisnikov avatar
By Dreamer92
#2558315
Nije lose da tako nesto postoji... Zar gresim ??
Korisnikov avatar
By *deni*
#2558320
:usamljen:
Crvena maramica koja diskretno izviruje iz zadnjeg džepa farmerica. To ti je skoro siguran znak, ma skoro 99 posto siguran.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2558322
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2558310#p2558310]Dreamer92 napisao:[/url]
., Zar ne bi bilo lepo da recimo lupam sada, ako se obojica počešate po denom kolenu ili nesto slično, znacilo da ste oboje "od iste sorte"...
To sa češanjem kolena nije praktično, može biti i opasno, jer je to radnja koju često u svakoj prilici preduzimaju brojni muškarci i žene. Nećeš valjda prići nekoj babi što se u GSP-u pipnula po svom desnom kolenu, misleći po tome da ste ista sorta i krenuti da joj namiguješ - '' Baba, ti si baba-peder, od iste smo sorte. '' :neto:
Nego treba nešto konkretnije i jasnije, na primer - namigivanje desnim okom i slanje diskretnog poljupca uz diskretno pućenje - cmok.
Tako nešto. :ugriz: ;)
Korisnikov avatar
By Katengl
#2558327
Naravno. Ako nosi sociva roze pa na tufne – peder sto posto. Al' ako su na strafte, onda je dendrofil, tako da moras da obratis paznju na tu sitnicu.
Korisnikov avatar
By Vespertine
#2558331
Ako znaju ko je Jasmina Puljo, you're half way there ;)
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2558347
Preporučujem roze obrnuti trougao.
Hitler je to najbolje znao. :deda:
Korisnikov avatar
By zguba_91
#2558393
nosi narukvicu duginih boja, bas kao ja :D
Korisnikov avatar
By Dreamer92
#2558442
Sem sprdnje malo konkretnih stvari ima ovde...
Crvena maramica dakle, malo da vidi iz zadnjeg dzepa :) A sta ako mi se ne slaze da nosim crvenu maramicu xP Ne slazu mi se boje, a i krajnje glup detalj ,,, Mada ako naletim na nekog takvog super.
Namigivanje i osmeh to je isuvise rizicno ...
Znaci generalno neki znak ne postoji,.. A da ga mi ovde izmislimo, pa prosirimo na celu populaciju ?
Kakva revolucionarna ideja :))
Hajd dajte neki pametan predlog. Mozda na par sec zavucena desna ruka u dzepu ??

PS: Hajd samo ozbiljni ljudi, manite se budale, valjda imate pametnija posla nego ovde da lupate gluposti ...
Korisnikov avatar
By Dreamer92
#2558447
Daleko da su ovo gluposti.
Cak sta vise ovo je strasno mocna zamisao... A Ovaj PS se odnosio bas na ljude poput tebe ... ^
Korisnikov avatar
By zguba_91
#2558448
a narukvica????!!!!!!
ali ja se ne zezam :)
#2558450
Je l' ti rekao neko da možeš da se povrediš kada govoriš takve stvari?
Evo ja ću: stani brate, nemoj, povredićeš se.
Mislim, već je pitanje sekunde kada će jedan od tvojih postova gore zaista da obeleži kao para-abnormalnog za celi život.
Korisnikov avatar
By blenta
#2558452
ako ga uhvatis da jase ili zvace kitu, nas je ;)
provereno
Korisnikov avatar
By Madonna
#2558458
KAKVA REVOLUCIONARNA IDEA!!!!!!!!!!!!!!!
Korisnikov avatar
By Dreamer92
#2558460
Daklem stvarno ste retardi....
Jheronim van Aken ti izgleda da si mnogo pametan... Useri se ! XD
Korisnikov avatar
By bern
#2558475
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2558442#p2558442]Dreamer92 napisao:[/url]Sem sprdnje malo konkretnih stvari ima ovde...
Crvena maramica dakle, malo da vidi iz zadnjeg dzepa :) A sta ako mi se ne slaze da nosim crvenu maramicu xP Ne slazu mi se boje, a i krajnje glup detalj ,,, Mada ako naletim na nekog takvog super.
Namigivanje i osmeh to je isuvise rizicno ...
Znaci generalno neki znak ne postoji,.. A da ga mi ovde izmislimo, pa prosirimo na celu populaciju ?

Kakva revolucionarna ideja :))
Hajd dajte neki pametan predlog. Mozda na par sec zavucena desna ruka u dzepu ??

PS: Hajd samo ozbiljni ljudi, manite se budale, valjda imate pametnija posla nego ovde da lupate gluposti ...
:lol:

ti si OZBILJAN? :D
Korisnikov avatar
By gossip
#2558481
ne postoje pravila :D
ne mozes da znas da li je neko gay dok ti ta osoba to ne kaze...dok ti neko drugi ne kaze za tu osobu(to opet ne znaci da je istina)...dok ne sretnes tu osobu na romeu...u klubu itd....

ja sam se tako par puta opekao misleci da je lik gay :lol:
By space_oddity
#2558491
Pa generalno potencijalni znak može biti to da ima neki bedžić sa duginim bojama ili nekim drugim reklamnim materijalnom pokupljenom na nekom prajdu ili sličnoj manifestaciji.
Ni tad nije nužno, ali je sigurno makar ally pa ako mu priđeš i nije zainteresovan (bilo da je strejt bilo da mu se ne dopadaš bilo nešto treće) makar znaš da te neće napsovati nego će sve proći ok.

Ali, ono, ja sam vrlo protiv savatavanja ljudi u javnom prevozu i na sličnim javnim mestima. Meni vrlo ne prija kada mi neko priđe u takvoj situaciji, i tačno je da polazim od sebe, ali mislim da bi ipak bilo bolje da, ako postoji u mestu u kom živiš, posetiš npr. neki gej klub/kafić. Tamo će momci isto biti ili gej/bi ili allies tako da je ok pokušati da priđeš.

I'll entertain your idea for a couple of seconds, though - ne misliš li da bi, ukoliko bi postojao neki "tajni" znak poznat među gejevima i biseksualcima, to kad-tad procurelo do šire javnosti, te bilo podložno zloupotrebi?
Korisnikov avatar
By 2kune
#2558495
koliko je meni poznato, postoji samo jedan znak i taj je potpuno pouzdan i nije nikada zloupotrebljen... kad je pederuša zainteresirana ona će svoje želje apostrofirati laganim, gotovo neprimjetnim dirkanjem po piši koje iz nekih nepoznatih razloga str8erima nije ama baš nikada i nikako vidljivo a drugoj pederuši je to kao rikanje napaljenog losa... i to je neki signal koji prelazi sve kulturološke, nacionalne i svake druge ine granice ovog našeg sitnog planeta...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!