Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By bigirl
#504542
Ako si u zgradi PMF-a onda i jesmo... :tamoamo:
Korisnikov avatar
By Egon
#505309
uuuu ....

veze nema ....
Korisnikov avatar
By bigirl
#505320
PMF ti je pravo leglo svaštojeba... :zastava:
Korisnikov avatar
By Adam*
#505837
Da se ne lazemo ..............SVSTOJEBA....kao sto kaze "Bigirl"...................ima ubedljivo najvise..........ali ne mislim da je to ista lose.Bolje to nego da budu neki latentni metrosexualci kojima zene otprilike zapovedaju zivotom (ja sam bio takav i FUJJJJJJJ) a mi budale se prepustamo ko deca!!!!Uglavnom su to hiper-senzitivni ljudi(kakav sam i ja) ali sam se naucio!!!!I nema vise emocija dok ne vidim da je to bice to zavredilo.....a dotle mozemo da budemo jako dobri drugovi nista vise!!!!
Bi sex.................HM.........................??????
Korisnikov avatar
By Hys.
#507763
znaci znam da je najgora moguca faza, ali hu kers: zaljubljujem se u osobu,bez obzira na pol:blush:
Korisnikov avatar
By Adam*
#507892
NAravno..............samo prati instikt
Korisnikov avatar
By Zibro
#507918
da bisexualne osobe definitivno ostoje
ali kada same sebi priznaju neke stvari , kada skupe dovoljno hrabrosti , i kada u potpunosti prihvate sebe i odluce sta hoce
odjednom ce skapirati da nisu vise BI vec GAY ili eventualno str8
Korisnikov avatar
By Zenica_boy
#507929
Svakako da postoji samo treba poraditi na njenoj vidljivosti:vijaca:
By Dj-Girl
#509935
ok..one thing i cannot understand is...

zasto misllite da ako je neko bisexual da je confused ili nezna sta hoce?..sorry if i offend anyone but that is so primitive thinking!

of course there are "some" cases of people who dont know what they want and are experimenting with their sexuality until they do know..but at the end of the day ..ima i ljudi koji vole oboje i opet ...there is nothing wrong with that!

nerazumem zasto ljudi moraju biti in some kind of box and have to wear a label. People should be free to experiment and FUCK and LOVE whoever they want.

Just as being gay you are being discriminated against by straight people, you are all doing it to bisexuals and that is shallow.

you cannot choose who you are going to love or who you are going to be sexually attracted to. Its something that happens from inside for all of us..and at the end of the day..it is to fucking pointless to put each other down for our choices

whether you accept bisexuality or not..at least respect bisexuals just as you ask for the same respect for yours.
Korisnikov avatar
By bigirl
#509955
Originally posted by Dj-Girl
you cannot choose who you are going to love
Ijaooo... Kad je onaj lik rekao to Gini Gershon u Njuškalima, u jednoj epizodi, kad je ona bila u divnom zelenom džemperu... Mislim da sam se istopila u tom trenutku... :love:
By just!N
#510175
Originally posted by bigirl
Originally posted by Dj-Girl
you cannot choose who you are going to love
Ijaooo... Kad je onaj lik rekao to Gini Gershon u Njuškalima, u jednoj epizodi, kad je ona bila u divnom zelenom džemperu... Mislim da sam se istopila u tom trenutku... :love:
Heheheh... :meda: ...gledao sam tu epizodu....Gina je zakon... :mazi: :kiss:
Korisnikov avatar
By m..
#510411
Originally posted by Dj-Girl
ok..one thing i cannot understand is...

zasto misllite da ako je neko bisexual da je confused ili nezna sta hoce?..sorry if i offend anyone but that is so primitive thinking!

of course there are "some" cases of people who dont know what they want and are experimenting with their sexuality until they do know..but at the end of the day ..ima i ljudi koji vole oboje i opet ...there is nothing wrong with that!

nerazumem zasto ljudi moraju biti in some kind of box and have to wear a label. People should be free to experiment and FUCK and LOVE whoever they want.

Just as being gay you are being discriminated against by straight people, you are all doing it to bisexuals and that is shallow.

you cannot choose who you are going to love or who you are going to be sexually attracted to. Its something that happens from inside for all of us..and at the end of the day..it is to fucking pointless to put each other down for our choices

whether you accept bisexuality or not..at least respect bisexuals just as you ask for the same respect for yours.
WORD
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#530492
Najiskrenije se nadam da postoji...
Ako ne - onda sam u velikom sranju...
Korisnikov avatar
By Atlona
#530746
Ako je biseksualnost osecanje seksualne privlacnosti prema oba pola, onda je apsurdno govoriti o tome da li postoji ili ne.
Ako ispitujemo vrednosne sisteme tih osoba i trazimo uzroke i dublju patologiju (koja ne mora da postoji), onda im mozemo pripisati sve i svasta, pronaci internalizovane roditeljske figure koje im diriguju tradicionalne norme ponasanja pa su uplaseni svoje homoseksulanosti i hodaju nesto prihvatiljivijim putem, ili su fiziolozki procesi u mozgu nesto drugaciji ili su se geni pobrkali... Neusavrsenost nauke na ovom podracju pruza veliki spektar mogucnosti interpretacije i potvrde za bilo kakav stav, na zalost.
Korisnikov avatar
By Khons
#530910
Originally posted by Dj-Girl


zasto misllite da ako je neko bisexual da je confused ili nezna sta hoce?..sorry if i offend anyone but that is so primitive thinking!
nesto sto me je dosta zapanjilo jeste misljenje da biseksualci "to" rade i sa momcima i sa devojkama...u isto vreme, varaju, bla bla bla...
ne smatram (iako sebe smatram punokrvnom lezbejkom) da je biseksualnost neka vrsta zbunjenosti ili nesigurnosti. jbg, svidja ti se ko ti se svidja i to je to. cemu polemisanje?
Korisnikov avatar
By Delete
#530928
nesto sto me je dosta zapanjilo jeste misljenje da biseksualci "to" rade i sa momcima i sa devojkama...u isto vreme, varaju, bla bla bla...
ne smatram (iako sebe smatram punokrvnom lezbejkom) da je biseksualnost neka vrsta zbunjenosti ili nesigurnosti. jbg, svidja ti se ko ti se svidja i to je to. cemu polemisanje?
Na moju veliku zalost, naleteh na devojku koja obozava svog momka, a ipak je bila i sa mnom u nekoj semi, dok meni nije puk`o film pa sam raskinula. Znaci, ipak ta teorija ne pada u vodu 100%.
Ali da, to potvrdjuje cinjenicu da biseksualnost postoji.
Korisnikov avatar
By spliff
#530950
meni se svidjaju samo momci :opacupa:
By Çâðê_DUP
#530964
Originally posted by Dj-Girl
ok..one thing i cannot understand is...

zasto misllite da ako je neko bisexual da je confused ili nezna sta hoce?..sorry if i offend anyone but that is so primitive thinking!

of course there are "some" cases of people who dont know what they want and are experimenting with their sexuality until they do know..but at the end of the day ..ima i ljudi koji vole oboje i opet ...there is nothing wrong with that!

nerazumem zasto ljudi moraju biti in some kind of box and have to wear a label. People should be free to experiment and FUCK and LOVE whoever they want.

Just as being gay you are being discriminated against by straight people, you are all doing it to bisexuals and that is shallow.

you cannot choose who you are going to love or who you are going to be sexually attracted to. Its something that happens from inside for all of us..and at the end of the day..it is to fucking pointless to put each other down for our choices

whether you accept bisexuality or not..at least respect bisexuals just as you ask for the same respect for yours.
(izgovoreno barshunastim glasom A. J)

Apsolutno se slazem sa DJ girl. Ne znam cemu i ova tema, mora da sam bila pijana kad sam je postavila, trebalo je preinachiti u: KAKO VI DOZIVLJAVATE TUDJU I SVOJU BISEKSUALNOST?

sad, ovo jeste primitivna sredina i kad riba kaze ja sam jelena-bi, ja znam da je udata, da ima decka i da zeli trojku, znaci, retko se desava da je BI i da trazi devojku. Zato, cim stavi BI, ona naglasava da bi svastojebarenje i samo seks ili cak neku vezu, gde bi devojka bila "poturica" i gradjanin drugoga reda.

Kad je devojka JUST BE, ona nema potrebu da to istice i ako se zaljubi u tebe i ti u nju, sve je ok, nema potrebe da bude lezba da bih ja kontala da me vise voli.

Ali, imala sam slucaj da mi je devojka prisla bas na taj nacin (malo je ipak bila seljackog mentaliteta) i rekla da ne moze sa mnom da udje u vezu (kao da sam joj ja to iskala), jer nije sigurna da ce moci zauvek da se odrekne muskaraca. Kakva glupost! kad volis-ne planiras.

Kontam da danas niko vise ne zna sta je ljubav i umece je svima da cak pomisle da ona i ne postoji, a postoji i te kako, samo je to nesto najvrednije sto imamo, stvari ce doci na svoje mesto i bilo da smo bi, strejt, gej, lez, trans, whatever da smo, prepoznacemo se, samo polako i opusteno ..... seks je upropastio mnogo stvari, to forsiranje seksa bez emocija itd. Ima ljudi koji to mogu, ali to se prosto namece kao model ponasanja. Ja umem da vodim ljubav, that's it!

Seks dolazi posle, a ne pre ljubavi, zaljubljenosti, kojechega. Pa i ako se vi privlacite medusobno i gorite od strasti, vi cete imati seks eventually, a onda cete shvatiti da imate veze sa mnogim drugim ljudim ai faktorima i da niste spremni za vezu (kuvanje, peglanje i pranje)

Onda nije lose da se jebuckate tako s vremena na vreme, ali ipak se volite, znaci, nije tu samo seks u pitanju, upoznajete se dok se seksate i na kraju to preraste u nesto vise. Kombinacije su bezbrojne.

A ono da sam zagorela kao crni tiganj od prepecenih kokica, vidim strava ribu, uzmem je za ruku, imam seks sa njom, probudim se, a ona namesta brus i kaze da ima zakazano kod plasticnog hirurga za uvecanje istih i nikad se vise ne javi, to moja emocionalna difuzija vaginalnog bileuma, ne moze podneti.

Tipican primer zdrave bisexualnosti je A. J. Ona, pouzdano znam, ima devojku s kojom je u ozbiljnoj vezi, ali se cuju (zbog njenih obaveza i reklame sa Brad Pittom) povremeno i povremeno se vide, kao Dzek Tvist i Enis Del Mar i malo sam ljubomorna, jer riba strava izgleda (lici dosta na nju), ali opet ona je slavna persona i ne moze se uzeti za primer iz razumljivih razloga koji je sprecavaju da ostvari svoju ljubav ...

Takodje, pouzdano znam da je imala seks sa ribama u toku svoja dva braka ....................

Priznajem bilo koju vrstu seksualnosti samo ako se radi o LJUBAVI!Ko misli da nje nema vise, taj greshi, silno greshi, evo npr ja isto tako nekako mislim, ali to je produkt moga razocarenja u ljubav ...... :pickme:

Ne verujem lepim zenama, a tek sebi .... :ogledalce:

Jos sam nezrela.

:curka:

(izvinite, gladna sam)


Ne znam sta sam htela da kazem .... nemam pojma .....:cuddle:
By Çâðê_DUP
#530967
p.s Ovo gore je gari napisao, nisam ja.

gari, vrati mi moju sifru!
By Çâðê_DUP
#530969
:cuddle: meni je smesno sto se ovo ponavlja, kao intrakosmicki pokusaj koitusa drugi smajli se stalno opire, a iznova se vraca, jbg, znam da je komp. program u pitanju, ali nekako me podseca na nesto opsteljudsko, realno, mozda ja tako dozivljavam STRAST ... eeh ..mnogo filmova ... :blenta:
By Çâðê_DUP
#530971
Evo, jedno pitanje: ja bih vodila ljubav s tipom s mog avatara (ako mi i intelektualno odgovara i ako se slazemo i na nekim drugim poljima, zaboravimo da je Marlon Brando u pitanju). Jesam li ja sad kao biseksualna?

S tim da znam, da se za njega nikad ne bih mogla emotivno vezati, te da bih ga ostavila do prve devojke (zaljubljivanja) i najverovatnije da ne bih ponovila taj seks s njim u narednom, malo duzem vremenskom periodu. Ali, s tim da me ideja da vodim ljubav bar jednom s njim neobjasnjivo privlaci?

:kafa:
By Çâðê_DUP
#530972
plus, nesto mi je jos palo na pamet (pa tema je moja, mogu da je floodujem :smug:

Ja nekako sebe dozivljavam kao njega, tj. da je on-ja. Da li je to queer? Da sam ja u stvari strejt muskarac koji izgleda kao tip s mog avatara? Jesam ti trandza? Ali ne, ja sam sasvim dobro integrisana u sopstveni pol (imam i dokaze) :eevil:

Cesto se i osecam kao peder, hocu reci poznajem vecinu lezbejki i ne identifikujem se s njima, a kad zelim da budem s nekom od njih, prilazim joj u oblicju tipa sa mog avatara :duh:

Ali, samo ponekad i to kad sam u fazonu da budem gore (izdvojeno iz moje versatile role) .... :lol:

kad zelim da budem pasivusha, pretvaram se u zenu, opet .... :lol: :lol: :lol:

Ili je samo moja masta u pitanju?:smirk:
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#531023
"Ja nekako sebe dozivljavam kao njega, tj. da je on-ja. Da li je to queer? Da sam ja u stvari strejt muskarac koji izgleda kao tip s mog avatara? Jesam ti trandza?"

Ne, to onda znaci da si jednostavno ruzna (ruzan). :D
By Çâðê_DUP
#531036
Originally posted by odskoraBI
"Ja nekako sebe dozivljavam kao njega, tj. da je on-ja. Da li je to queer? Da sam ja u stvari strejt muskarac koji izgleda kao tip s mog avatara? Jesam ti trandza?"

Ne, to onda znaci da si jednostavno ruzna (ruzan). :D
Eh, sad mi je lakse ...

Kao sto pise i u tvom potpisu, ljudska glupost ne zna za granice ....:shtap:
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#531045
Sad si lepa/lep.

Ne znam kakav odgovor si ocekivala na takvo pitanje.
Ne mogu se sve stvari objasniti. Jednostavno si u potpunoj konfuziji, kao i svi mi, i sve ce se to srediti uskoro. Bar se ja tako nadam. Prestaces da se osecas kao tip sa svog avatara cim u potpunosti postanes svesna sebe i pocnes da razmisljas o nekim drugim, normalnijim stvarima. Bar se ja tako nadam da ce biti sa mnom.
By Çâðê_DUP
#531062
Originally posted by odskoraBI
Sad si lepa/lep.

Ne znam kakav odgovor si ocekivala na takvo pitanje.
Ne mogu se sve stvari objasniti. Jednostavno si u potpunoj konfuziji, kao i svi mi, i sve ce se to srediti uskoro. Bar se ja tako nadam. Prestaces da se osecas kao tip sa svog avatara cim u potpunosti postanes svesna sebe i pocnes da razmisljas o nekim drugim, normalnijim stvarima. Bar se ja tako nadam da ce biti sa mnom.
Quo vadis domine ....

Hun, moja lepota ili odsustvo iste ne zavisi od tvoga posta, pa cak ni u pateticnom pokusaju da budes cinican ...cinizam prepusti profesionalcima.

Od tebe nisam ocekivala odgovor sigurno, a tek vredjanje iz cista mira ili je to bio nejasan pokusaj duhovitosti. Isto tako, molim te, nemoj da izvodis trapave zakljucke u pokusaju da analiziras ono sto sam uopste i htela da kazem. Otkud tebi ideja da ja uopste zelim da prestanem da se osecam kao tip sa avatara i da to nije u redu? I sta je to-normalno? Definisi mi normalnost i ja cu ti reci da su granice iste pomerene (prohujali vekovi kao biseri ljudske mudrosti ili ludosti to pokazuju). A tvoje i moje nade nisu usaglasene, niti dozvoljavam ikom da zavrsi konacan obrt moga sna, pa makar bio i transrodan ... ovo je sajt lgbt populacije, obrati paznju na ono T i na otvaranje foldera transrodno/queer ... ako nesto ne mozes da shvatis, zadrzi to za sebe ili makar reci da ne razumes pritom ne vredjajuci druge. Znas i sam koliko je tesko biti odskora nesto, pa makar i muska verzija jelene karleuse od koje toliko zazires ....



:bic:
Korisnikov avatar
By A.F.K.A.OB
#531108
"Hun, moja lepota ili odsustvo iste ne zavisi od tvoga posta, pa cak ni u pateticnom pokusaju da budes cinican ...cinizam prepusti profesionalcima."

Ja sam pricao o tvom avataru.
Lik na tvom prethodnom avataru je bio nevidjeno ruzan.

Da ti definisem normalno?
Pa normalno je da se ti ne pitas da li si mesto, vec da znas da li jesi, ili nisi, to.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!