Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By jovanabeograd
#1423540
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:

Ovaj.. da nemas sestru po imenu Kendi? :lizalica:

A na tvoje pitanje odgovor nemam.

U cekaj, to i nije bilo pitanje, vec tvoji stepowi. Jasno, jasno.
Korisnikov avatar
By Insorcer
#1423542
...jeli, a odakle se stvorishe ti stepowi? :odrasti:
By J...
#1423549
Decko, mislim da si u zabludi. Procitaj prvo neke teme ovde pre nego sto pitas ovako nesto.
By Hans
#1423550
Ja sam sa 14 godina skupljao slichice i isao u krevet malo ranije...
Korisnikov avatar
By Allkey
#1423555
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
Ignoriši ih, samo bivaju pederčine (čitaj arogantne skotine). Takvi su bili prema meni kada sam došao tek. ^_^

Neki kažu da se takav rodiš, neki kažu da na to utiče okruženje u kome odrastaš itd. Kao što rekoše, izlistaj forum malo ili pitaj Wikipediju. :)
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
#1423565
Cim neko neslavno ode u banland posle "mamu vam moderatorsku" teme, dodje neki novajlija i pise u istoj recenici i GAY i GEY...
By iWanna
#1423569
Originally posted by Allkey
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
Ignoriši ih, samo bivaju pederčine (čitaj arogantne skotine). Takvi su bili prema meni kada sam došao tek. ^_^

Neki kažu da se takav rodiš, neki kažu da na to utiče okruženje u kome odrastaš itd. Kao što rekoše, izlistaj forum malo ili pitaj Wikipediju. :)


http://www.gay-serbia.com/forum/viewthr ... ?tid=37539
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1423583
samo ti meni iznesi medicinski razlog, ne mora da bude hormonalni. :)
Korisnikov avatar
By Burak
#1423625
Kod mene genetika definitivno..
Korisnikov avatar
By 4ndr01d
#1423634
Meni od ponudjenog 2 deluje najmanje verovatno. A mozda to ima i suprotan efekat, jer ja imam zaista dominantnog oca.
Po meni je to ipak, najvise, broj 3 jer svi mi nasledjujemo genetske predispozicije od nasih predaka, pa nikad ne znas sta ces zakaciti.
Inace, moja (bivsa) profesorka Srpskog tvrdi da je to zato sto je neko u porodici, davno, pocinio incest.
I, molim te, izbaci to W. Vec imamo jednu Candy, a ona nam je, i vise, nego dovoljna.
Korisnikov avatar
By jukie
#1423659
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
:nope: :qqlele: koja nepismenost...
Evo tebi lepo 1 na razradu teme.

Nije ti ovo škola, dete, da te puštamo da nepismeno pišeš
ovde ne važe dečja prava:eviltrep:
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#1423695
Moja baka je bas u tom ,,pod 3" fazonu, i optuzuje moju drugu babu da ne zna da je lezbejka.
Eto jednog moguceg odgovora.
Korisnikov avatar
By Darling
#1423726
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
WTF? Daj, stvarno, "prelistaj" malo forum....
Korisnikov avatar
By lostinspace
#1423728
Originally posted by E. M. O.
Inace, moja (bivsa) profesorka Srpskog tvrdi da je to zato sto je neko u porodici, davno, pocinio incest.
I, molim te, izbaci to W. Vec imamo jednu Candy, a ona nam je, i vise, nego dovoljna.
Lol, procitala je malo previse "Neciste krvi"... :D

Avaj, ja licno mislim da je najverovatnije da je u pitanju spoj puno stvari i da je za homoseksualnost presudni od tih faktora drugaciji kod drugacijih ljudi. Ne verujem da postoji jedinstven sablon i ne verujem da postoji neki latentni gej-gen koji se prenosi kroz generacije i ceka da udari, mada ko sam ja da se izjasnjavam. :)
By iWanna
#1423729
Originally posted by Darling
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
WTF? Daj, stvarno, "prelistaj" malo forum....
AHAHAHAHAHAHAHA JA TO NISAM VIDEO :pucaodsmeha:
:smeh: :smeh:
Korisnikov avatar
By sleepingsun
#1423735
a pod 4 svidi ti se osoba i jbg'Znam par gay ljudi koji tvrde da nikada nisu osetili privlacnost prema osobi istog pola dok ne upoznase sadasnju ljubav?Cek,ili su oni bi?:cvetduga:
Korisnikov avatar
By 4ndr01d
#1423740
Originally posted by decko_14
muskog oca
Jebote i ja tek sad provalio!
Ovo ide direktno u potpis.
Korisnikov avatar
By KiWi
#1424063
Originally posted by decko_14
ewo wam stepowi kako se gradi gay cowek

1. Roditi se Takaw
2.nedostatak muskog oca u slucaju muskarca i pri tome se stwara ceznja za muskim polom ili preterana udaljenost od oca
3.Genetika (najvishe na babu i dedu) :D

pa mislim da je dovoljno ja sam definitiwno 2. :avalon:
Ne znam čemu ovi stepovi ... Ako se rodiš takav, kakve veze ima da li imaš ćaleta ... inače, step 3 je zapravo detaljnisan step 1. A ovo za muškog oca ni ne znam šta znači, postoje i neki ženski očevi?

postoje i teorije o predominantnoj majci, zatim teorija o deci koja su u kritičnom trenutku razvoja doživela neku traumu ...

Verujem da je odgovor pod 1.
Korisnikov avatar
By jenny
#1424130
Originally posted by the1whowished
Moja baka je bas u tom ,,pod 3" fazonu, i optuzuje moju drugu babu da ne zna da je lezbejka.
Eto jednog moguceg odgovora.
:pucaodsmeha: :pucaodsmeha:

zasto li mislim da imas jako interesantnu familiju?
By Ulix
#1424195
Originally posted by Lepa Krepa
samo ti meni iznesi medicinski razlog, ne mora da bude hormonalni. :)
Pisali smo o tome vec sto puta o tome, stvarno sumnjam da ti je promaklo: postoje imunoloske, geneticke, embrioloske i hormonalne teorije, i u pricnipu ni jedna nije nesto inferiornija od druge. Medjutim, ono sto je sasvim sigurno i sta se prakticno vise i ne dovodi u pitanje jeste da bez osnove u genetici nema (homo/hetero/bi...) seksualnosti. S tim da, naravno, nije u pitanju jedan gen vec interakcija veceg broja gena. Kod coveka se jos uvek ne zna tacno koji geni u tome ucestvuju, ali kod nekih drugih sisara se zna. A posto su bazicni genetski mehanizmi univerzalni, jasno je da je i kod coveka osnovni mehanizam isti. Sekvenciranje i trazenje gena je skoro formalnost: mucna i dugotrajna, ali ipak samo formalnost.

Vec sam to napisao Maljkovicu, i ponovicu i sad: nauka se ne zamlacuje identitetima o kojima ti pricas, a koji jesu, slazem se, drustveno iskonstruisani. Ona govori o bioloskim osnovama seksualne privlacnosti. Zbog toga kad polemisem sa vama "queer teoreticarima" imam utisak da pricamo o razlicitim stvarima, tj. da koristimo iste reci (homo, hetero) ali da one nemaju isto znacenje.
Korisnikov avatar
By smaug
#1424211
Meni se jako dopadaju stepovi kako se gradi covek, a najvise br dva - nedostatak muskog oca. Sto bi reko Branko Miljkovic - ubi me prejaka rec.
I jos mi mi je milo sto su u ponudjenim stepovima opcija 1 - takav se rodis i opcija 3 - genetika nepovezane i razlicite. Takav se rodis nema veze sa genetikom. Mirakulo!
Jebote kakvi su nam stepovi ponudjeni kao objasnjenje kako se gradi covek - dobro smo i ispali.
Ja ne mogu ovoga vise da se igram jer se smejem na glas svaki put kad procitam bravure a delim kancelariju sa nekolikima i remetim ih smehom u radu a mrsko mi da prevodim da se i oni smeju. I jos mi se od cerekanja piski pa svako malo trcim u klonju, plasim se oslabicu od silnog trcanja...

@Ulix - hvala ti za silno strpljenje u objasnjavanju sta i kako i po nekoliko puta. Al valjda ce populus da ukapira - repetitio mater studiorum est.
Korisnikov avatar
By deran
#1424217
Pa i ne smejala se profesorici srpskog...:puzzle:
Korisnikov avatar
By bas bleu
#1424240
Originally posted by decko_14

2.nedostatak muskog oca
jel to kao ona fora iz alo, alo - woman of the opposite sex :roflmao:
Korisnikov avatar
By smaug
#1424253
Originally posted by deran
Pa i ne smejala se profesorici srpskog... :puzzle:
A? Jesam li nesto propustila?
Korisnikov avatar
By deran
#1424257
Originally posted by E. M. O.
Meni od ponudjenog 2 deluje najmanje verovatno. A mozda to ima i suprotan efekat, jer ja imam zaista dominantnog oca.
Po meni je to ipak, najvise, broj 3 jer svi mi nasledjujemo genetske predispozicije od nasih predaka, pa nikad ne znas sta ces zakaciti.
Inace, moja (bivsa) profesorka Srpskog tvrdi da je to zato sto je neko u porodici, davno, pocinio incest.
I, molim te, izbaci to W. Vec imamo jednu Candy, a ona nam je, i vise, nego dovoljna.
Korisnikov avatar
By smaug
#1424260
Aaaaa, to propustih.
Hvala.
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1424555
Originally posted by Ulix
Originally posted by Lepa Krepa
samo ti meni iznesi medicinski razlog, ne mora da bude hormonalni. :)
Pisali smo o tome vec sto puta o tome, stvarno sumnjam da ti je promaklo: postoje imunoloske, geneticke, embrioloske i hormonalne teorije, i u pricnipu ni jedna nije nesto inferiornija od druge. Medjutim, ono sto je sasvim sigurno i sta se prakticno vise i ne dovodi u pitanje jeste da bez osnove u genetici nema (homo/hetero/bi...) seksualnosti. S tim da, naravno, nije u pitanju jedan gen vec interakcija veceg broja gena. Kod coveka se jos uvek ne zna tacno koji geni u tome ucestvuju, ali kod nekih drugih sisara se zna. A posto su bazicni genetski mehanizmi univerzalni, jasno je da je i kod coveka osnovni mehanizam isti. Sekvenciranje i trazenje gena je skoro formalnost: mucna i dugotrajna, ali ipak samo formalnost.

Vec sam to napisao Maljkovicu, i ponovicu i sad: nauka se ne zamlacuje identitetima o kojima ti pricas, a koji jesu, slazem se, drustveno iskonstruisani. Ona govori o bioloskim osnovama seksualne privlacnosti. Zbog toga kad polemisem sa vama "queer teoreticarima" imam utisak da pricamo o razlicitim stvarima, tj. da koristimo iste reci (homo, hetero) ali da one nemaju isto znacenje.
promaklo mi je. ako imaš nekih linkova (ne nužno forumskih) rado b'ih pogledala.
što se tiče biologije kao all-determinišuće kad je o seksualnosti reč (ma je ti delio na identitet i privlačnost ili ne), ja prosto nisam iz te crkve. al' bujrum me preobrati, ako te ne mrzi... :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!