Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

#2813771
Ja i ova moja bile na terenu zajedno i izašle van skupa i tamo sam ja shvatila da ona zapravo ne zna da sam lezba. Mislim, vjerujem da sam joj neobična po tom pitanju ali ona je malo tradicionalna po odgoju više nego po sebi pa valjda misli da su pederi i lezbe velika rijetkost, odnosno teško ih prepoznaje čak i kada je jako očito iz nekog razloga. Ne znam, to mi je baš neobično. I idem ja da joj se pitam danas kao voljela bih s tobom podijelit nešto bitno Al ono drži to za sebe a ona meni kaže - jel to jako bitno? Ja Reko pa onako, je recimo...a ona meni, carica moja kaže: nemoj mi onda reći molim te, ja već previše tajni imam u svom životu. Strah me što je i bolje da mi ne kažeš.

Hahaha, šta da sad čovjek kaže na to. Ona mi je trebala bit prva žena koja nije lezz da joj kažem da primjeren taj strah da to izrađe iz mene i još sam joj i rekla da nisam sigurna da li da kažem ili da zadržim za sebe, a moja carica kaže- nemoj mi reći molim te...hahahahaha. :ruzan:
By Kragi
#2813775
Paaaa mislim da bi trebala da joj to negde nametnes. Homosexualnost je jako bitan deo tvoga zivota i nije nikakav tip tajni, bar ne na onakvu vrstu na koju ona aludira. Ne bi trebala da se postavljas tako da to izgleda kao da si htela da joj kaze da si maznula Milku u Lidlu. Ako si vec imala nameru da joj se outujes implicra da ti je vazna, kao i sam prijateljski odnos sa njom. Vazno je da ona bude svesna onoga sto ti jesi.
Znaci ono Hej, curko, nije to tajna na kakvu mislis. Ta tajna sam ja zapravo. Daj saslusaj me ...
Korisnikov avatar
By heksagon123
#2813798
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2813775#p2813775]Kragi napisao:[/url]Paaaa mislim da bi trebala da joj to negde nametnes. Homosexualnost je jako bitan deo tvoga zivota i nije nikakav tip tajni, bar ne na onakvu vrstu na koju ona aludira. Ne bi trebala da se postavljas tako da to izgleda kao da si htela da joj kaze da si maznula Milku u Lidlu. Ako si vec imala nameru da joj se outujes implicra da ti je vazna, kao i sam prijateljski odnos sa njom. Vazno je da ona bude svesna onoga sto ti jesi.
Znaci ono Hej, curko, nije to tajna na kakvu mislis. Ta tajna sam ja zapravo. Daj saslusaj me ...
I ja shvaćam da sam krivo počela kad sam rekla da imam "tajnu" s obzirom da je ona od svoje familije nedavno saznala takve stvari da ti srce stane i pola toga mora tajiti od roditelja pa joj je došlo teško kad je čula da i ja imam nešto da joj kažem i boji se da se ne razočara opet. Nisam uopće pazila kako joj to govorim ali nema veze jer nisam ništa ni rekla... Ne znam, brine me činjenica što ona nije moj full blizak prijatelj automatski bi to postala kad bi saznala djelić ali me plaši to miješanje privatnog i poslovnog i zato mi je teško s njom. Bojim se da će to reći ko zna kome i da će se pročut i to kod ljudi za koje ne želim da se zna...mislim čuva ona za sebe ali uvijek se može dogodit da lane nekom prilikom a mi smo buduće kolege svi i nekako me to plaši ...da će me gledat kao "ona lezba" umjesto onako kako bi me trebali gledat- kao osobu prvenstveno.
Ne želim osjećat taj strah...pitala me i danas šta sam joj to imala reći ali ja sam rekla drugom prilikom možda. Ona je rekla da poštuje to.
Ne bojim se nje, to je cura koja gleda ono "Modernu obitelj" na TV-u i kojoj su slatki gay parovi itd što je čisto solidna stvar za outanje ali to je meni malo neugodno s njom baš zato jer se mi nismo upoznale ovako privatno nego ćemo bit kolege jednoga dana i ne znam. Ja obično prijatelje dijelim na grupe i ne zaslužuje svako da zna išta privatno jer mi ne služi tome itd. To je neko moje razmišljanje.
S druge strane, mi provodimo dosta dosta vremena skupa i ne znam stvarno da li spada ona u grupu koja treba znat išta ili da je ostavim da budemo strogo poslovne s time da je njoj naravno dopušteno da priča o sebi privatno meni. . I taj nejednaki odnos me jebe dosta u mozak.
#2813842
A ta druga prilika je došla danas. Rekla sam joj i super se osjećam! Odreagirala je fantastično :)
Nisam mogla u oči joj reći a i stalno nas je neko prekidao danas u druženju pa sam na putu prema autobusnom joj napisala poruku i sve... Prvo što je napisala je: meni je to normalno. Zašto se brineš uopće...onda sam joj ja napisala pa brinem se jer vidiš gdje živimo, svaki drugi gay ili lezba boji se disat od straha a kamoli reći na glas što je. Napisala sam joj ovo zadnje jer me je počela hvaliti kako sam ja super jer ja ne govorim na sva usta da sam gay gay i ne idem po kojekakvim paradama koje su za nju glupost...

Malo sam joj bolje objasnila koliko se ja bojim zapravo i pojasnila joj situaciju, iako znam da je sve što je rekla došlo iz dobre namjere. Zapravo je htjela reći da sam ja poput nje i da nema veze...uglavnom, ne nije ni sanjala da sam gay koliko mi se čini ali nije se ni šokirala.
Pitala me jel mi zna baba hahah jer ju pozna itd. Uglavnom, ona je rekla da je to za nju ok sve i dalje smo nastavile pričat o našim uobičajenim temama.
By whacked
#2850375
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
By whacked
#2912770
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!