Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

#2680998


Two strangers, not strangers
Only lacking the knowing
So willing, feeling
Infinite growing

'Cause You are one
And I am another one
We should be
One inside each other

You can see inside me
Will you come inside me
Do you wanna ride

Inside my love...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2681271
neke stvari jednostavno nisu smešne...ne bitno zašto,bitno da nisu...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2681305
izgleda da sam te uvredio...i nisam hteo krivo mi je...ali ako možeš da se šališ za tako nešto kao da je mala stvar...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2681468
sve mi se čini da si se sad uvredio za sitnicu jer nisi znao kako drugačije da me se otarasiš a da ne bude providno da si se pokukavičio...
Nisi ti prvi ko je napeo jajaca tako za neku sitnicu samo da mi ne bi rekao da nemože ili ipak ne sme...ili da mu jednostavno deluje čudno...Nisam ja sisao vesla ni tarabe.
I to što se osećam sad ko magarac nije zato što si ti neki opasan frajer za kim sam izbalvio već zato što sam se na trenutak stvarno ponadao da će takvi da me malo zaobiđu za promenu.
#2681474
Bebo sad si samo moj...

E, pa bebo moram ti reci da si glup ko kurac da izvine kurac!

Jer si mislio da od patke nastaje labud, jer si mislio da se portugal nalazi u juznoj americi, i pao si u 5 razredu osnovne skole na popravni!!!

I bebo to sto pricas svojim drugovima kako si me "razvaljivao" od kurca, ja bih imao jedno intimo pitanje: Jeba li ti mene?? Idiote.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2681562
ok...iznenadio si me...mislio sam da si se stvarno pokukavičio...mada idalje se ne nadam nešto mnogo...Imaš ti još vremena za junačko povlačenje...
#2683452
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2681474#p2681474]GayForPutin napisao:[/url]Bebo sad si samo moj...

E, pa bebo moram ti reci da si glup ko kurac da izvine kurac!

Jer si mislio da od patke nastaje labud, jer si mislio da se portugal nalazi u juznoj americi, i pao si u 5 razredu osnovne skole na popravni!!!

I bebo to sto pricas svojim drugovima kako si me "razvaljivao" od kurca, ja bih imao jedno intimo pitanje: Jeba li ti mene?? Idiote.
najtajnovitiji i misteriozniji post 2015.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2684860
klinac počinješ da mi ideš na kurac i to mnogo...Otvarao sam ti profil na romeo,otvarao sam ti profil na fb...epa za skype se sam snalazi kakao znaš i umeš ja da ti ga magično stvarim u telefon ne mogu...a čak i da mogu NEĆU! stvorim ti ga ja tebi u dupe to koštunjavo
Korisnikov avatar
By Macan86
#2685199
Sere mi se više od tebe Negice i tvojih licemernih gluposti!
Nećeu da te poštujem,ni ti mene ne poštuješ!
  • 1
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!