Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By gari
#376127
Ne mogu da ti vratim rebro, jer nisam žeeeenaaaa, ja sam muuuškooo. I kakav si ti to muškarac-daješ pa tražiš da ti se vrati? Možda bolje da ti neka žena vrati nešto malo niže od rebra?Tvoj dragi bi bio sre?niji i ne bi bilo frustracija za nikoga, pa ni za tebe. I bolje bi video...da ne ugaziš...znaš ve?...
:doh:
By Hugo
#376611
Dato ti je na iskusenje da se ovom teorijom posalis....Uloge sam podelio:gosp.bogu dodelio status rezisera,sam birao svoju ulogu,ostalo???
Ko premijeru zakazuje???
Korisnikov avatar
By gari
#376613
Pa jeste Hugo, treba i malo humora ovde, sve je preozbiljno-kao da se nalazimo u amfiteatru nekog fakulteta. Sve treba da bude argumentovano, obrazloženo itd. Uostalom, smatram da se i 2 ribe šalio kada je postavljao ovu temu. On to, znaš, ?esto radi.
:cool:
Korisnikov avatar
By 2kune
#376614
Originally posted by gari
Ne mogu da ti vratim rebro, jer nisam žeeeenaaaa, ja sam muuuškooo. I kakav si ti to muškarac-daješ pa tražiš da ti se vrati? Možda bolje da ti neka žena vrati nešto malo niže od rebra?Tvoj dragi bi bio sre?niji i ne bi bilo frustracija za nikoga, pa ni za tebe. I bolje bi video...da ne ugaziš...znaš ve?...
:doh:
Pas laje a karavana prolazi... :odbij:
Korisnikov avatar
By gari
#376621
Izgleda mi da tvoja kara-van nikako da bude izvan. Žao mi je, da sam žena možda bih ti nešto i dao /vratio/ ali pošto sam muškooo mnogo sam izbirljiv i ne volim 2 ribe, a ne volim ni jednu ribu. Pas laje samo na one ljude koji nisu dobri, a ponekada ho?e i da UJEDE.
:rambo:
By Hugo
#376629
Originally posted by gari
Pa jeste Hugo, treba i malo humora ovde, sve je preozbiljno-kao da se nalazimo u amfiteatru nekog fakulteta. Sve treba da bude argumentovano, obrazloženo itd. Uostalom, smatram da se i 2 ribe šalio kada je postavljao ovu temu. On to, znaš, ?esto radi.
:cool:
Delujem li ja kao CIKA HUGO ja spomenuh pozoriste,ne amfiteatar,RASPLET radnje....Nismo li se razumeli???
Korisnikov avatar
By gari
#376838
Aha, sada sam ukapirao! Znaš, ja sam malo priglup, dok mi se upali sijalica od 60 W treba malo vremena. U pravu si, rasplet se o?ekuje, ali kad ?e ne znamo. Nadam se u dogledno vreme. Nego-šta beše ovde tema? Aha, 2 ribe traži natrag svoje rebro. Da znaš da bi i meni sada trebalo jedno suvo rebarce za pasulj, kako neko gore napisa. Idem u kasapnicu da tražim. NADAM SE da mi ne?e uvaliti rebro od 2 kune, ne bih da dobijem trovanje.
:njami:
Korisnikov avatar
By 2kune
#377132
Nije monotonija, sto me nocas ubija
Sto mi srce razbija, na sitne komade
To je melankolija, nije monotonija
Bolest koja probija, sve moje blokade
:roll:
Korisnikov avatar
By gari
#377477
Kakve li ovo ima veze sa rebarcima /mislim na poetiku 2 ribe/? Ma nisam znao da si tako "melankoli?an", da jesam ne bih stavio suva rebarca u pasulj /fažol/. Ma pusti melankoliju, pazi se ti od ovog "ti?jeg" gripa, ako te to zaka?i neš više da budeš melankoli?an, nego kandidat za realiti shou "24 sati sahrana" /ne dao Bog/. Inteligentan si /valjda/ pa shvataš moje glupe šale, zar ne 2 ribe /2 kune, 2 lisice, 2 cincile/...
:sunce:
Korisnikov avatar
By 2kune
#377545
Originally posted by gari
Kakve li ovo ima veze sa rebarcima /mislim na poetiku 2 ribe/? Ma nisam znao da si tako "melankoli?an", da jesam ne bih stavio suva rebarca u pasulj /fažol/. Ma pusti melankoliju, pazi se ti od ovog "ti?jeg" gripa, ako te to zaka?i neš više da budeš melankoli?an, nego kandidat za realiti shou "24 sati sahrana" /ne dao Bog/. Inteligentan si /valjda/ pa shvataš moje glupe šale, zar ne 2 ribe /2 kune, 2 lisice, 2 cincile/...
:sunce:
Kako da shvatim ono što ni ti sam ne razumiješ? Ne cijeniš valjda da sam pametniji od tebe? :shok:
Korisnikov avatar
By gari
#377570
Iju, osupnut sam da ti nešto ne shvataš? Pa naravno da si pametniji od mene /na Bine-Simonovoj skali koja je, uzgrad, zastarela za utvrðivanje IQ/. Nešto si mi pao, ne vidim više tvoje "peckanje" a ja to obožavam. Hajde, daj malo više se potrudi, pa pjesme ti uop?e nisu loše, ?ak vrlo dobre, dopadaju mi se. Nemoj misliti da sam zao, ja samo volim da se šali, /kako na tuð, tako i na svoj ra?un/. Tvoje šale me uop?e ne vrijeðaju, dapa?e...
:jezik:
Korisnikov avatar
By 2kune
#377683
Onoga dana kad smo se sreli
Bese nam kratko ljubav smo hteli
I nikog nismo videli mi
Samo smo bili, samo smo bili, ja i ti

Zvao si me mala Liki
A ja tebe samo Miki
Brojali smo poljupce
U minutu sto, sto, sto, sto
To Miki to, to Miki to

Naidje tako to cudno doba
Kada se zeli ljubav da proba
Naidju tako godine lude
Kad usne zele, kad usne zele, da ljube

Zvao si me mala Liki
A ja tebe samo Miki
Brojali smo poljupce
U minutu sto, sto, sto, sto
To Miki to, to Miki to

Zivot je lep i nema kraja
Pred nama vrata od samog raja
I nikog nismo videli mi
Samo smo bili, samo smo bili, ja i ti

Zvao si me mala Liki
A ja tebe samo Miki
Brojali smo poljupce
U minutu sto, sto, sto, sto
To Miki to, to Miki to

PS: Žao mi je, ali nisi mi dovoljna inspiracija da bih ti pisao svoje pjesme... :blush:
Korisnikov avatar
By gari
#377878
To Miki, to Liki...Nema veze, imaš bar talenat za prepisivanje i to je nešto. A za inspiraciju ?eš lako, pogledaj samo u WC šolju...
:wtf:
Korisnikov avatar
By 2kune
#377883
Originally posted by gari
A za inspiraciju ?eš lako, pogledaj samo u WC šolju...
No no, ipak si ti za to bolji... :kiss:
Korisnikov avatar
By unic0rn
#377887
vreme je da vas dvojica ispraktikujete malo apostolske ljubavi, dont u think? ;)
Korisnikov avatar
By 2kune
#377892
Originally posted by unic0rn
vreme je da vas dvojica ispraktikujete malo apostolske ljubavi, dont u think? ;)
Kako zaboga? :drama: Smrtno me je uvrijedio! Skuvao je moje rebro sa fažolom!!! :rida:
Eto, ja se držim teme... :smeh:
Korisnikov avatar
By unic0rn
#377893
dobro, ima malo chudne nachine predigre, ali to ne mora da znachi da je za bacanje :kopanos:
Korisnikov avatar
By gari
#377898
Jesam ga skuvao sa fažolom, ali ga nisam POJEO. Eto i to da ti priznam. Hteo sam, ali me je bilo strah da nisi dobio pipu /ti?iji grip/ pa sam ga dao mojoj maci. Preživela je uz pomo? veterinarske ambulante...
:gric:
By whacked
#2857122
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2920055
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!