Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By *deni*
#2670306
Godine lete, godine lude :cheer: i , kao i svake godine, sa prvim pahuljama ( možda do Novaka bude i novih poplava, nikad se ne zna ), postaje aktuelan Izbor za Zvezdu godine, koja odbrojava svoje poslednje dane i sprema se da zanavijek ode na đubrište historije. U ovoj stamenoj Imperiji zvanoj Forum GS svake sezone se pojavi po neka nova zvezdica, izazivajući oduševljenje svojim stavovima, razmišljanjima, smislom za humor, a neretko i erekciju, svojim zanosnim slikama. Na žalost, te furiozne starlete uglavnom igraju samo jedno leto, pa nestanu, kako su se i pojavile. To nije razlog da im se, pred kraj godine, ne odaju počast i pažnja u ovom Izboru, adekvatnim bodovanjem, a možda i titulom, zašto da ne.

:redaljka: :tetka:

Ovogodišnja Zvezda, i dalje aktuelna, je barni. :srba: On je tehnička zvezda, doduše, u pogon smo stavili sve raspoložive legalne i nelegalne, principejelne i neprincipijelne poluge, ne bismo li ga proglasili za tehničku zvezdu, pošto, složićete se, kad se jednog dana bude gledala statistika izbora, lepše će izgledati da među pobednicima bude i jedna takva, konzervativna pojava, a ne samo neke dive, ratoborne lezbače i druge dame sumnjivog morala. :hys: Sa barnijem među laureatima, naš Forum će ući u anale :fist: kao jedno multikulturalno, demokratsko i kosmopolitsko mesto, kao što i dolikuje, bez odujma diktature , tj. tetkature jednoobraznosti i uniformnog mišljenja. Takav odujam nikome nije potreban. Kaj ne ?
Da.

Dakle, počinjemo ! :jelka:

Odlučite se za devet korisnika koji su po vama dovoljno harizmatični, upečatljivi, zanimljivi i fabulozni i podelite im glasove po sistemu :

1
2
3
5
6
7
8
10
12

Onaj ko u zbiru bude imao najveći broj poena - poneće virtuelnu titulu ( a možemo, posle proglašenja pobednika organizovati i neki maskenbal, ili svečani pir , na kojem ćemo pobedniku i dvema pratiljama dodeliti simbolične lente i neki efektan krunoliki ukras im staviti na glavu )

Zabranjeno je glasati za samog sebe.

Glasanje traje do Nove godine, pa imate vremena da odlučite kojim korisnicima ćete raspodeliti glasove. ( Temu ćemo s vremena na vreme dizati, da se ne desi da neko želi da glasa, a ne može da je nadje. )
Vodite računa o bodovima kojim bodujete korisnike, da se ne bi kao ranije desilo da nekome date 11 poena. "

Neka igre otpočnu!
#2670315
Pise desetak ljudi na forumu pa nemas za koga ni glasati

Aj da probam, kategorija...zabava :D
Redosled je tu jer mora i to otezava pa sam se koristio prvim utiskom bez dublje analize

12.Rosmersholm
10. MDNA
8. Srklet
7. Deni (tanjug te izvukao ove godine)
6. Anhe
5. Enmademoisell
3. Macan86
2. Alexandermagic
1. Blenta
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2670354
Jao, secam se ove teme od prosle godine, taman sam se bio pridruzio forumu kada je bila aktivna...nego, zar je vec proslo skoro godinu dana?

Znam vec otprilike kome mogu dati veci broj poena, ali moram razmisliti za sve ostale.
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2670358
Ja sam taman planirao da otvorim temu GS Awards 2014, ali sa mnogo vise kategorija :lol:
By Sixto
#2670361
Ajd reci odma sta da ti kupimo za krunisanje i ove godine da ne razbijamo glavu sta bi ti se dopalo za poklon! :lol:
#2670363
mislim da ovo treba ukinuti.
ne volim gledati srozavanje nekoć sjajnih institucija/događaja/izbora/čegaveć. bolje ukinuti i sjećati se s toplinom stare slave, nego gledati mučno propadanje.

:drama:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2670449
ili odmah proglasiti denija za zvezdu und Schluss
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2670761
jao ta prica o zamrlom forumu traje vec godinama,
ima tu i dobrioh strana, zamisli deni da dodje neka veca lujka od tebe pa postane 'glavna' na forumu, a tebe pocne da cuska u staro gvozdje...bolje prvi u selu, nego srednje zalosni u gradu.

sto se mene tice, za mene vec godinama niko ne glasa iako sam "aktivan" na forumu,
a to je zato sto vazda radim sve sto je nepopularno, bilo da je u pozitivnom ili negativnom smislu, pa onda tako smorim ljude.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2670764
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2670761#p2670761]antibiotic napisao:[/url]jao ta prica o zamrlom forumu traje vec godinama,
ima tu i dobrioh strana, zamisli deni da dodje neka veca lujka od tebe pa postane 'glavna' na forumu, a tebe pocne da cuska u staro gvozdje...bolje prvi u selu, nego srednje zalosni u gradu.
Užasno si malicozan. Pitao sam se zašto, ali nisam imao razloga da se pitam, jer je jasno. Muško si. Gledao sam kako se koprcaš u onoj temi u Aktivizmu o meni, bio si spreman glavu da mi skineš, pa si posle jednog posta promenio putanju. Ne volim te više. Ćao. :deni:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2670772
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2670764#p2670764]*deni* napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2670761#p2670761]antibiotic napisao:[/url]jao ta prica o zamrlom forumu traje vec godinama,
ima tu i dobrioh strana, zamisli deni da dodje neka veca lujka od tebe pa postane 'glavna' na forumu, a tebe pocne da cuska u staro gvozdje...bolje prvi u selu, nego srednje zalosni u gradu.
Užasno si malicozan. Pitao sam se zašto, ali nisam imao razloga da se pitam, jer je jasno. Muško si. Gledao sam kako se koprcaš u onoj temi u Aktivizmu o meni, bio si spreman glavu da mi skineš, pa si posle jednog posta promenio putanju. Ne volim te više. Ćao. :deni:
Nisi u pravu, nisam hteo niciju glavu da skinem, treba jos da mi zahvalis sto sam otvorio temu o tome sto si uradio, :durenje:
nema kod mene malicioznosti, barem ne sto se tebe tice, a prvi post je bio pod utiskom jednog bivseg forumasa od koga sam sa fejsa saznao za tvoju akciju, pa se nesto slicno zapitao u vezi sa tim cekajuci misljenje drugih, zar bi me vise voleo da nisam 'promenio putanju', umesto sto sam te pohvalio?... aporpos malicioznosti...:kiss:
Korisnikov avatar
By *deni*
#2670781
Meni ne trebaju vaši tračevi, vaše muške, beSkonačne priče, ,meni treba samo vaša sperma, sve ostalo mogu i sama, a to sam i dokazala. :kiss: ĆAO! :deni:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2670811
Ah, kakve veze sad imam ja sa ovim intervjuom?
Krivo ti je sto sam otvorio onu temu, thats all about.
A ti kao da si svetica. :roll:
Stop judging people.

Evo ti pesma:

Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2670820
Pa kome ja sad da dodelim sve ove poene kad ima otprilike 5 aktivnih forumaša? :nerd:

Dobro, Katengl i Korvin će preko veze, i Denika zato što je Denika.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2670823
ja ne bih da glasam,pošto još uvek sam relativno svežovde i ne znam ni za koga bih glasao
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!