Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By 李香兰
#2673418
go sex workers



"if they're pro-choice they might do it a lot" :lol:
Korisnikov avatar
By gossip
#2673500
za jedan obican,najobicniji cmicak,prepisala mi je dve kutije antibiotika i antibioticke kapi i mast....mogla je i popa da dovede da me okadi :lol:
Korisnikov avatar
By axel87
#2673511
Fuck every dentist in the world who says you NEED TO FLOSS TWICE A DAY
Bitch find a hobby :mad:
Korisnikov avatar
By gossip
#2673610
svemirskimajmun

ima sexy avatar :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2673616
molim da mi neko objasni pojavu ljudi koji stanu ispred apoteke i gledaju šta ima u izlogu ??
???????????
Korisnikov avatar
By Hys.
#2673625
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2673616#p2673616]EnMademoiselle napisao:[/url]molim da mi neko objasni pojavu ljudi koji stanu ispred apoteke i gledaju šta ima u izlogu ??
???????????
molim da neko objasni pojavu ljudi kojima smeta da im komsija u liftu prica o vremenu*? :D


*i ja se zbunim, ali ne mislim da je moja reakcija socijalno inteligentna (ne impliciram da mislis da tvoja jeste). A gledanje u izlog apoteke cesto ima smisla, barem u Bg-u jer sada cesto izlazu razlicite kozmeticke proizvode - nekad bih rado da vidim sta imaju a da ne moram da ulazim unutra**.

**previse cesto sam morala da ulazim unutra poslednjih dinu dana.
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2673644
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2673625#p2673625]Hys. napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2673616#p2673616]EnMademoiselle napisao:[/url]molim da mi neko objasni pojavu ljudi koji stanu ispred apoteke i gledaju šta ima u izlogu ??
???????????
molim da neko objasni pojavu ljudi kojima smeta da im komsija u liftu prica o vremenu*? :D


*i ja se zbunim, ali ne mislim da je moja reakcija socijalno inteligentna (ne impliciram da mislis da tvoja jeste). A gledanje u izlog apoteke cesto ima smisla, barem u Bg-u jer sada cesto izlazu razlicite kozmeticke proizvode - nekad bih rado da vidim sta imaju a da ne moram da ulazim unutra**.

**previse cesto sam morala da ulazim unutra poslednjih dinu dana.
nisam pitala ovo podrugljivo, nego me stvarno zanimalo, jer sam od skoro počela to da viđam. ranije kog god sam viđala kod apoteke išao je po nešto konkretno ili je ušao unutra pa pitao za ono što mu treba, kao i ja, pa mi ovo nije bilo jasno, zaboravih da neki tamo nabavljaju kozmetičke proizvode. hvala na objašnjenju


a što se lifta tiče, dovoljno mi je nelagodno što sam uopšte sa nekim nepoznatim u tako skučenom prostoru, a ne još da treba da pričam. da li mi je neko komšija ili je samo slučajni prolaznik meni je to nepoznata osobe sa kojom nemam potrebu ni želju za ikakvim kontaktom, pogotovo ne u liftu, u susretu na ulici, na stanici, u busu itd. kad hoću da pričam i da se upoznajem idem na mesta gde očekujem da budu ljudi koji će mi bar iz nekog razloga biti privlačni za to
  • 1
  • 684
  • 685
  • 686
  • 687
  • 688
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!