Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ostale teme i diskusije...

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By Mars
#2730899
Imate li neku klasu objekata ili ustanova koje ne podnosite?
Ili neki konkretan primerak?

Ja nisam ljubitelj aerodroma (čak ni kada me samo putovanje i destinacija raduju), a aerodrom Nikola Tesla mi je jedno užasno mesto i čisto sumnjam da će to ikad da se promeni.

Odmah iza toga ide VMA.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2730900
APSOLUTNO SVE ZVANICNE USTANOVE.

Sudovi, supovi, poste, carine SVI TI KURCI.

Jebenu fobiju imam, ali stvarno.
Korisnikov avatar
By Mars
#2730904
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2730900#p2730900]Hys. napisao:[/url]APSOLUTNO SVE ZVANICNE USTANOVE.

Sudovi, supovi, poste, carine SVI TI KURCI.

Jebenu fobiju imam, ali stvarno.
Jao, a znaš kako to umre da bude PRIJATNO čak, samo kad nemaš posla sa NAŠIM svim tim kurcima.

I ja ih isto sve mrzim, posebno kad dozvolim sebi da u cilju smanjenja traume budem snishodljiv prema njima.
Korisnikov avatar
By .:Q:.
#2730908
u srbiji - bilo sta ciji interfejs jeste ili podseca na salter


:avalon:


inace - call centri vladinih institucija i ono u nedogled ponavljanje beskrajno ljubaznog "povezacu vas sa kolegom koji zna vise o tome"
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2730912
Od kad sam svestan sebe - ne podnosim kragne, a naročito košullje (u vezi kojih ne podnosim ni materijal ni kroj)... to ne nosim nikako :nesiguran:

Kad klinac odbijao sam i da pokušam da nosim takve stvari, ali tokom godina sam nekoliko puta probao i ne prija mi!

A na drugima me pali, u kontekstu suit n tie :krezavi:
By alexandermagic
#2730924
NisaN klaustrofobican, ali se trudim izbjegavati male i uzane objekte. Empat sam, nazalost, prikriveni :ozbiljan: , pa shodno tome mjesta na kojima veci broj ljudi intenzivno pati mi ne prijaju: bolnice i zatvori.
Ako i moram biti tu negdje, u posjeti, uletim i izletim.
Sta fali zvanicnim institucijama ? Ma dajte.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2730936
Slika


"posebno kad dozvolim sebi da u cilju smanjenja traume budem snishodljiv prema njima."


koliko te razumem :radosnice:


drćo dušo omašio si temu rekla bih :lol:
By Sixto
#2730946
Policijske stanice. Sudovi, domovi zdravlja i opstine su za njih mila majka, ma Zaha Hadid i Karim Rasid zajedno...
By OpetMacak86
#2730948
Da...crkve,manastiri,bilo kakvi verski objekti...neakako mi je atmosfera unutra jeziva...posebno kad vidim koliko ljudi ima tamo koji ubedjuju sebe da ih je neko vrhovno bice stvorilo i da ce da im oprosti svaku pizdrariju koju naprave ako dodju da se pomole...
Korisnikov avatar
By 2kune
#2730955
sve što imade za žitelje vlajčine...
Korisnikov avatar
By elizevin
#2731028
ne podnosim bolnice i taj miris antiseptika
provela sam daleko previse vremena u njima u detinjstvu :(
Korisnikov avatar
By Torry
#2731048
mozete da se smejete koliko hocete ali zeleni venac ne podnosim

toliko strokavo, sivo, raspalo, prljavo mesto davno nisam videla, jezim se svaki put kad prolazim tuda
Korisnikov avatar
By bothways
#2731052
Uglavnom nemam tih fobija/neuroza od ustanova i zgrada, možda zato što generalno ni ne idem po njima (sreća, nema potrebe).
S druge strane, aerodrome baš volim (jer se odatle leti :D), kao i zdravstvene ustanove (valjda jer sam poslednji put ležao u jednoj sa 3 godine), koje sam u poslednje 3 godine više posetio poslovno nego privatno.
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2731364
Nemam fobije, ali ume da mi ide na kurac koliko su državne institucije ono jebeno zaostale u nekom komunističkom vremenu bez moderne tehnologije tipa internet.

Treba da prebacim karton iz lozničke bolnice u studentsku polikliniku. Bukvalno sam sat vremena bio kraj telefona jer su me stalno prebacivali sa jednog odeljenja na drugo, sa jednog lokala na drugi, od jedne doktorke do druge, treće, pa do sestre, ovoga onoga.

Dobijem konačno osobu zaduženu za to, izvesna gospođa Gordana (doktorka? sestra? administrativna radnica? nemam pojma). Kaže moram isključivo ja lično da dođem i popunim formular. Objasnim da sam student u Beogradu, i da to nije izvodljivo. Ne može, ne može, ne može nikako.

-Dobro pobogu, dvadeset prvi je vek! Zar je stvarno potrebno da putujem sada do Loznice i nazad 5 sati zbog jednog formulara? Zar ne mogu da vam pošaljem sve potrebne podatke na mejl? Ili izdiktiram preko telefona? Ili barem fotokopije potrebnih dokumenata poštom??
-Ne, ne, ne, Vi morate da potpišete formular lično, ili lice sa ovlašćenjem, jer znate kako, ako se u procesu karton zagubi ili slično, onda ću bez Vašeg potpisa ja biti odgovorna.

(a jok ja ću biti odgovoran?! Pa naravno da ćeš ti biti odgovorna ako se zagubi karton, ili Pošta, ili neko u studentskoj poliklinici, džizs)

Nisam hteo da igram na kartu majke koja je bila pedijatrica u toj bolnici jer ne volim tako stvari preko veze, međutim žena je nakon par minuta razgovora i propitivanja mene imam li koga u Loznici kome mogu da dam ovlašćenje da umesto mene popuni formular (ma šta te briga, ženo?!) skontala ko sam:

-Pa ti si, Vlado, dušo, što ne kažeš odmah, vidim ja poznato mi, hajde de izdiktiraj mi LBO, ali da znaš ovo samo zbog mame tvoje...

:barf:
By Aven
#2731369
Ne pada mi ništa na pamet.

Anksioznom me čine ljudi, ne prostor/institucije.

Primjerice, imam lijep odnos s bankarkama i doktoricom pa mi nije problem ići u banku ili ambulantu.
Čak su i ove u poreznoj okej.

Ni bolnice mi nisu toliko odbojne ako u njima radi pristojno osoblje.

U policiji pak rade sami primitivci pa mi bude muka kad moram nešto tamo obavljati. :/
Korisnikov avatar
By zozefin st
#2731378
gradski autobusi, narochito ujutru
tesko mi je cak i da opishem,
koliko se ljudi naguraju u jedan bus, i koliko su bahati, a 50% vozaca voze kao da im je prvi put da voze...
Korisnikov avatar
By elizevin
#2731389
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2731369#p2731369]Aven napisao:[/url]

Anksioznom me čine ljudi, ne prostor/institucije.
slazem se, ima dosta toga i kod mene, npr. kao dete sam se strasno plasila zubara koji mi je jednom prilikom izbio (mlecni) zub polugom bez a od anestezije, dok mi je sad odlazak kod zubara cak prijatan jer mi je on drugar, pa se lepo ispricamo, izmenjamo machkarske dozivljaje, krkne mi dve lokalne, pa se tek onda baci na posao :D
By Kragi
#2731496
Nije da ne podnosim ali svrhu bioskopa nikad nisam kuzio.
Zasto ljudi u 21. veku idu u nekakvu salu gde sa jos 200 ljudi gledaju film kad to mogu i kuci u, ako nista drugo, udobnijoj i prijatnojoj atmosferi. :neznam:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!