Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Moze li se neko voleti ceo zivot?

DA
60
87%
NE
9
13%
Korisnikov avatar
By Val
#268637
Originally posted by Dušica
JEDNA OSOBA SE MOZE VOLETI CEO ZIVOT,SAMO SE ZAPITAJ KAKO CE BITI NAJBEZBOLNIJE ZA TEBE DA JE VOLIS!!!!!
Pitam se, pitam... I dodjoh do zakljucka, da ce najmanje boleti, kad budemo zivele zajedno. :)
Da, mogu zamisliti svoj zivot s njom do beskonacnosti. I to ispunjen ljubavlju i razumevanjem. :love: :kiss: :beba:
Korisnikov avatar
By Aksa
#268638
Da. Moze. I to i radim. Kad nekog volim, volim ga zauvek. This way or another.
Imam listu ljudi koje cu voleti zauvek. No matter what.

A, da. Lista je kratka.
Korisnikov avatar
By Zibro
#268641
100 % ubedjen da DA
prava ljubav je vecna i lepa sama po sebi cak i ako je tuzna i neuzvracena
Korisnikov avatar
By Val
#268685
Originally posted by Aksa
Da. Moze. I to i radim. Kad nekog volim, volim ga zauvek. This way or another.
Imam listu ljudi koje cu voleti zauvek. No matter what.

A, da. Lista je kratka.
Offtopic: Aksaaaaaaaaa, kad si se to tetovirala?

:D
Korisnikov avatar
By TheCurseofBlondie
#268690
Originally posted by EYA
moze li se voleti jedna osoba ceo zivot, bez prestanka, ne racunajuci tu periode krize kada analiziramo da li je moguce ili smo ludi, a zatim opet shvatamo isto, da je beskrajno volimo !?
i naravno, bez obzira na to da li nam ta osoba ista zauzvrat daje sem njenog postojanja !
moze ali ne bez obzira da li nam ta osoba zauzvrat nesto daje !
ako ne daje, onda nece trajati ceo zivot(jedino ako amo bas mazohiste...znaci sve to mora biti uskladjeno i obostrano...primanje i davanje a ne samo jedno ili drugo!
Korisnikov avatar
By Aksa
#268739
@Val: like it?
Korisnikov avatar
By Val
#268756
Originally posted by Aksa
@Val: like it?
YES! :)

Ko je ta devojka?
Korisnikov avatar
By Aksa
#268767
I have absolutely no idea! :)
Korisnikov avatar
By Val
#268768
Originally posted by Aksa
I have absolutely no idea! :)
Ne smem ni da gledam taj avatar. Mnogo me potseca na moju devojku. :love:

Offtopic closed!
Korisnikov avatar
By Seaman
#268977
Nisam glasao, ali se nadam da se moze voljeti jedna osoba cijelog zivota.:misli:
Korisnikov avatar
By Tot
#269000
Da, da, nisam ni ja glasao ali verujem da može.
Korisnikov avatar
By marvuk
#269095
Originally posted by Dušica
JEDNA OSOBA SE MOZE VOLETI CEO ZIVOT,SAMO SE ZAPITAJ KAKO CE BITI NAJBEZBOLNIJE ZA TEBE DA JE VOLIS!!!!!
Sa ovim se definitivno slazem.
Ima ve? 3 godine kako nismo zajedno, a meni ne prodje nedelja da ne pomislim na nju.
Slu?ajno sam upoznao jednu curu koja jako li?i na nju ali to ne bi bilo fer. Da li ?u ja voleti tu curu ili ex koju vidim u njoj?
Korisnikov avatar
By ZvezdasBG
#269206
Da moze. Iako vec vishe od godinu dana nisam sa njim, kretena i dalje volim.....Mislim da cu ga zauvek voleti.....
Bolesno ili ne sta ja znam....
By Paris
#269513
Originally posted by marvuk
Originally posted by Dušica
JEDNA OSOBA SE MOZE VOLETI CEO ZIVOT,SAMO SE ZAPITAJ KAKO CE BITI NAJBEZBOLNIJE ZA TEBE DA JE VOLIS!!!!!
Sa ovim se definitivno slazem.
Ima ve? 3 godine kako nismo zajedno, a meni ne prodje nedelja da ne pomislim na nju.
Slu?ajno sam upoznao jednu curu koja jako li?i na nju ali to ne bi bilo fer. Da li ?u ja voleti tu curu ili ex koju vidim u njoj?
To se meni desilo prosle godine.
Bila sam zaljubljena skoro godinu dana u devojku koja je zivela 1000 km daleko od mene i imala uz to jos i devojku.
Jedne veceri na jednoj zurci ugledala sam devojku koja je neverovatno licila na nju i jednostavno sam morala da je imam.
Posto je ta devojka to vece bila sam nekom drugom ja sam sacekala sledecu zurku i smuvala je.
I bile smo neko vreme zajedno:rool: i ispalo je neko sranje pa smo raskinule.
U medjuvremenu, desilo se to da je moja "ljubav" dosla za Srbiju i ja shvatila da sam se odljubila.
Tada sam se odljubila i od druge.
Nju sam inace srela pre 2 meseca i ona mi je indirektno rekla da joj je zao sto nije uspelo izmedju nas.
A meni je bilo zao da joj kazem da se u ustvari nikada nije radilo o njoj i da je sada sve savrseno nebitno.
By Bombina
#269614
evo ja ti kazem moja cura i ja smo upoznale preko enta,ma nije islo jer je veza trajalo na dva-tri dana
ustvari meni se ovde svidjela ova cura ala sam zaljubuljena nemogu ti reci
meni se slama srce
By Çâðê_DUP
#269677
Volim samo kad mi je ljubav uzvracena....


Ljudi su toliko sebeljubivi da vecma vole ono sto ih samo po sebi voli, a kad ih ne voli, onda oni hine da vole samo da ne bi ispali podlaci. Mnogi savest umiruju savetujuci se sa krokodilima u zooloskom vrtu. U prirodi covekovoj je da nagonski i zverski unistava svako toplo i plemenito osecanje. Osecanje sujete i ljudska glupost toliko su bezgranicni da je covek morao ljubav da izmisli kako bi sebi prekratio muke jalovog postojanja. Isto tako, covek jako cesto mrzi one koje najvecma voli, iz cistog mazohizma, iz razgoropadjene sujete. Covek ne ume ni sam sebe da voli, a tesko da bi mogao voleti druge. Ono sto je osecanje samoljubavi zapravo je bezgranicna usamljenost. A kad se stvori opscena slika o drugome koji je samo objekat u subjektizovanom vidu samoljubavi koja i ne postoji, onda covek izmislja poeziju, muziku, slikarstvo, kulinarstvo, kako bik sebi prekratio vreme. najvisi stepen koji ljudsko bice moze dostici u voljenju drugog jeste zavisnost i strah od samoce ili preciznije receno, slobode izbora, tj. slobode koja mu po prirodi nije dosudjena, jer je svojom gluposcu ne moze razumeti.
By Çâðê_DUP
#269758
Originally posted by Val


Offtopic: Aksaaaaaaaaa, kad si se to tetovirala?

:D

Jesi li ti ovo na slici?:bye:
Korisnikov avatar
By unic0rn
#269816
Moram da budem ubedjen u to ....
Korisnikov avatar
By Franck Whitson
#269860
Mozhe naravno. Ali to ne znachi da je sva ljubav potrosena, pa da nikad necemo naci drugu osobu, koju cemo takodje voleti ceo zivot, odnosno deo zivota od "zavoljevanja" pa do smrti. I tako.
Korisnikov avatar
By EYA
#272134
nije ljubav stvar pa da kad je das nekom nemas vise za druge :sunce:
By Tea
#272135
:cita:

Eto, videh..........procittah.............mozda cu je voleti celog zivota.........

Ne mozda, vec definitivo.......na neki specifican nacin.........to sam dokazala sebi veceras :fuckbed: :leviathan:
Korisnikov avatar
By Art DeCoCK
#275001
ceo zivot? uhh
pa to je malo duze...
ne, nazalost. do neke granice je to ljubav, a posle toga - samo navika.
Korisnikov avatar
By Val
#275002
Originally posted by Art DeCoCK
ceo zivot? uhh
pa to je malo duze...
ne, nazalost. do neke granice je to ljubav, a posle toga - samo navika.
A u nekim slucajevima ne stignete do navike, nego pukne mnogo ranije.
Pa ipak, navika je isto oblik ljubavi. ;)
Korisnikov avatar
By Art DeCoCK
#275459
Originally posted by Val
Originally posted by Art DeCoCK
ceo zivot? uhh
pa to je malo duze...
ne, nazalost. do neke granice je to ljubav, a posle toga - samo navika.
A u nekim slucajevima ne stignete do navike, nego pukne mnogo ranije.
Pa ipak, navika je isto oblik ljubavi. ;)
navika nikako nije isto sto i ljubav. to je samo ulepsani nacin da se kaze: bio bih nesiguran da sam sam, naviko sam se da me podrzavas u mojim odlukama, plasim se samoce, umoran sam od potrage za drugim ljudima koji bi me bolje razumeli, previse vremena je proslo da bih sad krenuo iznova, upao sam u kolotercinu i plasim se da izadjem iz nje . . .

navika bi se mogla jos nazvati rutinom
Korisnikov avatar
By zboO
#642347
svidja mi se ova....ali....

JEDNA OSOBA SE MOZE VOLETI CEO ZIVOT,SAMO SE ZAPITAJ KAKO CE BITI NAJBEZBOLNIJE ZA TEBE DA JE VOLIS

....skrooz sam se zapitala i shvatila da je najbezbolnije da lepo prestanesh da je/ga volish!! :D

i ako verujem da se neko moze voleti ceo zivot...glasala sam za NE...jeb' ga, prosto ne bi bila ja da sam stavila ono sto zaista mislim :trep:

ne postoji osoba koju celoga zivota mozesh voleti istim intezitetom i na isti nachin....(ok, kod mene to ne postoji, da se odmah ogradim)...u nekoga si zaljubljen...volish ga.. sve vishe i vishe.....posle nekog vremena niste vise zajedno...druzite se, postajete najbolji drugari...i dalje ga (je) volite....ali se ta ljubav transformishe u neku drugu ljubav....drugachijeg inteziteta i sa drugachijim ochekivanjima....ljubav je i dalje tu, ali se skroooz promenila, i nema istu jachinu....mozda je chak i jacha no ranije....ali je skrooz promenila oblik....

hmmm....mozda sam ipak trebala da glasam za DA, ali opet u momentu kliktanja, mislila sam na voleti "VOLETI" nekoga, onako biti zaljubljen, i celo srce pokloniti samo toj osobi (for D rest Of D laJf)...a u to zaista ne verujem.....kad tad sve ode u kurac...ne bitno chijom krivicom...ali ode....

mada ako se predomislim postovacu ponovo.






:pegla:
By жњ
#642358
naravno da moze.

moji roditelji su dokaz. pri tom ne mislim na klinacku zatelebanost na koju misli vecina nezrelih sa ovog foruma :jezik: , nego na odnos pun iskrenosti, postovanja, paznje i da - ljubavi. ne verujem da bi cinili sve sto cine jedno za drugo da se ne vole. a ponekad cak pomislim i da su jos uvek zaljubljeni, kad se ne vide neko vreme pa krenu onako da se grle i maze, pogled ih odaje... :sweet: :meda:

bas su mi nametnuli standard! generalno, danas kao da se ljudi ne vole kao nekad :sigh:
Korisnikov avatar
By coka
#642387
Mislim da moze, samo je mozda malo teze pronaci pravu osobu, treba imati dovoljno strpljnja i snage da je pronadjes a mnogi to nemaju, jer ipak nije lako dici se u visine pasti i ponovo ustati kao da se nista nije desilo...
VECNA LJUBAV POSTOJI SAMO JE TREBA PRONACI :love: :love: :love:
Korisnikov avatar
By Dirrty
#642397
kakva vecna ljubav....
mozda prijateljstvo da... ali ljubav kao ljubav izmedju 2 partnera... ne! :maca:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!