Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By tramp
#373393
mene je vise strah da bih jednog dana mogla otkriti da sam str8 i ne znam sta bih onda? kako bih se ponasala? sta rade str8 zene? kako to izgleda?
Korisnikov avatar
By Vega
#373425
Originally posted by tramp
mene je vise strah da bih jednog dana mogla otkriti da sam str8 i ne znam sta bih onda? kako bih se ponasala? sta rade str8 zene? kako to izgleda?
E da, kroz tu fazu sam prolazila kratko i tek tu sam se zabrinula da nesto nije u redu samnom :psiholog: :lol: jer se kosilo sa svim sto sam znala ceo zivot- da su mi se jos od obdanista svidjale devojcice. No na srecu postojalo je racionalno objasnjenje da sam u toku silnog truda da ubedim okolinu da mi se svidja neki momak, i sama poverovala u to...na kratko vreme, do prve sledece devojke za kojom sam se okrenula :love:
(mali off topic) Nego kod spominjanja ovog obdanista pade mi nesto na pamet, jos u tom uzrastu sam imala "spreman" odgovor na roditeljsko pitanje koji dechko mi se svidja, dok je u stvari bila jedna devojchica u pitanju samo sto to nisam spominjala. Na koje banane vec u tom uzrastu skontamo da takve stvari treba da zadrzimo za sebe, i ne pricamo (bar ne u nashoj "prihvatljivoj" sredini)? Ne secam se ikakvih prica, znam samo da sam znala da takve stvari treba da zadrzim za sebe :misli:
Korisnikov avatar
By radoznala
#377060
Originally posted by m..

cinjenica da me privlace devojke me prestravljuje sve vreme, osim kada sam sa devojkom! tu nema nikakve logike!
ne razumem...



:smeh: :smeh:


Ja te savrseno razumem... ;) Isti slucaj:zid:

Ja i dalje mislim da cu moci da se zaljubim onako bas u nekog decka, al' to nesto slabo ide... Mozda zato sto uvek vise paznje obracam na devojke koje me okruzuju? :lood: :zvizdi: Da ne kazem svu paznju....
:lol:
Korisnikov avatar
By love2love
#386047
Ja sam u srednjoj skoli skontala da me privlace devojke i bila sam zaljubljena ali nesrecno . Posle toga sam cak imala vezu sa deckom u koga sam bila i zljubljena i patila kad smo raskinuli. Onda se pojavila ona totalno slucejno i otvorila mi oci . bile smo u vezi 3god. Sada sam sigurna da me privlace samo devojke.
By Ulix
#386092
Ne dugo. Jedva da se i secam da sam tako razmisljao. Shvatio sam dosta rano da se iz svoje koze ne moze.
Korisnikov avatar
By Dominion
#422136
nikada nisam bio u denial-u ovih 26 godina, znao sam od malena sta sam i sta me privlachi.
ponadao sam se da je mozda nesto prolazno (ipak bi mi to olaksalo zivot) ali sam izuzetno zadovoljan zivotom. still, could be worse :P
By whacked
#2850436
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2912831
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!