Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By Srklet
#1800795
:lol:

svjedoči josip friščić, šef hrvatske seljačke stranke, koja je u koaliciji s HDZ-om:

Smatrate da se tada trebalo čvrsto postaviti prema prosvjednicima i reći im da naprosto nema novca za više, pa makar oni danima ostali na prometnicima?

– Trebalo im je realno reći za što novca ima, a za što nema. No, govorilo im se da novca ima za sve i sad ljudi pitaju zašto nisu ispunjena obećanja.

I Jadranka Kosor je danas žrtva svojih poteza prošlog ljeta?

– Nisu to bili njezini potezi. Ona je samo dobila befel da s Polančecom ode i okonča prosvjed.

Mislite da se intimno nije slagala s tim što je radila, jeste li tada razgovarali s Jadrankom Kosor?

– Nisam, razgovarao sam sa Sanaderom. Upozoravao sam ga na posljedice, no on je tvrdio da je samo bitno da prosvjed završi jer je tada u Zagrebu bila gay parada i bilo je signala da će se oni pridružiti seljacima kao i studenti koji su također prosvjedovali. Sanader je vjerovao da će doći do blokade grada, pa je naložio da se riješi seljake. I sada za obećanja nema novca u proračunu.


http://www.novilist.hr/2010/03/08/selja ... kalni.aspx

boze, koji ludaci... :cobanica:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!