Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2744629


igra li ko blade and soul? ja zelim, ali nemam vremena i za bns i za LoL, pa samo league igram
Korisnikov avatar
By mean95
#2745127
juce i danas sam igrao Blade&Soul. U pocetku je bilo zanimljivo ali posle se zadaci se uglavnom ponavljaju, tk da smorilo me :/
Korisnikov avatar
By axel87
#2745161
Slightly off topic ali ja zelim ovo da igram Final Fantasy XV
10 godina je proslo kako su je najavili i izgleda da ce u 2016 KONACNO DA IZADJE
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2745192
Jao Blade and Soul kida. PvE, ono sto nikad u mmo-u nisam voleo, cak i taj deo mi je zanimljiv. Prati neku pricu, koja nije nista posebno, puna mmo klisea, ali ima tonu lepih i zanimljivih cutscean-a. Imas brdo dungeona, world bossova/mini-bossova koji bas super dropove daju, a posto su serveri puni, uvek je tu neko da ti pomogne.


A environment... oh lord. Ovakvih scena na svakom koraku.

Slika


Assassin class sto igram je mnogo zanimljiva. Squishy af ali kad nahvatas nekog u kombo they're.. well, fucked. Obozavam PvP u ovoj igrici. Oprema je gotovo nebitna, dakle nece nikad biti p2w, i to mi je jako drago, sto se vrednuje skill over everything else
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2745201
Izgleda će svi summoni da budu ogromni. Onaj Levijatan iz trejlera je isto mega size. Mogu misliti na šta će ličiti svi ostali khmbahamutkhm.

OT: Uzo opet digram Dragon Age Inquisition, al sg ko žemski lik. Rešen sam da odvedem Kulena u krevet, pa to ti je :lol:
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2745274
Da da, sad bas pre koju nedelju. Ja godinama gledam klipove po yt i placem sto ne mogu da je igram. Imala doduse neka ruska verzija koja je skroz bila izbagovana nisi mogao ni questove da radis kako treba.
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2745521
hemi sto LoL ne probas. svidece ti se trust me. heroji su bas fun, zaljubices se brzo
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2745582
ali stvarno bre ljudi, heroji u doti i hotsu su skroz.. dull lol. igrao oba, ne moze da se uporede sa onim iz lola

od 129 heroja ces 100% naci nekog ciji kit tebi savrseno odgovara. samo probaj, thats all. za anhea je kasno, ali za tebe jos ima nade :lol:
Korisnikov avatar
By haemoglobin
#2745688
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2745582#p2745582]Hitsugaya napisao:[/url]ali stvarno bre ljudi, heroji u doti i hotsu su skroz.. dull lol. igrao oba, ne moze da se uporede sa onim iz lola

od 129 heroja ces 100% naci nekog ciji kit tebi savrseno odgovara. samo probaj, thats all. za anhea je kasno, ali za tebe jos ima nade :lol:
hej, 20min zabave, odmerim koliko mi partija treba i to je to. Usput su mi tamo drugari pa pikamo u timu. Nemam vremena za ostale igre, D3 sam zapostavio i ne mogu da ispratim vise nista jer su menjali pun kurac
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2745753
to razumem onda, lol sam i ja poceo zbog drustva, mrzeo sam mobe pre toga i onda se zaljubio
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2746380
izasao ultimate ninja storm 4 :veverica: :eya:



ima i sasuke iz the last movie :hypehypehype:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2746451
eeee i ja dotu krenuo zbog drustva - da ne bih morao da ga imam a da mi ne bude dosadno, te davne 2005e :deda:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!