Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Umetnost oblačenja i svlačenja

Moderatori: Hys., Moderators

Treba li muško da depilira grudi?

Aha
72
64%
Jok
40
36%
#2635185
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2635163#p2635163]Zvonki napisao:[/url]Ljudima dlake više ne služe za preživljavanje, ali one i dalje imaju nekoliko osnovnih funkcija: kada je hladno dlake pomažu telu da se zagreje, a kada je toplo one imaju funkciju da znoj odvoje sa kože.I stite kozu od prasine i bakterija tj stite pore ,dakle nema potrebe da se depiliraju grudi ili noge
Da li bi ti odgovor bio isti da je tema "treba li zene da depiliraju noge?"

Ont: what mdna said
#2635189
Ništa ne depilirati dok je u granicama normale.

Dakle, ako je rutav ko medved, ako su mu i leđa dlakava, noge, guzica, pazuh, to se mora potkresati i srediti.

Normalno dlakave grudi i noge i moje i mog partnera su mi OK.

BTW, kad depiliraš grudi uvek izraste strnjika i bude čekinjasto na dodir :facepalm:
Korisnikov avatar
By gossip
#2635190
zavisi ko

nekima to stoji
nekima ne
By str00ja
#2635219
Ne :neto: :tuc:

Ako neko već smatra da je isuviše dlakav, bolje da depilira ramena i leđa i trimuje ostalo. Grudi su mi u rangu sa rukama i nogama, tu nekako po difoltu očekujem neke dlake, misim zašto bi neko to depilirao, sasvim je ok (često i privlačno :D ) imati tu manje ili više dlaka, ali to je samo moje mišljenje i preferencija. Ako nekome smeta fizički ili estetski, okej, samo udri trakom.
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2635222
Ne!
Ukoliko ima po ledjima, onda da. Sto sto se grudiju tice, ako je ka mecka, fino trimmovanje je keva! Sve to moze da se dotera da lepo izgleda.

Slika

Moje misljenje naravno, jer ja tako preferiram. Svako ce uraditi ono sto voli i zeli, zbog toga mi je inace ova tema malo bez veze. Kao da ste pitali, treba li devojka da stavlja karmin ili ne? Stvar ukusa.
#2635223
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2635185#p2635185]Anhedonie napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2635163#p2635163]Zvonki napisao:[/url]Ljudima dlake više ne služe za preživljavanje, ali one i dalje imaju nekoliko osnovnih funkcija: kada je hladno dlake pomažu telu da se zagreje, a kada je toplo one imaju funkciju da znoj odvoje sa kože.I stite kozu od prasine i bakterija tj stite pore ,dakle nema potrebe da se depiliraju grudi ili noge
Da li bi ti odgovor bio isti da je tema "treba li zene da depiliraju noge?"

Ont: what mdna said
Da li inace postavljas glupa pitanja ili se samo tako oblacis?
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2635229
Da li inace izbegavas da odgovoris ili neka_lame_doskocica?
Korisnikov avatar
By Madonna
#2635254
cim neko kaze da je glupo da se kaze kako nesto trebaili ne treba odma se ostali snebivaju i naglasavaju da je to njihovo misljenje i da normalno svako radi sta zeli :lol
Ma treba bre, seks je kao hrana, ako naletim na dlaku pegliram
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2635295
Haha, šta sam ja ovde pisao
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=1462649#p1462649]Kiborg napisao:[/url]Nebitno.

Ja imam dlakave grudi i nemam nameru da se brijem, jednom sam to morao da uradim i rezultat je bio očajan, nisam smeo da se pogledam u ogledalo :) Plus, lenj sam ja stalno da se jebavam sa brijanjima i ostalim sranjima, pa onda iritacije, pa bubuljice od urslih dlaka (uopšte nije sexy :) )

Elem, meni lično je svejedno da li su grudi dlakave ili ne, ako su dlakave, lepše je pod prstima, može da se čupka, ali je za nijansu teže za lizanje, još ako se linja budu usta puna dlaka, no nije to ništa strašno. A glatki su sa druge strane manje zanimljivi za dodir, ali se pak lakše lizuckaju :)
Rezultat: nerešeno.
Ostaje manje više isto što sam i pre napisao, mada od kad idem u teretanu samo se skraćuju dlake na grudima i stomaku na 12mm da bi se rezultati vežbanja bolje videli :D /brijanje i druge metode totalne depilacije i dalje ne dolaze u obzir/. Kad sam počeo sa tim skraćivanjem to je izazivalo poprilično negodovanje od strane mog dečka. Vremenom se navikao, koliko toliko :lol:
On na sebi ne podnosi dlake i sve ih brije, sem na nogama.

Vidim da su spominjane i dlake po leđima i ramenima, e to je već ružno i moralo bi da se ukloni.

Što se mog stava prema tuđim dlakama na grudima tiče i dalje je nepromenjen, bitnije mi je kako je neko građen i kako izgleda, a da li ima dlake ili ne, svejedno.
Korisnikov avatar
By ManToy
#2635428
Ne naravno. Ledja i mesta na kojima dlake ne bi trebalo da budu treba epilirati pre nego depilirati. Cjosavima je lepse leti a dlakavima zimi. :D
#2861424
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
#2924452
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
#2994289
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!