Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2701323
jooooj...samo da uspe....drzite mi fige! :D
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2701337
^ :fige: if it is for the good :)

ont: sada već nedelju dana odlažem da iseckam ananas i razbijem kokos, jerbo nemam vremena/snage. u prevodu, i need someone to indulge me -.-
Korisnikov avatar
By gossip
#2701431
You feel me, I feel you.
I need to know the taste that's on your lips.
And I see only you 'cause no one's ever touched me there like this.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2701443
^ I wanna hear the whole story :lol:
Korisnikov avatar
By Blady
#2701465
Ja stvarno volim da se druzim sa zanimljivim lezbejkama.
Riba koja lize picku , mora biti zabavna.
Salata od usmina.
Korisnikov avatar
By gossip
#2701511
nekako ove poruke sa tucanjem sa jajima mi zvuce kao da su vezano za sve samo ne za jaja :lol:
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2701535
cestita mi jedna ciganka praznike
ja joj kazem takodje a ona muslimanka
BLAM
mene stvarno ne treba pustati medju ljude
Korisnikov avatar
By Macan86
#2701561
kupio sam crnu farbu za kosu i sad ću da se nacrnim pošteno...čisto da se podsetim kako mi ono beše stoji...ako ispadne dobro kačim fotku...ako ne ispadne dobro opet kačim fotku da mi se malo smejete xD
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2701566
^ da vidimo! ja sam se z*bla i kupila tamniju farbu i sada sam crna kao gavran :| a čini mi se da i ti imaš pale skin, tako da unless si u nekom goth fazonu... :D

ont:
ja ne znam šta da radim. došla sam do onog stadijuma kada količina kakaa/čokolade koje unosim na nedeljnom nivou nije zdrava po mene :| jednostavno navukla sam. ne mogu bez kakaovca :drama:
#2701639
Slika

Xiao La needs your help. Her girlfriend, Maizi, was arrested and thrown in detention. She could face up to 5 years in prison. Why? Because she made stickers for equality.

Xiao La and Maizi live in China. One month ago, Maizi was organizing a peaceful protest with four friends to denounce harassment at work. They were making pro-equality stickers and planning to hand them out. And just for that, Chinese authorities put her in jail. If the 5 women are not released soon, they could go to jail for 5 years.

Xiao La's birthday was Thursday March 26th. She and Maizi had planned to spend the day together, having a romantic celebration. Her birthday wish is to have Maizi back. Alone, she won't be heard. But if thousands around the world join her, the global outcry could get Maizi out of jail.

Can you sign and share this petition to help Xiao La's girlfriend and her friends?

Updated: April 8
Photo: Xiao La and Maizi, Amnesty
https://go.allout.org/en/a/freethefive/" target="_blank
Korisnikov avatar
By Macan86
#2701670
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2701566#p2701566]emo_haos_ napisao:[/url]^ da vidimo! ja sam se z*bla i kupila tamniju farbu i sada sam crna kao gavran :| a čini mi se da i ti imaš pale skin, tako da unless si u nekom goth fazonu... :D
pa nisam baš u goth fazonu...al sad šta je tu je(ne verujem da će preko ovoga da mi se primi nešto svetlije baš odmah).
ja sam se ustvari nacrnio zato što mi se činio da bih izgledao manje fem...a ono ispao još gore :kesa:
Korisnikov avatar
By acid drop
#2701694
kako ću jednom nekome kosti polomiti, to je neizbežno.


edit: inače sam veoma smirena osoba. da. to svakako.
#2701696
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2701691#p2701691]alexandermagic napisao:[/url]Fem, ne fem - ljepsi si sa ridjom grivom; satu i lepezi nije mjesto na zidu, ni u sobi ni jednom pored drugog. Macane.
hmmm nisam znao to da lepeza ne ide na zid...mada ja i ne obraćam nešto mnogo pažnju na to...
a što se grive tiče...paaaa jbg sad...izbledeće za koju nedelju kolko da se primi nešto svetlije
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2701781
Jel ima dobrih psiholoskinja/ga po nasim klinikama? Treba mi neko gay-friendly za non-gay related stvariu
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2701791
evo recimo umetnicko uredjenje grada drugi zadatak sve bi ovo bilo uredjeno
i narod bi dosao to da vidi i naplacivali bi od turizma
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2701807
upravo videh nekog hot gay decka na fb
ozbiljno razmisljam da mu napisem:
lep si. dodaj me blok sam
ali sta ako me blokira ili jos gore sta ako bude hteo da prica s mene
  • 1
  • 746
  • 747
  • 748
  • 749
  • 750
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!