Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Hys.
#2751007
ovo:
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2751006#p2751006]Hys. napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2731352#p2731352]ZlatnaPtica napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2731280#p2731280]Madonna napisao:[/url]Suncano, 27 max dnevna a minimalna 20
Za slucaj da te izbace
:lol:
Odlican odgovor, bez zajebancije.

Na stranu psihicki momenti, koje je Aven pomenula, ako osoba misli da je realno da se desi gore opisana situacija za koju se preporucuje toplo vreme - kad ne zavisis od roditelja za skloniste i leba.

Me je ponukalo da pitam - da li ima nekog od vas kome su roditelji pretili ulicom ili ga/je privremeno/ zanavek izbacili sa gajbe zbog autovanja?

Cesto pricamo o toj mogucnosti, kao o necemu sto je realno i jako zajebano. Znam da je super imati pozitivne primere autovanja, ali mozda i kroz ove teske primere moze nesto da se nauci.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2751009
meni pretili od ubistva do izbacivanja. al naravno nista nisu uradili jer su oni dobri i moralni :roll:
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2751011
Medju gomilama pretnji - i tu su uputili.
Prvi put kada smo imali takav neki razgovor - bila sam maloletna, pa i nisu mogli bas da me izbace, drugi put kad se desilo - imala sam ljude koji bi me barem privremeno prihvatili kod sebe, dok se ne snadjem za na dalje (mada mi je i tad falilo par meseci do punoletstva).

Mada, pretnja da ce me izbaciti na ulicu je bila jos i najblaza varijanta onoga sto su mi govorili.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2751017
humanitarno tračanje ^^

OT > ja sam to svojedobno sredio rečenicom 'nemoj da ti slučajno padne na pamet izbacivati me iz kuće...'
i nije.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2751026
pa ne znam kako bi me izbacili... jedino da unajme neke ljude pa da me svi zajedno fizički izbace. ali ja bih se vratio sigurno, provalio, gadjao ciglama i tako.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2751032
^ realno, nisi majusan pa da to izvedu lako.

Znaci, nikome se nije desilo da ga/je izbace, ali je bilo pretnji.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2751036
ja znam dvoje ljudi koji jesu izbačeni ali ne znam detalje
Korisnikov avatar
By Hys.
#2751038
Ja ne znam nikog licno da je izbacen, niti se secam da je neko na forumu pisao da je izbacen.

Secam se zapravo jedne osobe na forumu koja je to pisala, ali mislim da nije adekvatan primer.
Korisnikov avatar
By .:Q:.
#2751042
off - ja znam nekoga ko je izbacen, a nije gej; a da kojim slucajem jeste, po izjavama roditelja rekao bih da bi mu isto sledilo, ista patologija, rekao bih
Korisnikov avatar
By Markiza
#2751043
Nisam autovana. Znaju da živim sa Galatejom i nikada, nikada nista nisu pitali vezano za nju, niti pitaju. Kao da ne postoji, kao da sam je izmislila, tako se ponasaju. Da je ne pominjem ni ime joj ne bi znali. Jednom mi majka rekla [/i]posto joj nikada o sebi nista ne govorim, da ako sam i lezbejka, ok je, i to je ljubav.
Uvek smo imale nategnut neki odnos te mi nije ni bitno bilo da se autujem. Sem bratu, to je druga prica. Ne mire se sa tim sto sam se odselila, sto im nisam blizu, bla, bla, kao da sam u Novu Gvineju otisla a ne u okviru Srbije. Ne zavisim novcano od njih. Ne daju mi nista, ne trazim im nista i to je to. Nemaju čime da me uslovljavaju ali vole da provociraju, narocito da ispituju kako stojim finansijski: Da umremo sutra ti sigurno neces imati para ni za kartu da dodješ. Ludilo. Nit znaju kako zivim, nit im govorim. Niti ću.
Samoizbacila sam se.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2751048
@ markiza

Izvini ako sam indiskretna, ali zasto nisi autovana ako si nezavisna od porodice?

Mislim ako nije bitno da se autujes nije bitno ni da se ne autujes. Hm ne znam da li sam se dobro izrazila :/

Hocu reci, sta te u tome sprecava?
Korisnikov avatar
By Macan86
#2751055
Mene nikad nisu izbacivali(ono od jesenas što su me na finjaka slali u posetu rodbini ne računam)...dobro,burazer idalje vodi kampanju za moje izbacivanje...al jedino što on može je da mi zaključa vrata kad izađem i da zaglavi ključ...a onda nek mu je njegov Hrist u pomoći jer ću da uđem kroz prozor...

dobro,ja sam u zadnje vreme na korak od toga da im tražim da mi lepo prepišu moj deo i da si ja idem iz ove ludnice dok sam još (delimično)normalan
Korisnikov avatar
By Markiza
#2751059
Sam čin da kažem mi nije toliko težak koliko činjenica da ne mogu više da se raspravljam. Takva sam. Stalno sam se oko nečega sa njima raspravljala, čitav život mi u nekakvom raspravljanju sa njima prošao, sve na mišiće i smorila sam se. Nikad normalan razgovor, samo vika, svađa, urlanje, histerija, pretnje samoubistvom, tralala. Sve je ostavilo traga. Imamo jako lošu a sad već i vrlo retku komunikaciju. Ne dotiče me više. Mislim da majka i brat vec znaju. Znaju za sve moje bliske plavuse-kao drugarice u zivotu. Sa bratom sam kao mladja delila komp pa je imao uvida u sve moje. ALi nista ne pita.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2751117
Kapiram, nije ti do drame. Samo bi se psihicki iscrpela a odnosa vec nema i tesko da bi ga bilo, ako dobro kapiram :/
Korisnikov avatar
By Markiza
#2751132
Da, bas tako. Cesto im se i ne javim na telefon jer 3 meseca trpim svakakva ubedjivanja, ponizavanja tipa da nista nisam postigla u zivotu, da sve sto zapocnem ne dovrsim, nemam normalan posao, nemam dece, nemam svoj stan, nemam aposolutno nista, niko sam i nista, sve sam upropastila, njih, sebe itd, bas neke grozne stvari. A onda nakon tri meseca bude taj jedan dan kad umiru od ljubavi za mnom, i tako sizofreno u krug.
I posto je to uticalo mnogo na mene, da budem nervozna, uticalo je i na odnos sa Galatejom, i ona je bila nervozna, stoga sam resila da ih se otarasim.
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2751202
nije bilo ni pretnji ni izbacivanja
bila je faca kao da imam rak
koja je bila mix raznih zabrinutosti
ali i to je brzo proslo


da ima insinuacija da treba da pobegnem u drugu drzavu, ima ^_^
da im nisam reko da je ceo svet ukljucujuci i mene busan kurac, so why bother (aka zajebi)..nisam
Korisnikov avatar
By hippo...
#2751359
Hmm.. mislim da nisu imali takvu izjavu. Mnogo potiskujem pa i ne mogu da se setim da li su mi uputili tako nesto. Ali realno mene to ne bi toliko pogodilo, ni blizu koliko su me pogadjale neke stvari koje jesu govorili ali i to sam potisnila u vec delu. :)
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2752158
nisu mene. moju devojku su njeni juče.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2752175
Borba sa ocem je bila duga i iscrpljujuca, bila bi verovatno jos teza da u nasoj porodici ne dominira princip matrijarhata. I,eto, dosli smo do lepe faze u kojoj mi moj tata prigovara samo zbog boje hulahopki u kojima se pojavljujem na tv-u. Ne svidjaju mu se crvene. :pionir:
Korisnikov avatar
By *deni*
#2752180
Nije cilj valjda uzgajati mrznju medju najblizim srodnicima? Likovati i inatiti se? To su ipak mama i tata.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!