Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By mOwbid
#2709270
Ma terenske cipele ću
Oh wait...to si bacio
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2709279
Pa da, to
Šalim se.. Idi radi, da se ranije vidimo (8
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2709283
Dođem ti na posao sa motivacijom :lizalica:
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
#2709329
sinoc sam imao ludacki sex sa dugogodisnjom prijteljicom, koja je inace samohrana majka u ranim cetrdesetim. Najiskrenije sam se iznenadio koliko sam zapravo uzivao (a nisam bio ni pijan ni drogiran, samo malo naduvan:giggle:.)i koliko sam se dobro pokazao. Ovo zvuci malo self-centered ali zaista, radio sam joj stvari od kojih vecinu volim da rade meni, gomila stvari koje su se desile njoj su bile prvi put, a meni prvi put sa zenom.
Za dvoje pocetnika, ona je bila skoro pa savrseno submissivna, a ja sam bio skoro pa sasvim strejt :) Nisam skretao pogled sa nje, uzbudljivo mi je bilo da je gledam dok mi pusi, njene sise kako se klate dok se karamo, ni u jednom momentu nisam bio nesvjestan da je to zena, iako me je u momentima cimalo to sto je u pitanju prijateljica-sa kojom je dinamika bila do sad sasvim drugacija.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2709392
sam bio la Jasi-kova Mare u sljava na kućja od ro-đaki što rade la Wienna u Au-strija da se glje-dam na njihov kućja što pravilji od euri što zaradešće na baustelle...
Se pravilji i na ku-paćjilo u kućja a wc nije za kućja,on je iza kućja...i su se pravilji i na o-grada sas neki ale na njega od cement i pljo-ćjice na avlija isto od cerment se turili da im bude ko na park da se komšije mrze na njima...I još se kupili na kuće šarplaninac al nuje srbešće šarplaninac,ruski šarplaninac(nisam siguran dal je kangal ili neki mastif al je ogromna zver,skoro veća od mene),da im se ne kradu na kućja.
i sam se mnogo bun proveo,samo kuće telo da se grize na mene(šalim se,nije,ustavri me zgotivio čim me video i čak ssam se igrao s njim al druge goste je hteo malo da propusti kroz šape)
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2709402
Kuća mi je glibava do zla boga, ali ne mogu sad time da se bavim.
Čekam malo bolje raspoloženje.
Korisnikov avatar
By gossip
#2709422
^ evo ti moja sefica i zadrzi je :lol:
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2709460
blago onom ko rano poludi


ajde sad picke jedne pickaste kazite ko mi ukr'o davno zasluzeno blago
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2709464
ah velikodusni ste, ali neka :D
---

osoba, u ovom slucaju. koristan savet, mozda mi zatreba uskoro :D
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2709479
moj stalni partner je izmisljen
moze da promeni horoskopski znak kad god zamislim
PRC zao mi je vec sam POBEDILA
ali dobro bitno je da ste ucestvovali

Slika
  • 1
  • 769
  • 770
  • 771
  • 772
  • 773
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!