Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Macan86
#2715621
jao čupavi,platiće mi za ovo ako se stvarno nekad budemo videli
Korisnikov avatar
By Macan86
#2715643
deluješ kao neko u kog bih mogao da se zaljubim poprilično lako...i to me plaši...šta ako se to desi? šta ako pozelim da budeš deo mog života...šta ako poželim da budem deo tvog života?
šta tad i kako tad?
znam evo već unapred da ti ja neću trebati...ne toliko blizu i ne kao neko s kim bi hteo da budeš viđen jer mi je jasno da sam ti zanimljiv samo zato što sam uvrnut i neobičan.
plaši me da ću zakomplikovati stvari jer ja iako znam da sam frik,jako sam drzak i zahvtevam svašta na šta po nepisanim pravilima znam da ne polažem prava da zahtevam.
Korisnikov avatar
By gossip
#2715697
a izbegavas da mi pomenes da ti i deckic izlazi sa nama vcras ccc :lol:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2715732
čupavi...nisi se valjda posrameo? daj pa nisi klinac majku mu
Korisnikov avatar
By Macan86
#2715755
jbte,nije da si se posrameo i ne znam ni ja šta...to su samo moje gluposti jer sam naivčina zar ne...nisi ti ni zaintereovan za mene stvarno nego šta je babai milo to joj se snilo...Još jednu zajebanciju sam shvatio pogrešno,kao i uvek.Malo me naložiš,ismeješ se,pa te posle neko vreme nema nigde...pa tako kad ti opet bude dosadno pojavićeš se opet...

stvarno sam jadan više s ovom...u kom paralelnom univerzumu ima smlisla da je momak kao ti zainteresovan za nekog poput mene...
čak ni broj nećeš da mi daš,a kuckamo još od žimus...i kako mogu da budem budala?
Korisnikov avatar
By Macan86
#2715772
molim te,kaži mi da grešim i da je to samo moja nesigurnost pomešana sa pms-om koj mi uvek pravi da se osećam jedno trostruko gore nego obično...
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2715802
znaš šta najviše volim? kad ovako sat vremena smišljam šta da kažem i smirujem ubrzane otkucaje srca i disanje da bi ti bila nedostupna kad konačno dozvolim sebi da doživim infarkt da bih te čula
to me jako pali mmmm
Korisnikov avatar
By elizevin
#2715985
volim te
trebas mi
hajde da pijemo tullamore dew
Korisnikov avatar
By Night
#2715996
Juce sam ti zaboravio prezime. Nadam se da pocinjem da ludim i sve da zaboravljam, a ne samo tebe.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2716056
za koj ćeš mi kurac takav?mogo si prvo da mi kažeš da si jadan sav fin i pobozan pre nego što sam ti dao fb...šta ću sad s tobom? šta? da te muvam,ne mogu jer ti bi da ti glumim ribu...da se družim s tobom,ni to ne mogu jer se pašiš da će tvoji da te linčuju...da te uramim da mi služiš za ukras ni to nemogu,nisi dovoljno zgodan...
Korisnikov avatar
By Madonna
#2716338
You would rather go and party
Somehow, somewhere I'll be naughty
Korisnikov avatar
By zozefin st
#2717173
ovo je najbolja tema definitivno
ili barem jedna od najboljih
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2717174
Nisi moj tip, ali JE BO TEEEEE što mi je drago što postoji još jedan iole emancipovan, autovan i opušten peder u Loznici. Sad nas je trojica, jej :lol:
By Kragi
#2717276
''

I ko zainat nigde ne vidim te sad ...
tana na na na na na na :D
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2717464
Moj bivši momak kaže da nema budućnost u ovoj zemlji. Čovek očigledno ne zna da uvek može da naleti na tebe. :vezan:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2717581
@svi eventualno zainteresovani

Kuvam za masazu.
  • 1
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!