Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

By kameni
#2713873
Sta je to X faktor?
I ako se konacno pronadje osoba sa tim faktorom kakva ona treba biti za vas.
Sta treba uraditi osoba sa X faktorom da bi od vas dobila to priznanje.
Sta vas tu mora dotaci, uticati na vas...sta, kako...?..?

:serlok:

P.s. Ako neko ima bolju ideju za uvodni post u temu neka bude slobodan napisati. ;)
Korisnikov avatar
By Madonna
#2713905
to je onaj faktor koji imate majmun i ti, i još mnogi ovde, kad poželim da stisnem x (close)
Korisnikov avatar
By Madonna
#2713909
pa ukoliko pogledate moje postove u poslednje vreme videćete da je znatno manja učestalost istih, upravo zahvaljujući stiskanju iksa
By kameni
#2713941
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2713888#p2713888]Anhedonie napisao:[/url]ne razumem taj kocept.
Upotrebio sam samo naziv poznatog show-a a potraga za X faktorom se zapravo desava svugde-rekao bih.
Eto taj show, svi znaju pevati, lepo i izgledaju ali to vise nije dovoljno publici.
Ili eto lepo izgleda taj tip, lepo gradjen, ima stila ali ima li taj X faktor?
Eto recimo u tenisu, pobedjujes, znas igrati tenis, prvi si ali opet nekako taj X faktor je kljucan za planetarno prihvatanje-popularnost.
Talenat vise nije dovoljan, nije dovoljno 'uverljiv' neophodan je faktor X

Pa se pitam sta je zapravo taj X faktor
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2714034
Pa da se zna šta je, ne bi bio X-faktor :D
Ako se nešto definiše, kako ti tražiš od nas u uvodu, to nije više nepoznati činilac, već kriterijum :)
zato si već u startu osuđen na to da ne dobiješ odgovor :D
By kameni
#2714092
Pa dobro, teoretisemo, nagadjamo ko i oko crnih rupa :D

Palo mi na pamet, ima li X faktor nadcovek ili svecovek ili ni jedan ili oba?
Korisnikov avatar
By Macan86
#2714115
kameni,to što ti zoveš x faktor je ustvari uglavnom šarm...eto,dobio si odgovor
By kameni
#2714161
Nisam mogao docekati odgovor pa sam potrazio na guglu i odvelo me na forum Ana.rs tu sve ima

Evo sta jedna Danijelaa kaze,

Sta se podrazumeva pod sarmantnim muskarcem...hm.Zamene je sarmantan muskarac onaj koji je odmeren u svemu.Prelep osmeh,sjaj u ocima,inteligentan na neki lucidan nacin,samouveren,nije bahat,treba da poseduje lepe manire,nadasve duhovit.Eh pusti snovi moji!
By kameni
#2714162
Evo i vizija korisnice Wish_I_Was_His_Baby

Inace,evo tacno sta to znaci-bar kod mene:

-Momak koji pridje devojci i kaze joj da je lepa. Pridje joj sa ruzom, poljubi je u ruku...bilo sta od toga
-Momak koji pridje devojci i pita je da li bi izasla sa njim na pice.Pita je bas tim recima,bez igrica, sa osmehom na licu.
-Momak koji pridje devojci na neki duhovit/pomalo cak i smotan nacin je isto na neki nacin sarmantan ili bolje reci sladak i dobice sansu
By kameni
#2714165
Mala lana,

Sarmantan muskarac je jednostavno onaj koji kad ga vidis pleni ono sto kaze onaj lik u Kad porastem bicu kengur ONA SIJAA oko njega su svi ljudi on je uvek u centru paznje jel je neizmeno duhovit i pazljiv.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2714216
uvijek sam podozriv prema šarmantnim ljudima. a i dosadni su mi.

u društvu ljudi za koje se smatra da su šarmantni često se osjećam kao publika nekog lošeg vodvilja.
By whacked
#2857107
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2920040
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!