Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2679394
Ether saga :love: :love: :love:
drugarica sa filipina mi javila za novi kul server koji valja nesto. legend se zove, juce skinuo i usao, javio se na world chatu, i svi su prepoznali ime Luciffer, te me odmah pozvali u jednu od najjacih alijansa koja trenutno drzi gallio :love:

nolifemode: ON
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2679728
atm nista, inace wizard101..malo
a igra mi se nesto kao free realm ili the journey
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2679795
uu hvala anhe

transistor mi deluje posebno lepo a extra sto, bar koliko vidim, moze i na linux-u da se igra
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2679807
transistor je nesto posebno :love:

i bastion isto, na drugaciji nacin

ali transistor :love: bukvalno sam se rasplakao na kraju Slika
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2681065
Ali dobro, moze da se igra inquisition, nije toliko grozan kao shadow of mordor
Korisnikov avatar
By gossip
#2681135
vidim izasao je Sacred 3

mada se meni sada bas igra jedinica :sigh:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2701846
^ veoma veoma najs. Probaj i gods will be watching. Ima slicnosti
Korisnikov avatar
By Zvonki
#2708333
pillars of eternity,lood school rpg ima zanimljivu pricu i zahteva punu paznju,naravno radili su momci iz obsidian-a,igra ima dosta novina a necu da otkrivam koje,sajna igra sjajna
Korisnikov avatar
By 2kune
#2708421
igram se uređene europske države beskrajno čekajući na šalterima... zamišljam da sam libijski izbjeglica koji čeka francusku vizu na šalteru u Lampeduzi...:zid:
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2708573
razmisljam da skinem swordsman. ako mi se svidi ima da me pojede kao i svi ostali mmo-i, sto mi se naravno ne dopada :ozbiljan:

a s vremena na vreme dobijem ogromnu zelju da se vratim LoL-u, onda sebi lupim par samara i kazem ne treba ti to vise u zivotu i nekako se opasuljim
Korisnikov avatar
By Madonna
#2709658
Nema toga kod mene "trenutno", ne postoje promenljive, samo konstanta (wow)
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2714936
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2714927#p2714927]Pauceti napisao:[/url]^ Kolko para po skinu?
ja obicno cekam da dodju na rasprodaju pa tada kupim (2 puta sedmicno izaberu 3 random skina da budu 50% off) a i kad izadje novi skin obavezno prva 3 dana bude na snizenju 28% off

svidja mi se lol jer te uopste ne prisiljava da placas. sve stvari koje ti mogu pomoci da postanes bolji u igrici se mogu zaraditi igranjem tj. skupljanjem poena pobedjivanjem partija dok jedino skinovi koji menjaju animaciju kako ti champion izgleda se placaju rl parama.

a skinovima se cene krecu od 2.5 evra do 20 evra (s tim da ove od 20 evra postoje samo 3 od skoro 1000 skinova) u zavisnosti koliko se pomuce da naprave posebne animacije za sve abilities, izmene sound effects etc. etc.

je l' ti igras? koji ti je summoner's name?
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2714944
riot je vrlo pohlepna kompanija generalno. npr u doti je sve odmah besplatno i dostupno svima. jedino sto se placa su kozmetike ko hoce. to sto mozes da dobijes sve champion-e, ability-je i ostalo ne znaci da je ok sto su napravili takvu monetizaciju. taj sistem je generalno suva pohlepa i jako je los prvenstveno zato sto nisu svi jednaki, ko plati vise taj je jaci i to je nesto uzasno protiv cega se treba boriti. problem je sto LoL community to trpi jer misli da je to ok. bukvalno stokholmski sindrom.
Korisnikov avatar
By Pauceti
#2714945
@Overload & Anhedonie: Pa to me interesovalo posto sam hteo da uporedim cene sa Dotom posto sam nju igrao. U LoLu se za nijansu placaju vise stvari, tj kupljive stvari nisu samo kozmetika, neko ko ima para moze imati jaceg heroja ako mu kupi dodatne rune recimo. U Doti su svi ravnopravni sa te strane posto je dodatni content cisto custom made kozmetika.
Razumem Anhedonijev stav sto se tice placanja, nije fer da neko bude jaci samim tim sto ima kinte. Ali dobro kinta ne kupuje skill. Mene nagovarali da igram LoL ali sam previse naviknut na Dota sistem da bi presao preko toga da moram da kupim heroja kako bih igrao sa njime...
Realno i Valve i Riot su pohlepne kompanije samo sto igraci Dote nikad ne bi platili za igru (jer je bila besplatna kao scenario za warcraft)...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!