Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Kuda i s kim, kako, kada...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

#2638386
Barni, mani se tih socijalnih prica. I ja sam u jednoj fazi nakon osamostaljivanja morao raditi, za pokrivanje elementarnih troskova, nesto za sto je kopanje kukuruza posten ekskluzivitet. A mogao sam samo da okrenem svoje roditelje i dobio bih koliko god novca zelim.

Hocu rec, kopanje za ljetovanje nije nista strasno, a odlasci na jedna te ista mjesta dosade. Makar i da se radi o kurcevim Tenerifima. Shodno tome, nema se sto zamjeriti nasem mladom Seselj Voji. Dosadilo mu i tocka. :ozbiljan:
By barni
#2638407
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2638386#p2638386]alexandermagic napisao:[/url]Barni, mani se tih socijalnih prica. I ja sam u jednoj fazi nakon osamostaljivanja morao raditi, za pokrivanje elementarnih troskova, nesto za sto je kopanje kukuruza posten ekskluzivitet. A mogao sam samo da okrenem svoje roditelje i dobio bih koliko god novca zelim.

Hocu rec, kopanje za ljetovanje nije nista strasno, a odlasci na jedna te ista mjesta dosade. Makar i da se radi o kurcevim Tenerifima. Shodno tome, nema se sto zamjeriti nasem mladom Seselj Voji. Dosadilo mu i tocka. :ozbiljan:
velika je stvar nauciti u zivotu da budes zahvalan za trenutke koje ti neko daje, i uzivati u tome jer to nece uvek tako biti, to ima svoj kraj
Voja je dete i toliko je letovanja pred njim sa ovim i onim da ako sada ne nauci ovo o cemu sam pisao desice mu se isto i sa 25, 35, itd. godina.
inace Voja je jedno izuzetno dete, svako bi pozeleo takvo dete... i zna on zasto sam mu to napisao :)

a i super je sto ne mora kopati kukuruze da bi isao u Dubrovnik :milkacanic:
Korisnikov avatar
By Dijana88
#2638657
Sta znam ja sam ove godine odlucila bas da odem da berem te cuvene maline ,da bih otisla na letovanje..
To mi je neki najbrzi nacin da zaradim parice onoliko koliko mi treba za more.. A da ne trazim od mojih i da ne moram da radim godinu dana za to isto more na koje cu i sada otici ..
Dakle ja cu ove godine kontam ili CG ili Grcka.. cisto da se odmorim od malina onako preplanula :D
Korisnikov avatar
By Madonna
#2638747
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2638407#p2638407]barni napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2638386#p2638386]alexandermagic napisao:[/url]Barni, mani se tih socijalnih prica. I ja sam u jednoj fazi nakon osamostaljivanja morao raditi, za pokrivanje elementarnih troskova, nesto za sto je kopanje kukuruza posten ekskluzivitet. A mogao sam samo da okrenem svoje roditelje i dobio bih koliko god novca zelim.

Hocu rec, kopanje za ljetovanje nije nista strasno, a odlasci na jedna te ista mjesta dosade. Makar i da se radi o kurcevim Tenerifima. Shodno tome, nema se sto zamjeriti nasem mladom Seselj Voji. Dosadilo mu i tocka. :ozbiljan:
velika je stvar nauciti u zivotu da budes zahvalan za trenutke koje ti neko daje, i uzivati u tome jer to nece uvek tako biti, to ima svoj kraj
Voja je dete i toliko je letovanja pred njim sa ovim i onim da ako sada ne nauci ovo o cemu sam pisao desice mu se isto i sa 25, 35, itd. godina.
inace Voja je jedno izuzetno dete, svako bi pozeleo takvo dete... i zna on zasto sam mu to napisao :)

a i super je sto ne mora kopati kukuruze da bi isao u Dubrovnik :milkacanic:
:vulkanac: :hypno: :doh: :krava:
Korisnikov avatar
By nsc
#2639766
Upravo dosao sa neplaniranih 2 nedelje na Skiatosu, sve je divno, samo je voda jos ledena, sto me nije sprecilo da se kupam. Nadam se u septembru jos nekom grckom ostrvu, ako nadjem drustvo, ostatak lepog vremena na Adi
Korisnikov avatar
By Markiza
#2639780
Sta je ovo u lavoru, Blady? Cvece?

OT
Vec s pocetka maja sam krenula ovako da letujem. Sipam malo soli doduse da podseca na morsku. Jadno i prejadno. Mozda neko jezero do kraja leta.
Korisnikov avatar
By elizevin
#2640026
U avgustu idem u obilazak Skandinavije, u septembru da se brcnem u Egiptu :)
By Kragi
#2714615
Obzirom da me svake neparne godine u proseku neko uzme za kuma te sam shodno tome i ove godine vencao dvoje ljudi pa izgore kesa moracu da se zadoboljim Vučićevim vaucerima. :smeh:

Ne, ozbiljno trazim dobru banju na jedno 7 dana jer me nesto pale ti spa tretmani sa termalnim vodama u poslednje vreme. Da odmorim stare kosti.
Korisnikov avatar
By Sunce
#2714620
Nigde. Serbia. Na more i ne volim da idem.
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2714625
Ne tuguj tico znam ljude koji i u citaonici praktikuju dobar kres :peace: pouzdano i intimno
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2714627
Inače ne učim u čitaonici, no samo htedoh da ilustrujem kako ne idem nigde, no ću džedžiti nad knjigama.
By Sixto
#2714642
Kruzna tura Pesta - Bratislava - Bec - Venecija - Pula - Rijeka - Zagreb - Zadar/Pag - Split - Dubrovnik - Trebinje - Sarajevo - Uzice - Kragujevac... i nazad kuci dok ne bacimo i poslednje pare na gorivo.
Korisnikov avatar
By elizevin
#2714647
Kavkaz pa Krit (trebalo je da bude Egipat, ali Srbija. Oh well :D)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!