Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

By misha26
#2563022
"Dama sa kamelijam" i "Don Kihot".
Vise mi se dopala dama sa kamelijama.
By Speculum Columbae
#2563023
Volim i običan i barokni balet, mada moram da priznam da se uvek pre radujem plesnim sekcijama u Lilijevim, Hendlovim i Perslovim delima, nego npr. Čajkovskom.
Korisnikov avatar
By elizevin
#2602005
Labudovo jezero i Zizelu u Narodnom, Gospodjicu tri puta u KPGT-u, volim balet, stvarno bih trebalo da idem cesce :)
Korisnikov avatar
By LUNA_Slender
#2609858
:yay: obradovala sam se kad sam cula da ima slobodnih karata za baletsku predstavu ˝Aleksandar˝ koja ce biti u cetvrtak u Narodnom pozoristu, sutra idem da kupim kartu. Ako je neko planirao da ide neka mi se slobodno javi :D
Korisnikov avatar
By LUNA_Slender
#2610426
^ Kao sto sam i ocekivala, predstava je fantasticna, radjena u koreografiji Ronalda Savkovica. Odusevljena sam. Kostimi, muzika...sve je bilo prelepo i dinamicno. U jednom dahu sam odgledala :love:
Korisnikov avatar
By Torry
#2610431
^

ko je Aleksandar? Milan Rus ili Dejan?

drago mi je da ti se svidja
Korisnikov avatar
By Hellas
#2624921
Dakle, BDF 2014 :D
Kazu po jutru se dan poznaje. Da se sudilo po otvaranju, pomislio bi covek ovogodisnji festival nece bit nista posebno. Predstava nije bila losa, ali je bila prosecna a publika svake godine ima sve veca ocekivanja.

Ali sinoc...
SINOC je bilo sjajno! Akram Khan stvarno ume da napravi efektna dela. Cak su na kraju svi ustali i aplaudirali, sto sam retko vidjala na BDF-u od nase publike.
Ne znam kako da opisem...jos sabiram utiske...al nadjoh na youtube-u nesto, mada nije to to - ne moze klip bas prikazati... Uzivo gledati, celu predstavu u jednom dahu...




Ako neko bude bio u prilici da gleda, bilo bi stvarno steta da propusti. (premijera je bila prosle godine, tako da ce verovatno biti prilike da gostuju jos u okruzenju)



Je l' bio/ide jos neko ove godine? Pisite :)
Korisnikov avatar
By Hellas
#2643108
Neko da preporuci nesto, bilo sta (moderan, klasican...)? Ne mogu docekat april, so far avej :sigh:
Zasto nema i na jesen neki baletski festival? Nista im ne bi falilo :sigh:
Korisnikov avatar
By Blady
#2685168
Idemo u subotu na uspavanu lepoticu.
Korisnikov avatar
By nsc
#2685493
Znam Dante, malo te z :mazi:
Korisnikov avatar
By Mars
#2699099
Dorian Gray u Narodnom.

Zanimljivo izgleda, više kore-drama nego klasični baletski elementi.
By whacked
#2860256
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
By whacked
#2923288
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!