Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By ZX5
#2763111
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2763097#p2763097]Anhedonie napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2763059#p2763059]ZX5 napisao:[/url]
zamolio bih te, dosta sa cecom ako mozes.. :)
decko svi tvoji postovi odavde mogu da stanu u jednu cecilinu sliku

Slika

moz ti da imas poentu neku kolko hoces al pored 20 govana jedno zlatno zrnce se ne vidi
ne znam kakve veze 20 govana ima sa ovim, ali ne mesaj svoju majku u ovu raspravu molim te. :mjuza:
Korisnikov avatar
By Srklet
#2763121
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2763105#p2763105]Dr_Shortbus napisao:[/url]Meni samo smeta to što administratori ne rade svoj posao kako treba. Zar kojekakvim zakrabuljenim pojavama treba da se daje ovoliki prostor za širenje u najmanju ruku idiotske propagande? Zar forum odavno nije prevazišao ovaj problem? Trajni ban automatski čim se prepozna karakteristični "pattern" jer je svaki post dotičnih individua uvreda za forum, lgbt ljude i zdrav razum!
protiv baniranja! :protest:
ovo je možda početak čovjekove emancipacije. budimo kolegijalni. ^^
Korisnikov avatar
By Macan86
#2763126
ljudi što se raspravljate s njim uopšte kad ništa ne može da mu se dokaže
Korisnikov avatar
By Madonna
#2763130
dopada mi se kad post završi kissićem

ovako
:*

muževan neki tip nema šta
Korisnikov avatar
By Dr_Shortbus
#2763159
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2763121#p2763121]Srklet napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2763105#p2763105]Dr_Shortbus napisao:[/url]Meni samo smeta to što administratori ne rade svoj posao kako treba. Zar kojekakvim zakrabuljenim pojavama treba da se daje ovoliki prostor za širenje u najmanju ruku idiotske propagande? Zar forum odavno nije prevazišao ovaj problem? Trajni ban automatski čim se prepozna karakteristični "pattern" jer je svaki post dotičnih individua uvreda za forum, lgbt ljude i zdrav razum!
protiv baniranja! :protest:
ovo je možda početak čovjekove emancipacije. budimo kolegijalni. ^^
Pa hajde kolega Srklet, vi ste ovde poznati kao glas razuma, napišite mu koji zdravorazumski, emancipatorski post, budite po ko zna koji put inicijator emancipacije zalutalih lgbt ovčica. :bigsmile:
Korisnikov avatar
By gossip
#2763176
mrzelo me da citam svih 6 strana

pridji mu i kazi mu "brate aj karamo neke picke" ako kaze "ajde" str8 je ako kaze "ne brate aj se zezamo kod mene diskretno fem stop samo musko zezanje i musak energija" onda je peder :lol: kidding :)

ali svakako bi trebalo da pokrenes neku spiku sa njim,malo bolje da ga upoznas i to ce ti vremenim dati odgovor :)

ja sam se tako gledao sa jednim nenadom koji zivi dve stanice pre mene,na kraju sam prosao pored njega i "slucajno" mi je ispao telefon,ja kao nisam cuo i onda mi je on prisao sa telefonom,i tu smo poceli conversation
By whacked
#2850416
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2912811
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!