Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Vel boy
#2792857
2kune najbolje odgovorio, s tim što uvek treba razlikovati vernike u Boga koji simbolizuje Ljubav, Milosrđe, Poštenje za sve ljude koji postoje prema zaslugama (a te zasluge su činjenje i širenje dobrih dela, tolerancije, mira, uključivosti nasuprot isključivosti, KRUCIJALNO BITNO RAZLUČIVANJE I OGROMNO RAZLIKOVANJE ljudskih greha koji su sastavni i neodvojivi deo obične ljudske prirode - kao što su npr. tri ravnopravne odrasle konsenzualne ljudske seksualne orijentacije tj. hetero, homo i bi, dakle, koji su sastavni deo ljudske prirode i ne čine nikakvu štetu ni ugrozu drugome ni sebi, na jednoj strani, od satanskih greha koji su mržnja, diskriminacije, heteroseksizam, homomržnja, rasizam, mizoginija, pohlepa, svakoliko ugrožavanje drugih i drugačijih, pedofilija, silovanja, ubistva (sem iz puke samoodbrane), itd....itd........ gde se jasno vide gresi koje Bog osuđuje, na drugoj strani) i Pravdu prema svim ljudima koji postoje prema zaslugama (opisano što sam kraće mogao iznad), na jednoj strani, od religiozista koji se klanjaju ljudusinama u mantijama koji sebe zovu popovi, patrijarsi, vladike, episkopi, arhiepiskopi, fratri, donovi, pape, kardinali, biskupi, nadbiskupi, pastori, evangelici, televangelici, baptisti, pentekostalci, hodže, imami, reisi, halifi, ajatolasi, rabini, rebei, haredimi, hasidimi ..... te ljudusine u mantijama s tim titlovima treba odjebavati pogotovo ako čine ove satanske grehe a prave se da kao navodno služe Bogu a zapravo služe satani.
dakle, u socijalkonzervativnom tradicionalizmu ima više satanizma nego što su oni svesni da ga ima i tom religioznom momku iz uvodnog posta bih ja ovako kao što sam u postu pokušao da objasnim stvari. ukoliko bi razumeo, bilo bi šanse za njegov oporavak, ukoliko ne bi, svaki kontakt s njim bi bio okončan in a jiffy što bi se reklo u Americi.
takođe, vrlo je bitno pitanje da li je tom religioznom momku iz uvodnog posta homoseksualnost egodistonična ili egosintonična. ako mu je egodistonična, neka je stvarno pokušava lečiti jer to jeste poremećaj, ali nama egosintoničnim homoseksualcima NEMA TE SILE NA SVETU NI NA NEBU NI NA ZEMLJI koja bi mogla išta protivno našoj homoseksualnosti da uradi!
evo, ja sam prošao kroz salijevanje strave kod jedne sufijske muslimanske nene, koja iako možda nije homofilična sigurno nije ni homofobična, zbog meni upravo ego-distoničnih strahova - što je zapravo sihr, jer ja imam jednu vrstu ocd-a bolje reći intruzivno-kompulzivnog poremećaja tj. tzv. https://en.wikipedia.org/wiki/Transformation_obsession" target="_blank u kojem se bojim da izgubim sebe uklj. moju homoseksualnost jer je to najelementarniji deo mene odkad znam za sebe i ego-distonični strah u kojem se bojim da se kao može (iako znam da ne može) desiti da postanem neko ili nešto potpuno suprotno od mene tj. od sebe, npr. intruzivne misli da bih mogao postati ubica i to heteroseksistički ubica dakle sve suprotno od onog što jesam. taj poremećaj se pojavio u mene zbog izuzetno stresnih i nepovoljnih životnih okolnosti u kojima sam živeo od rane mladosti a bio sam i ostao sam i dalje ego-sintonično pun sebe i to mi je najvažnije u životu. dakle, tada se javi strah - a šta ako izgubim sebe tj. ono što najviše volim? to je jedan poseban tip ocd-a kao najtežeg anksioznog neurotskog, striktno nepsihotičnog, već neurotskog poremećaja kao posledice iscrpljujućih stresova i nepovoljnih životnih okolnosti.
dakle, hoću reći, ta nena mi je uradila to salijevanje strave i sada sam još samouvereniji, smireniji i srećniji i samopouzdaniji gej! :zastava:
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2792874
e to ne! NIKAD! ne bih nikad dao da postanem npr. osama bin laden ili radovan karadžić ili ante pavelić ili donald trump.......! radije bih kao Father Karras u Exorcist-u se bacio kroz prozor u smrt......
uostalom, ti ne shvataš, jednostavno ne razumiješ, srklete. to nije nikakav impuls već intruzivna misao koja je dio tzv. obsessive compulsive disorder-a i sama pojava te misli dovodi do stravičnog straha! to ko nema, ne može nikad shvatiti.....zato ne lupaj gluposti, srklete!
#2792900
Da li je pametno, kao veoma religiozna osoba, komentarisati ovakvu temu, a pri tome mi ovo i prvi post ovde na forumu?

To nije vijernik! To je nesrećnik, kome su mozak isprali oni koji su imali više sreće od njega po rodjenju, pa im "većinski" stavovi o životu ne prave pakao od istog. Žrtva sistema!

Kako biti gej i vijernik? Vrlo jednostavno. Ljubav nije i ne može biti selektivna. Voljeti nekoga koga ne moraš je najveća vrlina i podvig za koji je čovjek sposoban. Ako je prema osobi istog pola, ne znači da je manje vrijedno.

Ljubav je BRIGA ZA DRUGO LJUDSKO BIĆE, a ne (ne)propisno je..nje. (sorry ako je ovaj poslednji izraz kršenje pravila foruma). A vjerski dušebrižnici nikako da ukapiraju da je ovaj "diskutabilni izraz" glavni predmet njihovih naglabanja o temi. Dakle, ispadaju upravo ono protiv čega govore: plitki, površni, prosti i perverzni. Bore se formom protiv suštine, jer je isprazna forma jedino što od vjere većina poznaje. Dakle, krdo.... :egzorcist:
By whacked
#2857113
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
By whacked
#2920046
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!