Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By acid drop
#2722134
:lol:

ili nemati mozak. ✓ svest, i sve ostalo, da.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2722833
ni jedan od vas nije ono što meni stvarno treba...meni ne trebaju avanture i trenutne razonode već neko ko će me stvarno pustiti blizu,ko mi neće postavljati granice i ko će me pustiti da mu verujem dovoljno da dopustim sebi da budem slab pred njim kada se tako osećam.
Meni treba neko ko će me pustiti da ga zavolim stvarno,ne samo fizički...Ko se protiv toga neče boriti iz petnih žila

I ne,nisam takav zato što sasvim slučajno imam ta dva X hromozoma koji me sprečavaju da budem imun na sladunjave,patetične gluposti kao što su osećanja...to nije hendikep!
Korisnikov avatar
By Macan86
#2723108
ne iznenađuješ me uopšte...uvek si bila takva arogantna,gasterbajterska krava koja se seti da se javi samo kad joj je teško a kad joj je super ona digne nos u nebesa i tad nema vreme.
Kad si se jebala okolo sa oženjenim tipom ja sam ti smišljao alibije,kad ste htele ti i Sara da vadite oči jedna drugoj zbog tog oženjenog,opet sam se ja umešao da vas razdvajam.Kad te konačno uhvatili na delu i kad ti je ćale zabranio da izlaziš iz kuće,opet sam ti ja smišljao izgovore da izađeš.
Kad te taj oženji šutnuo pošto mu je žena postavila ultimatum i kad si skontala da te svo vreme iskorišćavao,mesecima sam ti izigrvao rame za plakanje i slušao tvoje kukanje plakanje i prenemaganje...Alo bre,satima i satima si znala da me gnjaviš preko telefona i da mi kukaš kako si ga volela a on tebe samo izkorišćavao,jadna ti...I tako mesecima i mesecima...
Kad si našla novog dečka ti se posle nisi javljala sve dok niste raskinuli da ti opet treba neko da sluša tvoje patetisanje i prenemaganje...
Kad ti je baba šlogirla i kad te ćale poslao ovamo da je čuvaš ja samo morao da ti glumim dadilju...
Kad si se udala za Marka nisi me ni zvala sve dok se niste posvađali i dok se on nije pokupio nazad za srbiju...E tad si se setila za mene,da te dižem iz depresije i glumim ti dadilju da ne presečeš vene...Isto i kad je Marko imao udes.
Kad si našla Donija opet nisi znala da me se setiš sve dok se niste poklali...KAd ste se pomiri opet ti je teško da se setiš...
Sad si tu,bukvalno 5 posrana metra ima između moje i tvoje kuće a tebi je teško da odvojiš vreme da svratiš na pišljivu kafu,jer eto dolaze ti u goste "pravi" kučni prijatelji jer ste vi važni i družite se samo sa uglednim ljudima sa...
Jebem te ja u taj tvoj pedigre gastarbajterski bečka lipicanerko
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2723227
prelepo izgledaš. and i am lost in your eyes.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2723281
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2721581#p2721581]Anton Pavlovič napisao:[/url]Stvarno si ona krava buša. Ne mogu da vjerujem da ćeš zbog dečka koji te samo vuče za nos pljunuti na onakvo prijateljstvo... Ona ti se našla i u muci i u veselju, bila ti je oslonac, rame za plakanje, šta sve ne, i ti je sad bacaš niz vodu zbog nove ekipice, zbog napuhanog lika koji vidi zacopanu budalu, pa riješio malo da se poigra ko mačka s mišem. I mene ćeš odbaciti kad ti sve ovo budem rekao, ali imaćeš vremena da se kaješ natenane. Bandoglavi stvore!
kad ovako nesto procitam sanse nema me neko ubedi da svi upleteni postavljac ne ekskluded nisu u nizim razredima srednje skole, realnije kraj osnovne
Korisnikov avatar
By gossip
#2723762
znam da si POPIZDEO zato sto ti jos uvek nisam cestitao rodjendan :D ali polako....preferiram da to svi urade pa tek onda ja za kraj :) :love:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2723979
daj već jednom pojavi se...iznenadi me...uradi nešto...posle pola godine kuckanja vljda ti je jasno da nisam vanzemaljsko čudovište koje će da ti odgrize glavu...
Korisnikov avatar
By gossip
#2724140
Patiently I've waited for this day to finally come
Knowing someday somehow I would find that special one
Someone perfect, someone true, someone that I knew, was you (I knew it was you)

You're the answer
All this time I've tried to find you
I've been yearnin' (I've been yearning)
You're the answer to the question that's been burning (I've been burning inside)
When they ask me who I love
You're the answer (You're my answer)
You're my answer (You're my answer)

https://www.youtube.com/watch?v=Ny6ZufGIqg0" target="_blank
Korisnikov avatar
By Hys.
#2724167
gossip zavoleo nekog batu a


ot

da vidimo
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2724172
Izgleda nisam ja za ovo... meh
Korisnikov avatar
By Macan86
#2724202
izgleda da ću da odustanem...izvini,ali nisam ja baš toliki som...

edit:
Žao mi je...ali ne puštaš me ni blizu...posle pola godine kuckanja ja ćak nemam ni tvoj broj
Korisnikov avatar
By Hys.
#2724245
Niko nije slobodan il u bg danas. Oce neko u grad?
#2724905


There's a drumming noise inside my head
That starts when you're around
I swear that you could hear it
It makes such an all mighty sound

Louder than sirens
Louder than bells
Sweeter than heaven
And hotter than hell


As I move my feet towards your body
I can hear this beat it fills my head up
And gets louder and
louder
It fills my head up and gets louder and LOUDER
Korisnikov avatar
By Madonna
#2725682
IZLAZI NAPOLJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korisnikov avatar
By zozefin st
#2726860
jednoj fotografkinji : ko ti dade kameru
nemash pojma o zivotu
pokloni nekom kameru
da ne pravish vishe shtete u zivotu
:prst:
Korisnikov avatar
By milidecilitar
#2726992
Uradices isto sto i svi prethodni...cekaces dovoljno dugo da osecanja u meni umru pa ces ih traziti.
  • 1
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!