Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2652649
ossipe, naravno da nije istina. To bi obuhvatalo i srodnike, a da li si tome sklon? Nisi. Shodno tome, prestani da me nerviraš jer to znači i još štošta, sredi ljubavni sektor u spavaoni na osnovu ličnog KUA broja, šibni oranž karnelian i sardoniks u lEvi džep i keksa i ljubavi ti faliti neće. :shamar:

Znamo da te je zalud savjetovati, ali eto, dosadno mi 'e. :ozbiljan:

---

Alejado de mucho, ideal por su belleza natural, frente al océano, escondido y abierto al mundo, un rincón personal, mi rincón, donde reflexionar, descansar, o simplemente desconectar... Que como todo, o casi todo... comparto con vosotr@s

'Ajde. Seronjo. :roll:
#2652686
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2652649#p2652649]alexandermagic napisao:[/url]ossipe, naravno da nije istina. To bi obuhvatalo i srodnike, a da li si tome sklon? Nisi. Shodno tome, prestani da me nerviraš jer to znači i još štošta, sredi ljubavni sektor u spavaoni na osnovu ličnog KUA broja, šibni oranž karnelian i sardoniks u lEvi džep i keksa i ljubavi ti faliti neće. :shamar:

Znamo da te je zalud savjetovati, ali eto, dosadno mi 'e. :ozbiljan:

---

Alejado de mucho, ideal por su belleza natural, frente al océano, escondido y abierto al mundo, un rincón personal, mi rincón, donde reflexionar, descansar, o simplemente desconectar... Que como todo, o casi todo... comparto con vosotr@s

'Ajde. Seronjo. :roll:
imam druga ciji se decko bavi kristaloterapijom,i on je pricao kako ce da me vodi da izaberem svoj kristal i ja sam uvek zamisljao taj neki specificni...i pogledam na netu...i to je taj O.O saradonkis :lol:
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2652744
Spavala sam 12 sati. I osecam se kao da me neko prebijao 12 sati.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2652900
Moja macka je danas donela dva misa na terasu. Manjeg je pojela a veceg je ostavila ispred ulaznih vrata. Valjda je mislila da cu veceg pojesti ja. :D
Korisnikov avatar
By gossip
#2652994
bilo je poprilicno predvidivo da ce da uradi tako nesto :D
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2652999
When we give everything, we have nothing more to lose.
Korisnikov avatar
By gossip
#2653174
we're not perfect
and sometimes we lie
Korisnikov avatar
By gossip
#2653223
hocu da idem u neku banju,da me uvaljaju u neko lekovito blato i da me ne vade odatle nedelju dana
Korisnikov avatar
By IriS
#2653284
I wanna ruuuuuuuuun
smash into you
Korisnikov avatar
By gossip
#2653300
^

^

daleko od toga da mi je mezimica
a ova dvojica nisu za bacanje :D
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2653388
Zvao me je broj iz Crne Gore da mi ponudi posao. Jutros. U 7h. Ne bih se javila ni sv Petru tad.
#2653431
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2653384#p2653384]Hitsugaya napisao:[/url]^
gratz yo

---
What you are about to witness is scientifically authentic. It is just one step ahead of present day reality and two steps ahead of present day sexiness. Brace yourself for something so fantastically fantastical you'll soil yourself from intergalactic excitement.
Ariana :love:
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2653442
Jutros dok sam lezala budna (jedno 2 sata) razmisljala sam dosta (mnogo razmisljam u poslednje vreme) i shvatih da mi je najboljoj drugarici 18 rodjendan za 2 nedelje, i da imam samo jos 14 dana da smislim nesto originalno i dostojno naseg prijateljstva (od 7 godina). I shvatila sam da nemam najmanju predstavu sta da uradim. -.- i ubicu se ako ne smislim nesto dobro...
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2653471
steaming pissed mode on

radio sam questionnaire na psychologytoday.com za depresiju od 200 jebenih pitanja sa 5 razlicith odgovora na svako pitanje (cekiras u kojem se najvise pronalazis) sa nadom da cu mozda rezultate u obliku grafikona (koje su mi obecali besplatno!) moci da isprintam i odnesem doktoru na sledecu zakazanu posetu da malo porazgovaramo o tome jer imam problem da se oralno izrazim posebno kada trebam da pricam o tom delu svog zdravlja (kako se osecam, and whatnot) da bi mi ispod zadnjeg pitanja pisalo "click to proceed to your payment choice and download your graph results in PDF format". :@
uz to da sam sedao dugo i razmisljao o svakom pitanju po najmanje 5 minuta da rezultat ispadne sto vise realni i precizniji.

najgore je sto sam imao ustedjevinu na kartici do pre neki dan kad sam sve spucao na igrice :@ check your privilege :@
  • 1
  • 635
  • 636
  • 637
  • 638
  • 639
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!