Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

By Çâðê_DUP
#531200
Originally posted by odskoraBI
Da ti definisem normalno?
Pa normalno je da se ti ne pitas da li si mesto, vec da znas da li jesi, ili nisi, to.
Ok, ja volim da sebe posmatram iz 777 uglova, catch the nickname ;) ... :peace:

:friends:

U sustini, smatram da bilo ko od nas ne treba previse da se opterecuje sta jeste, a sta nije, ni da se etiketira, time samo koci neku svoju slobodu. Apropos tvoje definicije normalnog, ni ti nisi do skora zasigurno znao da si BI? I sigurno si sebi postavljao mnogobrojna pitanja, onako za svoju dushu ... :zongler:
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#531366
Naravno. I zato se tek sad normalno osecam, sad kad sam shvatio da sam BI. Pre toga sam se uzasno osecao.

A rekao sam ti da ces prestati da se osecas kao tip sa svog avatara ne zato sto mislim da ces prestati da se osecas kao musko, vec zato sto neces preuzimati identitet neke druge osobe. Isto kao i ovaj nesrecnik ciju sma recenicu stavio u svoj potpis.
Korisnikov avatar
By svejedno
#531373
Bisexualnost postoji, dakako.

E sad postoje 2 vrste bisexualnosti:

1.Plane & simple - promiskuitet (sto ne mora da se shvati u negativnom kontextu), jednostavno neki ljudi uzivaju u svim vrstama sexa, pa ne bi da se lise ni jedne oblasti & to je cisto sexualno.

2.Zaljubljenost u osobe razlicitog & istog pola.. pa ne znam, stvarno ima osoba koje se zaljubljuju u OSOBU & pol im nista ne znaci, znam nekoliko. Uglavnom devojke.

Tako da da.
By Çâðê_DUP
#531423
Originally posted by odskoraBI
Naravno. I zato se tek sad normalno osecam, sad kad sam shvatio da sam BI. Pre toga sam se uzasno osecao.

A rekao sam ti da ces prestati da se osecas kao tip sa svog avatara ne zato sto mislim da ces prestati da se osecas kao musko, vec zato sto neces preuzimati identitet neke druge osobe. Isto kao i ovaj nesrecnik ciju sma recenicu stavio u svoj potpis.
Hun, ja se ne osecam kao musko, to je nemoguce, koristim antiperspirant ....

:djavo: :cekam:

Cuj, ja sam se malo salila, moj humor je nekad neprevodiv .... :flasher:
Korisnikov avatar
By bigirl
#531841
Originally posted by Angelina777
sad, ovo jeste primitivna sredina i kad riba kaze ja sam jelena-bi, ja znam da je udata, da ima decka i da zeli trojku, znaci, retko se desava da je BI i da trazi devojku. Zato, cim stavi BI, ona naglasava da bi svastojebarenje i samo seks ili cak neku vezu, gde bi devojka bila "poturica" i gradjanin drugoga reda.
Pa, mis'im... Nije kao da kažem "Ana, bi, drago mi je", kad se upoznajem sa ljudima... A sad, nick je takav kakav je... Kada sam se ovde registrovala, jednostavno, bila sam preokupirana time šta sam i kona?no - sre?na jer sam otkrila da postoji bisexualnost (pošto nikako nisam mogla da se uklopim u lez-str8 pri?u, s obzirom da me privla?i i jedan i drugi pol).

I uopšte nisam imala želju da naglašavam to BI kao zna?enje svaštojebanja ili samo sexa... Mada, ja sam atipi?na u svakom pogledu, a naro?ito tom promiskuitet/one night stand/veza bez ose?anja/samo sex... Pfuj... Kako mi re?e jedna devojka "Previše si verna da bi bila bi."...
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#531994
"Cuj, ja sam se malo salila, moj humor je nekad neprevodiv .... :flasher: "

A ja inace volim tako da filozofiram i da glumi psihijatra. :D
By spf 3000
#532291
od sve silne svashtojebivosti imam seksualnog iskustva koliko i deca u trecem razredu srednje skole :beba:
Korisnikov avatar
By bigirl
#532314
Originally posted by Electra
od sve silne svashtojebivosti imam seksualnog iskustva koliko i deca u trecem razredu srednje skole :beba:
Otprilike! :teletabisi:
Korisnikov avatar
By Laika
#532564
Biseksualnost postoji naravno, samo što se tom oznakom naj?eš?e kite devoj?ice koje je povalilo pola Beograda, pa nalazim da mi se ne rabi taj termin.


Btw, svi ljudi su biseksualci :eureka: iako afinitet nikada nije potpuno ravnomerno podeljen...
Npr, ja se zaljubljujem u osobe, ali sam sklonija ženskom telu. Kod drugih ljudi je obrnuto...
I tako dalje, i tako dalje... :deda:
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#532764
Ko je gledao danasnju epizodu "Vil i Grejs" shvatio je sta je to biseksualnost...

Izuzimajuci gerontofiliju, to obicno ne ide u paketu sa biseksualnoscu...
Korisnikov avatar
By svejedno
#532771
Slazem se sa Laikom da su ljudi u sustini bisexualna bica.

Ali, eto, ko sto neke gay ljude ipak privlace samo pripadnici istog pola, tako i neke str8 ljude u sexualnom smislu privlaci samo suprotni pol. I ostale sex. varijacije.

Chovek je bre, chudo.
Korisnikov avatar
By bigirl
#583371
Bisexualci rulzzzzzzz!!! :rafal:
By Çâðê_DUP
#583403
Originally posted by Dj-Girl
ok..one thing i cannot understand is...

zasto misllite da ako je neko bisexual da je confused ili nezna sta hoce?..sorry if i offend anyone but that is so primitive thinking!

of course there are "some" cases of people who dont know what they want and are experimenting with their sexuality until they do know..but at the end of the day ..ima i ljudi koji vole oboje i opet ...there is nothing wrong with that!

nerazumem zasto ljudi moraju biti in some kind of box and have to wear a label. People should be free to experiment and FUCK and LOVE whoever they want.

Just as being gay you are being discriminated against by straight people, you are all doing it to bisexuals and that is shallow.

you cannot choose who you are going to love or who you are going to be sexually attracted to. Its something that happens from inside for all of us..and at the end of the day..it is to fucking pointless to put each other down for our choices

whether you accept bisexuality or not..at least respect bisexuals just as you ask for the same respect for yours.
Predlazem da se ovaj post DJ Girl postavi na vrh foldera-LJUBAV I SEKSUALNOST, pod naznakom, VAZNO !!!!, samo za BIFOBICHARE!!!
Korisnikov avatar
By Sandra123
#594071
Ja sam bi,ne osjecam se diskriminisanom.Osjecam da decki na to gledaju sa odusevljenjem,sexy im je.Cure na to gledaju sa sumnjom(voljele bi da sam "cista"..to jest lezb).Kako god,nama(biseksualcima) je najbolje..imamo i jedno i drugo :D a i decki nam konstantno govore kako smo zapravo najsexy cure,i od strajterica i od lezbi:smeh: pa sada crknite vi koji govorite NE POSTOJE BISEXUALCI:zavera:
Korisnikov avatar
By Abyss
#594125
Ja sam misljenja da, kad mi se neko svidja, taj neko je osoba, a ne musko ili zensko. :D
By Dionysus
#621969
Originally posted by Electra
od sve silne svashtojebivosti imam seksualnog iskustva koliko i deca u trecem razredu srednje skole :beba:
Ne potcenjuj treci razred srednje skole!!!!
Ako smo mladi ne znaci da nista ne znamo i ne umemo :) )
17 & PROUD!!
Korisnikov avatar
By coka
#623626
Originally posted by *PiNkLoVe*
Originally posted by Electra
od sve silne svashtojebivosti imam seksualnog iskustva koliko i deca u trecem razredu srednje skole :beba:
Ne potcenjuj treci razred srednje skole!!!!
Ako smo mladi ne znaci da nista ne znamo i ne umemo :) )
17 & PROUD!!
:lol:
danas se klinke satiru od ***** (kako smo fini), kako ja da znam da li je dete uopste moje?!

i da mislim da bisexualne osobe postoje i to u oba slucaja: one koje se zaljubljuju u osobu nevezano za pol i naravno one koje vole sex sa osobama istog i suprotnog pola :maljkovic:
Korisnikov avatar
By Blady
#623818
Bisexualci postoje !
mislim, da sam i ja BI, samo naginjem vise na zensku stranu :D
Korisnikov avatar
By LandLord
#624159
Originally posted by LolaRennT85
Bisexualci postoje !
mislim, da sam i ja BI, samo naginjem vise na zensku stranu :D




onda postoji velika sansa da ti se ja svidim......Al ti nikako da nadjes vremena....
Korisnikov avatar
By Zoe
#624190
Ma sve je to tako, samo je `problem` (bar kod mene) oduvek sa lezbejkama sto uvek, ali UVEK misle da se zajebavam i da u stvari volim muskarce zato sto sam se izjasnjavala kao bi.... :zid: :zid: :zid:

A ja, ZUDIM bre za zenom, za zenskim umom, telom, za zenom koja ce da me obori s`nogu i u koju cu da se zaljubim za sva vremena, u zenu.................u ZENU, bre! :zid: :zid: :zid:

Jako puno predrasuda ima u lezbejskom svetu, jako puno.......meni se smucilo da zalazim na gay mesta bas zbog toga........
Korisnikov avatar
By bisex-I-guess
#624250
:potapsava: :potapsava: potpuno te razumem.... samo polako, naici ce bas onda kad treba ;) [iako znam da ti je sad bas frka :D ]
Korisnikov avatar
By Blady
#624256
Originally posted by guitare_M
Originally posted by LolaRennT85
Bisexualci postoje !
mislim, da sam i ja BI, samo naginjem vise na zensku stranu :D




onda postoji velika sansa da ti se ja svidim......Al ti nikako da nadjes vremena....




Khm.... a mi se znamo od negde? :D
Aj podseti me :)
Korisnikov avatar
By Galadriel
#658111
biljubavnost mozda, volela sam muskarca, ali biseksualnost ne
By Snow_Crystal
#737297
Postoji,imam par drugarica koje jednostavno mogu da se zaljube u oba pola tacnije kako one to kazu ne zaljubljuju se u pol vec u coveka (sta god)....
Korisnikov avatar
By Galadriel
#743261
Ja i dalje mogu da se zaljubim u muskarca mogla bih ponovo i da imam
decka, ali me muskarci ne uzbudjuju seksualno toliko kao devojke, ni blizu. Zato ne verujem u biseksualnost. A ako je biseksualnost "naginjanje" ,kako kazu, vise na jednu stranu, onda ok. Ali vise mi se to cini kao ostavljanje prostora, mogucnosti da se nekad
vratis " normalnom zivotu", tj. necja svesna odluka da se sa tim identifikuje. Inace za biseksualce ne smatram str8 ljude koji su jednom ili dvaput imali sex sa osobom istog pola iz radoznalosti ili sta vec.
Korisnikov avatar
By Galadriel
#743265
Kod mene sto se tice seksualnog identiteta postoji samo jedno pitanje:
Na koga se palis? Kog je pola osoba koja u tebi izaziva seksualni impuls koji se pruza od donjeg stomaka niz kicmu i siri se kroz krsta sve do grudnog kosa? Ako ima nekog kome to moze da izazove i muskarac i zena menjam misljenje sada, samo nek se javi.:cigareta:
Korisnikov avatar
By Zaljubljena
#746542
Moze, moze....sve je moguce...meni se nije dogodilo da se zaljubim u tipa i u ribu (kod mene je to cisto-SAMO RIBE)...Al to ne znaci da e postoji......:zongler:
By Korisnica
#749482
Kog je pola osoba to je nebitno, fluid, mislim da samo to postoji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!