Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By PainKiller
#2760480
Autovah se sinoć drugaru - super weird, super cool.
Trebalo mi je tipa 2 sata da izgovorim prokletu rečenicu, mada se u ovom trenutku ni ne sećam tačnog trenutka.
Svakako je bila jedna od težih stvari koje sam morao da uradim so far jer sam generalno zatvoren. Ipak, iznenadilo me je koliko mi je lako palo sve nakon tog trenutka - čak sam bio zabavljen reakcijom koju sam dobio.
Sve u svemu - i dalje smo drugari, bilo je par glupih pitanja i verujem da neće biti isto ali to nije nužno loša stvar. Drugar je ostao džek do kraja i to je jako kul, mada i dalje imam malo pomešanih osećanja oko događaja.
Da li žalim što sam se autovao - ne baš. Verujem da će sve biti okej kroz par dana. Malo mi je žao što je squad verovatno pred krahom ali ljudi odrastaju i to je normalno.
Mnogo je lepo biti u stanju da pričaš o svemu ovome sa nekime uživo, i to je osećaj zbog kog se vredi autovati.

Things are looking up. :)
Korisnikov avatar
By PainKiller
#2760517
Awww
Divni steee.
Ali ozbiljno, puno mi je pomoglo vreme ovde i vrlo je drag ovaj komjuniti, valjda ću jednog dana biti u stanju da pomognem novajlijama kao što ste vi pomogli meni.
Evo srca za svu đecu <3
Korisnikov avatar
By Markiza
#2787736
Uzoj familiji se nisam zvanicno autovala. Ne pricam o sebi apsolutno nista. Bas nista. Ne zanima me sta misle, hoce, zele itd. Zena je isla sa mnom 2x u rodni kraj i ne znam je l bilo gore prvog ili drugog puta. Bila je prava cica-mica, krstila sam se kako se ustrucavala da se ne posvadja ni sa kim. :sekasablic: . Mada sam pomislila u par navrata, gotovo, spalice mi majku ili :testerica:. Mislim da se za svojih 30 i nesto godina ukupno nije ustrucavala koliko je kad smo bili tamo. Deca je vole, rekli su da smo obe debele, i zovu je 'tetka' tj. teta.
Jedino nas baba Mirjana voli iako je morala da odgovara na Galatejina nezgodna pitanja tipa 'recite mi tajnu za dugovecan zivot, kosmos, eros, tanatos'. Nema veze. Baba Mirjana je zgotivila i dala joj para na odlasku iako je nista nije razumela.
Ranije sam se izjedala iznutra sto, eto, moji ne znaju nista, a sad me boli uvo. I da znaju nista se ne bi promenilo.
Mada majka naslucuje, uvek ima zloban komentar: kao da ste vencane, bla, bla.
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2787743
joj, Markiza, izvini, ali ja ne znam kako možeš i zašto želiš više kriti....
ne znam... ja da se nisam autovao, i to u najnepovoljnijim okolnostima, u 21oj a i to mi je bilo dugo za čekati, crkao bih. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2787744
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2787736#p2787736]Markiza napisao:[/url]Uzoj familiji se nisam zvanicno autovala. Ne pricam o sebi apsolutno nista. Bas nista. Ne zanima me sta misle, hoce, zele itd. Zena je isla sa mnom 2x u rodni kraj i ne znam je l bilo gore prvog ili drugog puta. Bila je prava cica-mica, krstila sam se kako se ustrucavala da se ne posvadja ni sa kim. :sekasablic: . Mada sam pomislila u par navrata, gotovo, spalice mi majku ili :testerica:. Mislim da se za svojih 30 i nesto godina ukupno nije ustrucavala koliko je kad smo bili tamo. Deca je vole, rekli su da smo obe debele, i zovu je 'tetka' tj. teta.
Jedino nas baba Mirjana voli iako je morala da odgovara na Galatejina nezgodna pitanja tipa 'recite mi tajnu za dugovecan zivot, kosmos, eros, tanatos'. Nema veze. Baba Mirjana je zgotivila i dala joj para na odlasku iako je nista nije razumela.
Ranije sam se izjedala iznutra sto, eto, moji ne znaju nista, a sad me boli uvo. I da znaju nista se ne bi promenilo.
Mada majka naslucuje, uvek ima zloban komentar: kao da ste vencane, bla, bla.
bitno da je baba Mirjana dala svoj blagoslov :D
Korisnikov avatar
By Markiza
#2787751
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2787743#p2787743]Vel boy napisao:[/url]joj, Markiza, izvini, ali ja ne znam kako možeš i zašto želiš više kriti....
ne znam... ja da se nisam autovao, i to u najnepovoljnijim okolnostima, u 21oj a i to mi je bilo dugo za čekati, crkao bih. :ozbiljan:
Zato sto sam shvatila da imaju apsolutno drugaciji sistem vrednosti. Vrednuju osobu iskljucivo po tome da li ima dece, porodicu uopste, svoju kucu ili stan, ako neko samo malo pokaze svoju individualnost, taj je 'lud, nesto mu fali, skloni se od njega, itd.', vrednuju dobar posao, finu platu, rodbina obavezno mora da se postuje." Zasto nisi zvala Seku, sto nisi zvala Seku, a kad ces, a zoves je 5 godina, bla, blah," a pri tom ja sa tom sestrom se nikada nisam ni druzila, Vidjale smo se jednom godisnje na nekom opstenarodnom veselju. Autovala se nisam, poricala nisam, ostaje im da nagadjaju ili eventualno pitaju. Ne osecam to sto i ti uopste, da 'cu crknuti ako im ne kazem'.
EMO_HAOS_ baba; Mirjana ima 85 godina i vise optimizma cini mi se nego svi mi ovde zajedno na forumu. :))
Korisnikov avatar
By Markiza
#2787769
:D Nemoj tako, covece, ne bi se ona slozila sa tobom. Kad joj pozelimo za rodjendan da zivi sto godina, vala se pobuni i kaze: Jes', pa to jos desetak godina cca.'
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2788015
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2787751#p2787751]Markiza napisao:[/url]

Zato sto sam shvatila da imaju apsolutno drugaciji sistem vrednosti. Vrednuju osobu iskljucivo po tome da li ima dece, porodicu uopste, svoju kucu ili stan, ako neko samo malo pokaze svoju individualnost, taj je 'lud, nesto mu fali, skloni se od njega, itd.', vrednuju dobar posao, finu platu, rodbina obavezno mora da se postuje." Zasto nisi zvala Seku, sto nisi zvala Seku, a kad ces, a zoves je 5 godina, bla, blah," a pri tom ja sa tom sestrom se nikada nisam ni druzila, Vidjale smo se jednom godisnje na nekom opstenarodnom veselju. Autovala se nisam, poricala nisam, ostaje im da nagadjaju ili eventualno pitaju. Ne osecam to sto i ti uopste, da 'cu crknuti ako im ne kazem'.
sve te ja shvatam, sve to znam, to je tako sve tipično za uglavnom manja mesta u ex Yu, ali ... ne znam, neću da ti se uvlačim u život... ali ne znam koliko ti je godina i što si toliko vezana za tu svoju rodbinu...
Korisnikov avatar
By Markiza
#2788016
Zbog bratanaca, dva dečaka. Naročito sam vezana za starijeg, strašno mi nedostaju i ako ih dugo ne vidim onda se bukvalno razbolim. Najduže ih nisam videla godinu i po dana i raspala sam se potpuno.
Da dodam, imam 36 godina.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2788057
^ da, to je cesta prica, ljudi nece da se autuju i time budu odbaceni od porodice zbog nekog u porodici, obicno sitne dece.
By whacked
#2850417
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
By whacked
#2912812
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!