Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2714950
Pa, tacno da su pohlepne obe kompanije samo sto LoL zajednica dozvoljava Riot-u da sprovodu svoj pohlepan sistem dok dota zajednica nikada ne bi pristala na pay to win. LoL igraci bi trebalo da se bune protiv tog sistema, nikako da ga opravdavaju. A tacno da kinta ne kupuje skill ali u situaciji da dva igraca imaju podjednak skill a jedan ima puno kinte dok drugi nema - sanse su daleko od 50/50, sto ne bi trebalo da trpi niko.

Tuzno je sto su ljudi dozvolili da se takav sistem razvije i smatra kao OK (ne prvenstveno u LoL-u, to nije odatle pocelo).
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2714977
Niste u pravu, onaj koji ulaze novac u LoL nije nikako jaci od onih koji ne placaju. Anhe rune su nesto osnovno, nije to luksuz nekakav koji ti boostuje heroja ne znam koliko. Dok stignes do 30. levela ti si vec sakupio dovoljno poena da kupis setove runa najveceg tiera, za uloge koje igras, tako da nikako nisi slabiji od onog ko ih je kupio kesom, vec ste jednaki. Rune nisu content koji je dostupan samo ako kupujes novcem (to bi onda bila druga prica, onda bi moglo da se kaze da je LoL p2w) novac im jedino omogucava da ih brze/lakse nabave. Meni to nije nikad smetalo, pre LoLa sam igrao razne mmo-e koji su bukvano bili pay2win, LoL ti je daleko od toga, sve se uvek svodi na skill
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2714978
Ok, preuvelicao sam kad sam rekao da je p2w, ali svakako nije nesto sto bi gejmerska zajednica trebala da trpi. Taj model je nesto od cega treba da se bezi i javno osudjuje i nikada ne koristi, cak i u blagoj varijanti jer jednostavno nije dobar. Slobodno mogu da uporedim taj model sa, ne znam, zenama kojima je ok da im muz lupi par samara dnevno, ipak nije kao kod komsinice kojoj muz lomi kosti, i svi to znaju, i svi su na to navikli, cak ni ne razmisljaju koliko je to lose i nepotrebno, koliko niko to ne mora da trpi.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2715021
Da dobro mozda nije tolika razlika ali opet razlika postoji.
Evo jedne situacije koja ilustuje moje nezadovoljstvo sa LoLom:
Dva dobra druga igraju stalno, jedan je kupio sve moguce heroje i gomilu skinova dok drugi nema kintu pa kupi samo koliko dobije u igri. Kad biraju heroje ovaj sto ima sve moze lepo da kontrira protivnickom timu dok ovaj drugi ima limitiran izbor.
Doduse ta mala razlika ne mora da znaci mnogo, bitnije je koliko je teamplay dobar i skil sto smo vec rekli, ali da postoji makar mala razlika zbog placanja - postoji.


Presao Pnemu tipa za dan, ko bi rekao da je tako kratka igra.

Sad sam instalirao Ori and the BF i probao malo ali me ne vuce jos uvek da igram...
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2715035
Ni najmanja razlika ne sme da postoji, od toga treba bezati ko lud.

Ori te ne vuce? :O Ja se zaljubio u artwork u pocetku, a u gameplay kasnije, jako je brza i uzbudljiva za igranje. A i metroidvania <3

ont: Spec ops: the line, zavrsio :cut: oduvalo me

BioShock Infinite, odigrao, kraj je super, muzika i zvukovi su odlicni, grafika divna, prica tokom igre je meh.

Sad cu Dreamfall chapters book 3, izasla juce ^^
Korisnikov avatar
By axel87
#2715124
Batman Arkham Knight na PS4 odigrao story mod sa drugom
Iako ne znam bas najbolje source material igra je stvarno cool i uzbudljiva
Sve preporuke ima i za PC ali je trenutno bagovita mislim da ima i neki patch izbacen
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2715199
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2715035#p2715035]Anhedonie napisao:[/url]Ni najmanja razlika ne sme da postoji, od toga treba bezati ko lud.

Ori te ne vuce? :O Ja se zaljubio u artwork u pocetku, a u gameplay kasnije, jako je brza i uzbudljiva za igranje. A i metroidvania <3

ont: Spec ops: the line, zavrsio :cut: oduvalo me

BioShock Infinite, odigrao, kraj je super, muzika i zvukovi su odlicni, grafika divna, prica tokom igre je meh.

Sad cu Dreamfall chapters book 3, izasla juce ^^
Ma super je prica, grafika i ceo ambijent, nego meni fali dugme (L1) na oba dzojstika, sto je komanda za pull a iz nekog razloga se komande nemogu menjati, a na tastaturi mi se ne igra. Videcu da iskopam stare pa da probam na njima...

Bioshock je super, presao keca, dvojka mi negde ubagovala na pola a Infinite sam mislio da igram kad budem imao bolju masinu posto cu ovako sve morati staviti na low...

Treba da instaliram danas:

Never Alone

Slika

Instalirao juce:

Slika
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2715465
awakening jedino nisam presao sa 2 handed warrior-om, pa sad uzeo i s njima to da obavim. ne volim bas warriore, ali ovaj je zabavniji od onih sa stitom

Slika

kad se ne bijem, unaokolo ovako setam C:
steta samo sto naked bodies ne radi s ovim modom
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2715522
Samo šteta što mene Skyrim uopšte ne privlači... :(

Prešao Orija, sad igram ponovo, hoću da nađem sve. Glupo je igrati preko tastature, a još gluplje što ne mogu da se remapiraju kontrole.... Izuzev toga igra je savršena :love:
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2715540
ni mene skyrim ne privlaci.. kao sto me nije privlacio ni oblivion back in the day
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2718401
Alpha protocol i Dishonored (jako prijatno iznenadjenje, svidja mi se!) - na obe sam na poslednjoj misiji, ali mi je crk'o mis sinoc. :(
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2718426
FFXV prave već koliko? Deset godina? Ću komentarišem kada i ako budem živ u momentu kada remake sedmice izađe.
Korisnikov avatar
By Timothy
#2718429
Ja sam nažalost morao da se odreknem RPG-eva ili bilo kog oblika dužeg kontinuiranog igranja.....jer nemam kad :rida:
Pa sam prešao isključivo na instant igre poput tabačina i platformi :D
Ekipa koja radi Pokemon igre je izdala Tembo the Badass Elephant i sjajan je :D
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2722220
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2714950#p2714950]Anhedonie napisao:[/url]Pa, tacno da su pohlepne obe kompanije samo sto LoL zajednica dozvoljava Riot-u da sprovodu svoj pohlepan sistem dok dota zajednica nikada ne bi pristala na pay to win. LoL igraci bi trebalo da se bune protiv tog sistema, nikako da ga opravdavaju. A tacno da kinta ne kupuje skill ali u situaciji da dva igraca imaju podjednak skill a jedan ima puno kinte dok drugi nema - sanse su daleko od 50/50, sto ne bi trebalo da trpi niko.

Tuzno je sto su ljudi dozvolili da se takav sistem razvije i smatra kao OK (ne prvenstveno u LoL-u, to nije odatle pocelo).
Lol uopste nije pay to win, nije cak ni blizu. Runovi koje ste spominjali i da hoces ne mozes da kupis pravim parama vec moras da zaradis poene igrajuci kojim kasnije kupis iste.

Sto se tice championa, oni mogu da se kupe i rl parama i poenima koji se zaradjuju, s tim da ti cak i za najskupljeg championa treba samo 3-4 dana igranja po par sati da bi ga kupio poenima. Doslovno sve ostalo je kozmetika (skinovi za champione, skinovi za wardove i profilne ikonice koje zelis da ti stoje pored username-a na profilu).

Postoji misconception da su skuplji championi jaci od jeftinijih sto uopste nije tacno, posebno ako uzmes u obzir da brdo pro igraca na takmicenjima koristi najjeftinije champione. Razlika u ceni champ'a se svodi samo na to koliko je Riot potrosio vremena dizajnirajuci istog i praveci mu animacije, a ne na to koliko su mu boostovali attack/ability power/stagod.
Korisnikov avatar
By Timothy
#2723730
Slika
Izašla napokon i prva One Piece igra i za PC....i malo sam pišno od sreće....još plus i činjenica da igra savršeno funkcioniše na mom džojstiku....zbogom društveni živote.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2724959
Zavrsio Orija danas, jako leeeeepa igra <3

Skidam upravo: The Talos Principle

Slika
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2728979
Feist
Slika

Nako, slicno kao Limbo sa jos nekim dodacima, malo dosadno na pocetku.

Lovers in a dangerous spacetime
Slika

Ovo je predobra igra ali je ne vredi igrati sam...
Tako da cu sacekati da naidje neko sa kim cu igrati :D

Armello
Slika

Odlicna igra ako inace volite boardgame based naslove i hexagonalne mape ^^
Inace mnogo lepa grafika.

Panoramical
Slika

Ovo ne vredi igrati ako niste high, just sayin' :cigareta:

Jotun

Slika

Ovo trenutno najvise obecava, odlicna atmosfera i super prica. Preporuka :up:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2733123
code combat
iskidala mi mozak igrica sanjam kodove

a pre par dana sam igrala little inferno. 6 sati. palila stvari. 6 sati.
da nisam prešla celu za to vreme i dalje bi tako sedela i palila stvari
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!