Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2704950
who needs pain
i don't want sorrow
wash away this fear and shame
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2705110
"Poslednja knjiga koju sam procitala zvala se i zove se i dan danas Bog i rokenrol, a pored te knjige jos jedan sam imala primerak da procitam, koji je potpuno susta suprotnost, zove se kresni me."

"Ja citam, ali ne upraznjavam te knjige, razumes, ja sam postena devojka, patrijarhalna."
Korisnikov avatar
By Madonna
#2705111
Kolach sa visnjama + choko toping + shlag


Vs



Sreca
Korisnikov avatar
By Madonna
#2705170
kad se setim s kim sam se ljubio povraća mi se :placko:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2705229
već dva dana odlažem kupanje mačora...nije da me mrzi,nego on skroz poludi kad vidi vodu...a tek na fen za kosu hoće oči da mi iskopa...
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2705257
Jao koja ispiranja mozga na BN televiziji, da li narod ovo gleda, da li ljudi misle ovako? Novi svetski poredak, 'homoseksualizam' i bezbožnici istrebljuju čitava carstva, roditelji koji decu ne vaspitaju u hrišćanstvu su GORI OD UBICA jer ubice ubijaju samo telo, a ti roditelji i telo i dušu deteta...
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2705277
^ treba vise od jednog stomaka
ovo da si mutant prezivara i ptice ne bi mogo dobro da gledas
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2705279
E, a moj ćale sedi, bulji, četvere oči otvorio i uši načkiljio, direkt ispiranje mozga u procesu, i još meni poručuje 'Gledaj, KORISNO JE!!!' :barf:
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2705280
jebes mi sve ako ga ne bih udario tiganjem u glavu da sam na tvom mestu
msm nemoj se uvredis nemam nista protiv tvog tate nego sam tako malo ...zivcan
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2705281
Nisam uvređen, čak naprotiv :lol:

<ispovest>
Nema nade za naš odnos. On takav 'dokumentarni' program redovno gleda na BN-u. Kao i pola rodbine, pola ovog grada, ne sumnjam i dobar deo Srbije. Palim ja odavde prvom prilikom, ćao svimmah.
:bicikl:
:zastava:
</ispovest>
#2705288
Ja sam mršaviji tip dečka, polovica 20ih godina. Jako volim malo deblje dečke. Cijelo vrijeme razmišljam kako bi im pušio kurac. Na faxu kad ih vidim razmišljam. Danas sam sanjao kako sam jednom popušio i super sam se osjećao. Ujutro fino izdrko. Bisexualan sam tako da mi je problem pronaći debljeg dečka biseksualca koji bio htio probati samnom. Jer želim imati kasnije i curu i obitelj, pa je opasno ako se dozna, no čisto zbog sebe i hedonizma, želim nekog debljeg biseksualca mojih godina da si pušimo.

i ovako autohomofobi već desetljećima uništavaju reputaciju biseksualaca ^^
  • 1
  • 754
  • 755
  • 756
  • 757
  • 758
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!