Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2678064
je l ima neka fora da se ja prebacim u lezbijanIZAM?
racunam ista skola samo drugi smer

momci me unistise
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2678066
ma zajebavam se , nego eto namucise me
nznm ni odakle da krenem
ajd ovako klasika:
1) svidjam mu se, on meni pa i ne bas i ja to naravno kazem ..onda on krene da me progoni, zove me na svakih 5 minuta, bukvalno ne smem da pricam sa drugim momcima itd
2) oce sex i ne daj Boze da pomislim na nesto vise od toga
tu sad postoje razne pod-vrste: oce sex a nije peder,oce sex ali mu se dopada moja drugarica, tetka i sl. ,oce sex i jeste gej ali nesto .. ocu i ja ali necu samo to
3)mnogo mi se svidja, ne interesujem ga uopste zabole ga penis za mene, misli da sam cudan

nije nijedan prelio casu nego nznm da l mi danas nije dan ili sta je ja ne znam
nisam ti ja za ove stvari
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2678069
ja kad se tako smuvam sa tri lika u jednom danu kažem ćaletu da zakolje prase DA SLAVIMO
Korisnikov avatar
By svemirskimajmun
#2678072
hahah ma da ja to sve tako odjednom, bez trojice nista ..to su godine (ne)iskustva
jbg zaljubljujem se u momke od svoje 3ce godine po nekoj logici do sad bi trebalo da mi ovo sve ide malo bolje, kad ono nista
mogu da briljiram u nekoj potpuno nevaznoj oblasti a onda da placem zato sto mi ne ide sa momcima
msm nznm da l neko ovo cita,da sam hteo da raspravljamo o ovome otvorio bih temu, nemoj bez veze da se trudite da pomazete , ko hoce hvala ali upozorio sam - nema meni pomoci
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2678240
Zasta sad drndaju ova zvona da mi je znati
#2678262
Nisam imala pojma da mi jedna od omiljenih japanskih pesama zapravo previse bolno ljubavna(ko razume shvatice); dok nisam uzela da je prevedem. Misli, znala sam tu i tamo nesto ali, ne i skrivenu tematiku. Pomalo sam sokirana, jer me je ta pesma bas uveseljavala; a sada znam da je tragicne prirode....
Korisnikov avatar
By Macan86
#2678302
el zna neko da li su rendane,sirove bundeve štetne po mačke? mačak mi jeo fil za pitu juče i sad ceo dan samo pije vodu.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2678304
hahahaaa :lol: tako mi i treba kad postavljam glupa pitanja :P
Korisnikov avatar
By gossip
#2678324
napisem im da sam ateista i sutradan mi svi cestitaju bozic :facepalm:
  • 1
  • 695
  • 696
  • 697
  • 698
  • 699
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!