Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Kuda i s kim, kako, kada...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By nsc
#2221329
hoce li neko sa mnom u Grcku - Nei Pori 1.-11. juna - apartman - autobuski prevoz 55 evra (polazak 31.maja - povratak 12.juna)
2 krevetni apartman u Vili Kipos
NEI PORI je letovalište u podnožju Olimpa, u neposrednoj blizini Platamona. Turističko mesto prepoznatljivo po zrnastom zlatno-žutom pesku i dugoj peščanoj plaži. Prelepo uređenu peščanu obalu zapljuskuje smaragdna, topla i bistra voda severnog Egeja. Plaža je već nekoliko godina nosilac evropske nagrade „Plava zastava” (za visoke standarde uređenosti plaže i čistog mora). Mesto karakterišu široke ulice, uređeni trgovi i brojna igrališta za decu. Nei Pori obiluje prijatnim restoranima, tavernama, koji pružaju mogućnost da se uživa u tradicionalno grčkom ambijentu uz nacionalna jela i muziku. Turistima je na raspolaganju veliki broj izleta: izlet na Meteore, izlet do Olimpa, Atine, Soluna i ostrva Skiatos.
Korisnikov avatar
By Blond Brat
#2221338
Hoce neko da letujemo u mojoj sobi? Da me masira, donosi mi pice i ispituje me...ja cu uciti, pa da me bodri.

:snob:
By Hans
#2221451
I dalje ne znam. Verovatno ću si kupiti neku superbrendiranu stvar ili neki gedžet. Mora se master rad pisati.
A inače, kada bih išao...verovatno Grčka ili divan aranžman po Španiji i Portugaliji koji i nije skup kada se sve uzme u obzir- 390 e. :love:
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2221501
Grčka, negde pred kraj avgusta
tako bi trebalo barem
Korisnikov avatar
By IriS
#2224241
očigledno idem u dupe na vašar!
Korisnikov avatar
By sofia
#2224258
nadam se da cu obici bar 3 republike Juge, a u najgorem slucaju jednu :D
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#2224543
Originally posted by IriS
Originally posted by ultraviolet

^ oš sa mnom. idem isto.
hajdmo draga. ti ponesi suncobran, a ja ću peškirče i ono govace da faktorom 650 da se mažemo.
haha odličan, dogovoreno. :chestram:
Originally posted by castor
Originally posted by ultraviolet

^ oš sa mnom. idem isto.
i ja
ali cu pre toga u Kg
osh biti tamo krajem maja?
nou, sećaš se, već pričasmo otome :sigh: [jurićemo se već od jula, časna reč]
Korisnikov avatar
By haemoglobin
#2224544
nigde...mrzim sunce, mrzim leto, mrzim vrucinu...da imam novca zapalio bih negde gde je snezno
Korisnikov avatar
By Azdaja
#2225064
sta bi?


edit. mi smo prvi dan na bracu mogle imati problema, zamalooo... prodjO sve ok :)
Korisnikov avatar
By nsc
#2225209
hoce li neko sa mnom u Grcku - Nei Pori 1.-11. juna - apartman - autobuski prevoz 55 evra (polazak 31.maja - povratak 12.juna)
imam 2 krevetni apartman u Vili Kipos
NEI PORI je letovalište u podnožju Olimpa, u neposrednoj blizini Platamona. Mesto je poznato po zrnastom zlatno-žutom pesku i dugoj peščanoj plaži. Prelepo uređenu peščanu obalu zapljuskuje smaragdna, topla i bistra voda severnog Egeja. Plaža je već nekoliko godina nosilac evropske nagrade „Plava zastava” (za visoke standarde uređenosti plaže i čistog mora). Mesto karakterišu široke ulice, uređeni trgovi, prijatni restorani, taverne, koji pružaju mogućnost da se uživa u tradicionalno grčkom ambijentu uz nacionalna jela i muziku. Turistima je na raspolaganju veliki broj izleta: na Meteore, do Olimpa, Atine, Soluna i ostrva Skiatos.
Korisnikov avatar
By Stripi
#2225265
em kopneni, em primorski dio, sve je božanstveno. Barem meni.
Korisnikov avatar
By spliff
#2225336
dobra je ista
ali je dobra i dalmacija
o ostrvima i da ne govorim
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#2225388
posle susnja idemo u rim na 4 dana! jessssssssssssssssssss!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!