Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By antibiotic
#2663446
nista, no time :(

ali kupio sam resident evil 6 za ps3 , pa da da vidimo...
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2663453
the stanley parable :love:

i mind: path to thalamust - vizualno prelepa igra
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2663483
nasao sam skoro sve, za neke sam guglao. predobra je

msm, nije ovo za mene tema sta trenutno igrate jer igre uglavnom prelazim u dahu, pa makar trajalo citav dan :lol:
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2664645
život :ozbiljan:

definitivno ne pobeđujem ali još uvek sam u igri.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2664646
zivot - odlicna grafika aj je gameplay sranje.
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2664651
To, tutorijal predugo traje, resursi su oskudni, oružje je nelegalno, i svi se prepiru oko postojanja administratora.
Korisnikov avatar
By marrinija
#2664737


ako je neko the walking dead fan, ovo je priblizno seriji (znam da ima i igra original po seriji, ali je ona vise interaktivna sto se tice zanra), simpa igrica.
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2664792
Diablo 3 reaper of souls
Mislio sam da demon hunteri smaraju, ali kad sam im dao sansu zaljubio sam se u klasu :D Secam se da mi je trebalo 10min sa crusaderom da smaknem skelleton kinga, dok sam ga sa hunterom silovao, nepuni minut ^^ zahvaljujuci "mitraljezu", kako ja zovem onaj unapredjeni r2 skill, rapid fire. Massive single target dmg :3
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2667334
ja vec neko vreme pratim the forest i cekam neki key giveaway al izgleda da cu torentovati na kraju :lol: treba mi sugar daddy koji ce da mi kupuje igre. i tastatura koja nije masna od svinjetine.
Korisnikov avatar
By Timothy
#2671887
Slika
Valkyria Chronicles
Tek danas saznao da je izašlo na Steamu i ne mogu da verujem, suprajz :D I činjenica da se dobro prodaje, uliva mi nadu da će Sega da se smiluje i objavi dvojku i trojku. Da zlo bude veće sad će i drugi deo FF 13(nisam još ni prvi prešao kako treba), a NEMA SE VREMENA, tuga :/
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2671942
Završio Thomas Was Alone <3 i sada žvaćem polako kroz FEZ i Beyond Good and Evil... I takođe Tron 2.0 dignem katkad da ga pređem zbog nostalgije jer je divan, a i da bude zabeleženo da sam ga prešao na Stimu. :D
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2671977
Nista trenutno, pustim kad kad ultimate ninja storm revolution i chaos & order na fonu , ali bas rretko
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2671979
^ ovo je prava tema za tebe onda.

Black Friday sales na sve strane, pa uzela i instalirala i započela StarCraft2 sa expanzijom i Heroes VI, a našla i davno kupljenog Witchera na GoG-u, pa i to instalirala. I tako. Opet me uhvatilo da se igram. :balerina:
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 16
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!