Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By 2kune
#2807341
A Beograd na vodi! :jelka:

Slika

Sretan Božić. Ali ne želim da tema bude samo čestitarska već, onako kako nas popovi i patrijarsi uče, duboko promišljenja. Po smislu, konceptu, značenju, utjecaju na kulturu... Da li je u pitanju društveni konstrukt ili istorijski događaj? Treba li se javno slaviti ili držati među svoja 4 zida? Koliko je logičan taj događaj u okviru samog vijerskog koncepta koji ga zastupa? Itd, itd... Postavite i vi pitanja koja vas kopkaju oko Božića a nijeste se usudili pitati. :opatica:
A možete i samo priljepiti svoja okićena drvca kao pravi ajmeričanski pederčići srednje klase. :cheer:
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2807428
"Nije čudo što se u tim istim vremenima praznik majke zamenjuje praznovanjem 'žene' (danom žena), to jest nečim bezličnim"

žene = bezlične
pa jebem ti život
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2819297
moj je bio kad je bio i Ekumenskoj Patrijaršiji tj. po Novom Julijanskom Kalendaru (ne Gregorijanskom) srpskog naučnika Milutina Milankovića a kojeg tzv. spc po direktivama staljina nikad nije htela iz autodestruktivnog kaprica da usvoji. jedan od razlika zašto ništa nemam s tzv. spc, a inače sam protivnik bilo kog i bilo čijeg etno-nacionalnog-tribalističkog autokefalizma u Pravoslavlju, Hrišćanstvu/Kršćanstu in general te u Abrahmovskim religijama/verama. Bitno mi je kako se tumače Abrahamovske religije/vere, naravno ja sam za socijalno-pravedno, socijalliberalno, univerzalno pošteno i progresivno tumačenje, a ne nacionalno-etnički-tribalistički pridevi a pogotovo ne desničarsko, nepravedno, nepošteno, licemerno tumačenje Abrahamovskih religija/vera, bilo kojih.
#2819304
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2819297#p2819297]Vel boy napisao:[/url]moj je bio kad je bio i Ekumenskoj Patrijaršiji tj. po Novom Julijanskom Kalendaru (ne Gregorijanskom) srpskog naučnika Milutina Milankovića a kojeg tzv. spc po direktivama staljina nikad nije htela iz autodestruktivnog kaprica da usvoji. jedan od razlika zašto ništa nemam s tzv. spc, a inače sam protivnik bilo kog i bilo čijeg etno-nacionalnog-tribalističkog autokefalizma u Pravoslavlju, Hrišćanstvu/Kršćanstu in general te u Abrahmovskim religijama/verama. Bitno mi je kako se tumače Abrahamovske religije/vere, naravno ja sam za socijalno-pravedno, socijalliberalno, univerzalno pošteno i progresivno tumačenje, a ne nacionalno-etnički-tribalistički pridevi a pogotovo ne desničarsko, nepravedno, nepošteno, licemerno tumačenje Abrahamovskih religija/vera, bilo kojih.
Opet ti blokirali ip adrese na Indexu.
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2819318
nisu, stripijeva mamice. nego, ti vamo čisti ustaške grafite i terorističke govore mržnje po Zap. Mostaru kojeg je Jugoslavija i izgradila da uopće i postoji, nije ni endehazija ni hr herceg-bosna izgradila bilo šta urbano u Mostaru, već Titova Jugoslavija, kakva takva! p.s. što kriješ tvoje tOčno ime i prezime, urbana_seljanka? moje sve znaš, red bi bio da znam i tvoje, zar ne?
Korisnikov avatar
By Urbana_Seljanka
#2819323
uopće!
Napredujes, biti ce od tebe jedna dobra Hrvatska trandza. A, blokirali te Hrvati na indexu ipak. Ako budes poslusan kao sto si onom popu fratru, ucinim da ti privremeno uklone ban.
Korisnikov avatar
By Urbana_Seljanka
#2819328
Odlicno. Lipo je imati i tvoju ip adresu. :kosach: Nadam se da si se ozderao za Pravoslavni Bozic... a i Katolicki. Iako ti je otac kojemu ste ti i majka ukrale stan, bio clan Komunisticke partije Jugoslavije, a radio je kao cinkaros u aluminiskoj industriji...
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2834195
Urbana_Seljanka napisao: 20 Jan 2020, 14:55 Odlicno. Lipo je imati i tvoju ip adresu. :kosach: Nadam se da si se ozderao za Pravoslavni Bozic... a i Katolicki. Iako ti je otac kojemu ste ti i majka ukrale stan, bio clan Komunisticke partije Jugoslavije, a radio je kao cinkaros u aluminiskoj industriji...
tek sad i ovaj njen iliti njegov lažni rejv vidim :rotflmao: u made my day with lmao, pa ti si falscher nego ikad. ti baš pojma nemaš. p.s. pozdravi vanju ako nisi ona...........
By whacked
#2857117
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2920050
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!