Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sestrogen. Kutak za lezbo trenutak...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By bigirl
#498211
Vid' kol'ko sam ih otvorila: :iskolacen:

:)
Korisnikov avatar
By tinkerbell
#499255
Po meni, bisexualnost NE postoji!

Kao sto kaze Morgan Le Faye - niko ne moze da sedi na dve stolice.
I fencysmurf - >biseksualnost ne postoji, svi crnici su isti, svi srbi su zlocinci, makedonci nisu narod, crnogorci nemaju jezik...
<

Ili ako cemo tako...pa svi smo mi onda bisex...od rodjenja, samo sto neko bira jednu stranu, a neko drugu...

Ma daj bre...ne postoji.
Korisnikov avatar
By Paki
#499404
?ini mi se da je ovo jedna od tema na kojoj sam pro?itao najviše predrasuda i to takvih da oni koji su ih napisali (izgovorili) ni ne žele skoro ni da saslušaju (pro?itaju) suprotno mišljenje i obrazloženje...

Blago re?eno - užas!

Ja sam biseksualac. Pitajte me šta god želite, razjasni?u vam.

:lizalica:
Korisnikov avatar
By m..
#499519
Biseksualnost postoji i te kako, a to sto neki ovde, u pokusaju da shvate istu, polaze od sebe pa ne dodju ni do cega.... Ma, mrzi me.
:jutro:
Korisnikov avatar
By m..
#499520
Originally posted by Neodoljiva
kada bi bili u stiuaciji gde morate da odaberete devojku ili decka......koji su vam jednako privlacni i fizicki i psihicki.......koga bi odabrali????
Meni devojka i decko nikad ne mogu biti podjednako privlacni fizicki (tj potonji mi nije privlacan uopste, iako mi moze biti lep), a psihicki mogu, mada na duge staze privlacnija mi je devojka, a tip je tu za prijateljstvo.:B
Korisnikov avatar
By Kittrie
#499744
vell. fck.....
nekakko ovo sto je m.. rekla , aLI:

muskarci me mogu inTEreSSiraT za SEX, maDa se to moUstli svodi na uziVanje u peniSnoj penetraCIji, razbijanju itd - i to recimo u nicjeFima me to iskljuciVO interesuje ( tj. male seX organ)...doduse, lepo i zasticeno se osecam poreD 'svog' muskarca - kvalitet tog dozivljaja NIKAD ne mogu osetiti sa zenoM.
ALI NIKAD ne mogu povezati sex priVlacnost sa psih. prijatnosTI koju osecam sa njima.
saVRssen trip bi mi BIo male prijatelj , extra looking, sa kojiM se mogu fuknuti...

no, SVE ostalo - a ima previseeeeeeeeeeeeeeeee, i ne moZE se objaSSniti...vuce me zenama.
no kontam , sto sam starija, previse su bi i gay ljuDi :lood: , tak da mi neKAd dodjE da poZalim sto niSAm str8, poSSle svakojakih dozivljaja, prica i dogadnjanja...
bat riliiiiiiiiiiiii
By Gost
#501190
Originally posted by tinkerbell
Po meni, bisexualnost NE postoji!

Kao sto kaze Morgan Le Faye - niko ne moze da sedi na dve stolice.
I fencysmurf - >biseksualnost ne postoji, svi crnici su isti, svi srbi su zlocinci, makedonci nisu narod, crnogorci nemaju jezik...
<

Ili ako cemo tako...pa svi smo mi onda bisex...od rodjenja, samo sto neko bira jednu stranu, a neko drugu...

Ma daj bre...ne postoji.
Šta, 'se ti to zezaš or stvarno misliš? Molim te pojasni, ja ovije dana ništa ne razumevam što pro?itam na forumu. :duh:
Korisnikov avatar
By tinkerbell
#501209
Joooj bre! Pazi, ne znam kako da objasnim. Ovako, jeste da je ta bisexualnost 'vidljiva'... znaci, postoje ljudi koji imaju sex sa oba pola..ali....

...neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....opet sam se izgubila!!! Ne znam zasto sam uopste i pisala na ovu temu....

ovako...evo javno da priznam da sam napravila gresku... :doh:

Htela sam samo da kazem da je MENI to nelogicno!!! Kao ne mozes da radis dve stvari u isto vreme, ne mozes da volis dve razlicite stvari....to nije kao da mozes da volis npr. dve marke automobila, vec je ono 'crno-belo' .. ili je crno ili belo .... bla bla

Ok, znam da postoji, al' meni je to nelogicno... bla bla

Nema me vise na ovoj temi! :bubblegum:
Korisnikov avatar
By bigirl
#501224
Pa ti i ne voliš dve razli?ite stvari u isto vreme... kad si bi...
By жњ
#501229
kako ne mozes da volis dve stvari u isto vreme..
npr sladoled od vanile i cokolade, mnjam...
Korisnikov avatar
By bigirl
#501232
E ja ne volim od vanile... :P
By жњ
#501235
sad nam je sve jasno!

onda nisi bisex, a biseksualnost ne postoji! :P
Korisnikov avatar
By bigirl
#501239
Znala sam da ?eš to da kažeš... :uljenavatru: :uljenavatru: :uljenavatru:

Bisexualnost postoji, a ja sam hodaju?i primer!!!! :evil:
By жњ
#501261
Originally posted by bigirl
Znala sam da ?eš to da kažeš... :uljenavatru: :uljenavatru: :uljenavatru:

Bisexualnost postoji, a ja sam hodaju?i primer!!!! :evil:


osoba u koju si do sada najvise bila zaljubljena u nekom momentu zivota, da li je musko ili zensko?

ovo nista ne treba da znaci, zanimaju me samo finese
Korisnikov avatar
By HARP
#501264
Ljudi svasta sam video, ima svasta... svasta postoji....



Mada bi ljudi vole decu i svoju porodicu, sem sto su "jako" naklonjenu svom polu
Korisnikov avatar
By bigirl
#501273
Originally posted by amnesia
osoba u koju si do sada najvise bila zaljubljena u nekom momentu zivota, da li je musko ili zensko?

ovo nista ne treba da znaci, zanimaju me samo finese
Hm... Ne znam da li mogu da izmerim. Ipak, kad sam bila str8 bila sam jako zaljubljena u jednog de?ka (6 godina), a posle... Kad sam skontala da mi se sviðaju i devojke... Paaa... Najja?a zaljubljenost mi je u ribu... tj. najduže traje... Ali evo, pre par meseca sam ludela za jednim likom, a sad opet ludim za ribom...
Korisnikov avatar
By Val
#501281
Auuuuu al' si ti zaljubljive prirode. :D Ziv dokaz da bisexualnost postoji. ;)
By Gost
#501288
Originally posted by tinkerbell
Nema me vise na ovoj temi! :bubblegum:
:lol: :friends:

Nelogi?nost nestaje ako prestaneš da posmatraš dva pola kao neke klju?ne "dve stvari" koje onda možeš da "radiš istovremeno". Umesto toga, imaš slede?e dve stvari - ljude in general, i jednu osobu, individuu. Ta jedna može biti kog bilo pola, a da ti bude privla?na iz nekih razloga iz kojih su ti ve? ljudi uopšte privla?ni (recimo, raving lunatic u mom slu?aju, pol nevažan :zid: ). E sad, kažu da ima i ljudi kojima je više osoba obeju polova privla?no u isto vreme, ali ja mislim da ONI ne postoje.* :smeh:









*a joke. fusnota za svaki slu?aj. :)
Korisnikov avatar
By tramp
#501308
ja nekih 10-15 godina bila svesno bi, tj. svesno me privlacile i osobe M i Z pola i onda ... prestale ... sad se pitam sta sam ja "izlecena" biseksualka ili sam se po teorijama nekih zavravala sve te godine ... jedino sto sam ja bila vrlo zadovoljna svo to vreme .. ili mozda seksualnost i nije tako "zapisana" te moze da se promeni :nerd:
Korisnikov avatar
By m..
#501326
Ja sam u jednog decka bila smrtno zaljubljena u svojoj 16. to je propalo jer sam prespavala kod jedne devojke iako nismo nikakav greh pocinile (valjda se nesvesna namera racunala). Ali to ne mogu da poredim ni sa cim, mislim, sa 16 godina to su skroz druge dimenzije zaljubljenosti, mislim ne mozes porediti teenage ljubav sa adolescentskom ili nekom iz zrelih godina, osim ako u 14. prestanes da evoluiras. Doduse i sa tih 16 godina ja sam i te kako dobro znala da me privlace devojke (ne onako kako me privlace sada, tad je i saznanje da posedujem primerak klitorisa bilo i te kako sveze), nego sam se nesto bila odlucila da to zdusno ignorisem (valjda zbog komplikacija nastalih kad sam se sa nekom trebom ljubila na zurci).
I to se tako razvlacilo i razvlacilo dok nisam imala sex sa zenom, mislim da je to bila tacka bez povratka.
Korisnikov avatar
By zboO
#501344
jaooo boze...zashto se javljaju ljudi koji su ubedjeni da bisexualnost ne postoji a to ne umeju da objasne....plizzz plizzz nemojte vishe!

@ Tinki :spank:

kako ne mozes da volis dve stvari u isto vreme..
npr sladoled od vanile i cokolade, mnjam...
jeb ga, ja ne volim vanilu :lol: ali jedem i to...shteta da se baci ;)
By Gost
#501453
Originally posted by zbunjena
jeb ga, ja ne volim vanilu :lol: ali jedem i to...shteta da se baci ;)
Jel to o?eš da kažeš da si svaštoje.......d?
:P
By Bombina
#501629
tinke je uvek postoji zlocka ,ume zna kakav bix
znam sta je ,jer mene cini oba pola
idu 45%
i meni je 50% :smirk: ,tako ja mislim iskreno mogu da shvate potrebu za razmisljanje onostranom
Korisnikov avatar
By Adam*
#503154
Mislim da toga mozda postoji najvise...............!!!
Korisnikov avatar
By bigirl
#503859
Pa jeste... Na mom faxu ima svega i sva?ega... Imamo par lezbejki, par gejeva, dva trans lika... Ali svaštojeba mali milion!
Korisnikov avatar
By Egon
#504296
ja pa mi mora da smo kolege ???
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!