Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2735467
"Send my love to your new lover
Treat her(him) better
We gotta let go of all of our ghosts
We both know we ain't kids no more"

:peva: :dance:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2735481
^ el uzivo il jok? ako je uzivo, onda vrh
Korisnikov avatar
By zozefin st
#2736650
zasluzila si samar za onakvo ponasanje...
ali nema veze...
ujesces ti sebe za rep...
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2737135
1. odvratan parfem. serem ti se na ukus ako si dobrovoljno odabrao da mirises kao osvezivac za wc

2. vec je postalo creepy koliko te cesto vidjam. so please, gtfo, because it's nevah gonna happen.
Korisnikov avatar
By gossip
#2737971
I can keep a secret
and throw away the key
Korisnikov avatar
By Macan86
#2738057
ili si nenormalano genijalan trol ili si nenermalno glup lažov...ali za dobrobit celog ljuckog roda se nadam da si trol
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2738296
ajTe tisina peTery
sta, mozTa i jesaN lencuga
Progress isn't made by early risers. It's made by lazy men trying to find easier ways to do something. :cookie:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2738446
Mislila si MENE da nadglasas, glupa kurvo? Sad bar znas s kim imas posla :lepeza:
Korisnikov avatar
By gossip
#2738462
podsecas me na jednu samozivu kretenku koja je dolazila kod nas na posao i drala se kako mi svi zajedno nemamo ni pola pameti koliko ima ona....skoro smo je opet videli....mnogo je bolje otkako je na svojim lekicima :)
Korisnikov avatar
By Macan86
#2738527
am i supposed to take this as a hint?
Korisnikov avatar
By Macan86
#2738534
a za koji kurac tebe zanima to koliko sam ja iskustva imao?
šta to tebi uopšte znači? Kao da je bitno da li sam imao dva ili dvadeset partnera u životu?
i za koj kurac prvo što me ljudi pitaju mora da bude sex i to kako ga imam,da li ga uopšte imam,kako to izgleda i slične gluposti...ako mi budeš dovoljno zanimljiv možda i saznaš da li ga imam i kako ga imam...ali glupim pitanjima možeš samo da saznaš koliko mi od prilike treba da nekog kategorizujem kao govance.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2738535
^ kapiram tvoju frustraciju, sto se tice ispitivanja o iskustvu kada nekog ne znas.

A ti ne smeta ako te odma pita potencijalni partner da li si aktivan, pasivan ili uni?

Meni je iskreno gubljenje vremena i da idem na dejt ako ne znam na vreme da li je devojka D i/ili S.

Naravno, jer mi se drukce ne dize, mora da bude i inteligentna, ali ovo je jednako vazno.

Drugo ako necemo se muvamo nego budemo drugari. Ali u bilo kom drugom slucaju, jako mi je bitno. Necu da se kezim i pezim i pricam i zainteresujem se i onda da ispadne da mi je totalno nezanimljiva njena seksualna praksa.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2738551
ma takvo pitanej nije problem,to mi je skroz ok jer je to sasvim razumno i normalno pitanje koje ima smisla da neko postavi...
a ovaj biser je jedan od onih koji se izčuđuju i postavljau leva pitanja koja nemaju veze s mezgom.
Ladno je počeo da mi nevešto filozofira o tome kako ne treba ja da se sramom oko toga šta je meni prirodno i kako to meni treba da bude prirodno jer to jeste prirodno(mislio je na vaginalni sex i stvarno mi je ponovio to "prirodno" jedno tri,četri puta),pa nešto tuc muc pomislio da sam nevin,a kad sam mu rekao da imam iskustva on počeo da me izpituje koliko ja to imam iskustva...i taman sam hteo da uključim kameru da vidi kako kolutam očima i da mu uputim jedan "gde baš mene nađe" pogled on izgleda skapirao koliko to zvuči retardirano i izmislo izgovor da prekine razgovor i odmagli.
Korisnikov avatar
By gossip
#2738552
al sam se napalila bas sam se napalila
Korisnikov avatar
By Hys.
#2738553
@macan

e pa neka, to je bre super, na vreme skapiras da je neko budala :D

Ja imam malo "specijalne" zahteve sto se tice toga kakvu partnerku trazim, pa moram da znam neke stvari o kojima lezbejke na primer ne pricaju bas pre dejta, i to bi moglo da mi bude nezgodno da me ne boli dupe sa ovoliko godina /pitanje a u p nije uobicajeno za postaviti odmah kod lezbejki niti je bas doslovno primenljivo/ i zato su meni neka ta pitanja legitimna.

Ovo njegovo, naravno da nije.

Ja samo necu da dodjem u situaciju da treba da se seksam sa nekim ko ima drugacija ocekivanja koja imam ja. Ne sa ovoliko godina, kad znam sta ocu sta mi treba i da mogu to da pronadjem. Ne lako, ali mogu.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2738561
i to što kažeš xD
inače meni i nije problem da ja razgovaram o sexu i o tome šta mi odgovara šta ne odgovara...stvar je u tome što većina bisera mi postravljaju pitanja o tome što njih i ne treba da se tiče...ili još lepše gurnu u prvi plan tu činjenicu da imam vaginu i penju mi se na živac od iste.

Inače to me ne čudi mnogo što devojke tako reaguju na tava pitanja...kod večine devojaka uopšte priča o sexu je malo tabu bar dok su u onoj prvoj fazi upoznavanja...to valjda ima veze s tim kako se devojkama ceo život kljuca u glavu to da treba da budu rezervisane i da ne pokažuju direktno da su zainteresovsne da neko ne pomisli da su možda lake i slične gluposti
  • 1
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!