Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667512
reših da ostavim cigare jer već počinju da mi smetaju i evo nisam zapalila par dana i jako se nerviram što nemam potrebu uopšte jebote sutra prekosutra ću imati dete i tako će mi smetati što plače i cmizdri i onda ću ga ostaviti jer nah jbg nemam toliku potrebu za njim koliko mi smeta buka :shrug:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667514
sve je to kod mene isto. podela svega se vrši samo na a) podnosim - ok može da bude blizu mene
i b) ne podnosim - sklonite to/me dok još imam živaca da koristim reči za ono što želim da postignem :sekasablic:
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2667536
ima jedna mtf kasirka u "mom" supermarketu. divim se njenoj hrabrosti. danas sam stala kod nje u red. jednim malim gestom mi je ulepšala dan.
#2667593
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2667590#p2667590]Rosmersholm napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2667589#p2667589]Rosmersholm napisao:[/url]mislio sam da sam dostigao ambise socijalnog života prošlog oktobra, ali gle, pogrešio sam što je večeras dokazalo NE SMEM da kažem šta radim i gde sam
tagged as: ćošak na podu, prekršio vegetarijanstvo, kulen, ceo hleb koji kidam zubima
na sve to: nepoznati ljudi me prate --------> sumnjam na crnu magiju
Korisnikov avatar
By Hellas
#2667638
braca karic :radosnice: gde li je ta swatka mawa familija sad...
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2667683
that is incorrect. this is not a spelling bee competition this is a karaoke night
#2667724
Vrlo je važno da zapamtite ovaj random rant:

Znate, postoji u Nizozemskoj divan gradić koji se zove s-Hertogenbos u kome bih vrlo voleo da živim.
S tim u vezi, došao je trenutak da ispravim jednu jezičku zabludu ovog podneblja. U tom gradiću, živeo u petnaestom veku slikar, roda van Aken, a imenom Jeronim. I tog slikara su prozvali Bos.
Da, tako je - u srednjoholandskom "Bošovog" vremena, njegovo ime se izgovaralo kao Bos, ne Boš.
Štaviše - tako se na holandskom izgovara i danas.
Zato, pamet ȕglavu i nemojte zvati slikara Hijeronimus Boš, jer mu to nije ime
  • 1
  • 670
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!