Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By acid drop
#2566607
kacam bila mala igrala sam tog sonica, gde se svi trkaju i ljisica je mogla da se kotrlja.
hoću opet to da igram. :(

edit
našla sam. :awesome:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2566608
A znaš kako sam ja zvao kada sam bio mali spindash?

Šišiši. :lol:

''


Kad smo već kod retro igrica, vidi kako su šupci uradili sve do jaja, uradili su ja mislim prvi akt prvog nivoa i onda se posvađali i napustili. A vidi kako doooobro izgleda. :wow: Ja b'se ovim bavio da znam čime se uopšte prave ovakve stvari. :wow:

''
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2566611
Postoji PC verzija svih retro igrica, i zove se Sonic mega collection.

I sada ja bih tebe posavetovao da pretražiš .iso sliku preko piratskih sajtova, ali neću, jer bi to bilo jako pogrešno i to nikako ne valja. I ja nisam taj tip osobe koji bi ti rekao da odeš na http://thepiratebay.sx/" target="_blank i pretražiš taj DVD jer to nije etički da preuzmeš taj fajl.
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2566614
Kako nemam vremena za maratonska igranja, malko sam na pauzi sa Guild Wars 2 (iz'ini, Koki :hug: ). Tako da uglavnom kad uhvatim koji minut igram neku gubilicu vremena na fejsu ili odradim kvest u Skyrimu. Igram ga od kad je izašao tako da je zaljubljenost nestala te mogu da se zaustavim. Bojim se sad kad bih za GW2 sela, ne bih se pomerila dok ne padnem u nesvest od gladi ili se ne upiškim...
Klikćem malko i po Minecraftu, ali nešto sam sebi utuvila u glavu da kupim original, pa mi se ne gradi svet koji će samo da nestane netragom kada se prebacim u legalce.
Korisnikov avatar
By bern
#2566620
ništa ne igram, i baš mi fali. kako sam se makao sa dekstopa, koji je polako zastario, i sve više počeo da koristim linux, nemam volje da se bavim igrama. a rado bih sjeo i dovršio "oblivion", ako negdje imam sačuvanu igru :/
Korisnikov avatar
By Vix
#2566622
Zeus: Master of Olympus

Oblivion bih rado završio da sam imao jači komp ovde, ovako ga samo sanjam :(
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2566623
bas za mene tema
e ovako

Na racunaru:
Call Of Duty: Black Ops
Slika

SimCity 5
Slika

The Sims 3 (Late Night & Town Life)
Slika
Slika

The Sims 1 (Complete Collection)
Slika


Na DSu:
Super Mario 3D World
Slika

Pokemon White 2 ( :blush: )
Slika

Pokemon HeartGold ( :blush: )
Slika
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2566633
Prvo leto da ne igram apsolutno ništa...
Korisnikov avatar
By Mia123
#2566640
Trenutno samo Mahjong Titans. :D Sa nestrpljenjem iščekujem novi GTA.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2566642
whoops, ja mislio niko nece odgovoriti na temu ^^ drago mi da vidim da se toliko ljudi igra :up:
upravo skidam Guacamelee! lepo izgleda
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2566664
Inace, po kompu imam instalirano - Command & Conquer: Red Alert 2, Wolfenstein, World of tanks (jedino ovo ne igram, ovo igra brat), Cossacks: European Wars, Cossacks: The Art of
War, Cossacks: Back to War (ova tri komaTa sam igrala par puta, ali uglavnom to igra brat) i poslednja igrica, koja je danas instalirana - Game of thrones (jos je nisam igrala, al' moracu da overim jednom).

Malo cudno izgleda (pored tolikog broja), ali gotovo uopste ne igram (u poslednje vreme) igrice na kompu. :glupan:
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2566696
@hippo...: za igru uvek treba da se nadje vreme ;)

@afraid: da to je puno lola,
ja igrao dotu 2 do nedavno ali mi oduzimala puno vremena pa obrisao (30 i kusur lvl)

zapoceo Reus juce

Slika
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2566749
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2566613#p2566613]Over the rainbow napisao:[/url]
*izjava ljubavi*
Igrica mog detinjstva. :love:
Inače, dok sam ovih nekoliko sedmica njakao naokolo igricu na fonotelu, da si čula reakcija. Prvo rodica, kada je čula zvuk prikupljanja prstena, se uhvatila za glavu i kobajagi počela jaukati: "Jaoo, ti zvuci su me proganjali čitavo djetinjstvo." A onda brat kada je čuo, samo je prokomentarisao: "Prva ljubav zaborava nema." :lol:
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2566758
:lol:
Kod nas je bio obicaj (dok smo imali soni plejstejsn) da prvo gubimo zivce (brat, otac i ja) dok igramo Super Mario, a posle da iste te zivce lecimo tako sto igramo Super Sonic. :love:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!