Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Blady
#2692638
Jos malo pa cu poceti da pisem
Tocno

Poceli su da mi se mesaju srpski hrvatski i madjarski
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2692934
kada se dve/dvoje forumašice/forumaša smuvaju bar jedna/jedan od njih prestane posećivati forum.
Korisnikov avatar
By badu
#2692938
super super super super super super super super super super super super super
Korisnikov avatar
By gossip
#2692953
sa nepunih 26 i dalje dozivljavam da mi moji govore da se ne setam bos po stanu :lol;
parents would be parents
#2693064
...Ovako u vezi sam s dečkom već tri god i sve je lijepo krasno ovo ono.Kao i u svakoj vezi jel...On ima malo zeznut posao i okruzen je s nekim mačoidnim likovima i ta brija,zastitar je u jednom nocnom klubu.E i sad necu u povijest previse,ali on kaze da se procula prica medju kolegama da je peder i sve je to na nekom zezanju,ali navodno ga zezaju i navodno mu upucuju neke cudne poglede(koje valjda samo on vidi). A tip je osobe koja se nikad nebi outala i kojem je bitno da se ne zna za njega... I sad obzirom na neka desavanja u povijesti i te navodne poglede i zezanciju od strane kolega, on veli meni da on to mora ispraviti i da ne moze dopustiti da ga se tako gleda i da bude tako obiljezen. I kao sta ce napraviti,naci ce neku curu i zabrijat ce s njom da oni vide da on to radi. Nisam mislio da ce to stvarno napraviti,ali je. Bogu hvala po takvim mjestima se krecu (isprika zenama),zenske lakseg morala i tako on zabrije s jednom hostesom.

Po njegovim ricima, flertali su,pricali su,mazili se,malo se grlili i češali se usnama o usne,po vratu i usima(bljak),znate vec kako to ide kad flertate.Kaze nisu se žvalili samo ovo navedeno i da je to morao napraviti i dok je to radio da je gledao da ga kolege gledaju...Nije joj htio dati broj na kraju,kaze ostavio je u zraku da visi jel zauzet ili ne!?To sve je trajalo nekoliko sati za vrijeme nocne smjene u subotu.Na kraju su se pozdravili i otisli svi svojim putem.
E sad. Mene to razara. Ta slika, taj dogadjaj,sve me to unistava uzasno i otkako mi je rekao(odmah sutradan) dakle u nedjelju ja do dan danas(cetvrtak)se jos nisam smirio.I stalno ga pitam za detalje kako se desvalo sta se desavalo,a on nece prica i kaze mi zaboravi,prijedi preko toga i idemo dalje, a ja Ne mogu. Boli i peče me to uzasno uzasno, a on forsira da se sve vrati na staro i da me i dalje uzasni voli i da me nije htio povrijediti itd, a ja se gusim.Gusim doslovno,a nemam kome reci i pojadati se i traziti savjet sta da radim!?!?!?!?! Kako!?!Sta!?!Gdje!?!


teško je biti ormaruša. :drama:
  • 1
  • 726
  • 727
  • 728
  • 729
  • 730
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!