Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By mOwbid
#2667280
da, prestao je da raste pre 2-3 godine, i eto sad ponovo.
Korisnikov avatar
By gossip
#2667295
that first sip of coffee in the morning :love:
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2667315
Ja ne mogu vise. Moji roditelji su psiho. Saznali su neke stvari jer me uhode na fejsu (a verovatno i na ovom sajtu), konstantno mi hakuju profil (iako stalno brisem poruke i menjam sifre) i moja mama je zvala moju drugaricu i rekla joj da ih vise ne zovem i ne dolazim. I ain't even making this up. Ako je neko citao moje ranije postove o roditeljima, shvatice da je ovo moja svakodnevnica i da je ovakvo ponasanje uobicajeno za moje roditelje. Mislio sam da ce dolaskom u Beograd manija gonjenja prestati, medjutim sam se ocigledno prevario.

I can't...
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2667318
^ da li bi nešto vredelo da razgovaraš sa roditeljima kao odrastao na tu temu?
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2667320
Sutra putujem za Bugarsku, u utorak uzimam njihovo drzavljanstvo, za mesec dana pasos i aj Srbija i ljubavi i rasprave i bolesti i tuga u PM!!!
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2667322
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2667318#p2667318]emo_haos_ napisao:[/url]^ da li bi nešto vredelo da razgovaraš sa roditeljima kao odrastao na tu temu?
Ne vredi. Kazem, ako si citao moje ranije postove o roditeljima, znao bi da nema poente sa njima rzgovarati kao sa racionalnim bicima. Previse su teatralni i dramaticni. Kad bih ispricao sta su mi malopre rekli preko telefona, mislio bi da lazem 100%
Korisnikov avatar
By Macan86
#2667324
Horcrux,kad već nemožeš s njima lepo ko s razumnim ljudima onda budi malo grub i lepo im reci da su ti se zgadili(što predpostavljam da definitivno i jeseu) i da te već jednom ostrave na miru...bilo bi dobro i da im malo zapretiš da ćeš prekinuti kontakt s njima načisto ako tako nastave(kad oni već mogu tebe da ucenjuju emotivno onda možeš i ti njih).Ako im ne pokažeš zube neće prestati da ti zagorčavaju život dok su živi.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2667325
eeee da,i da te pitam el ti zaviš beše od njih za nešto još uvek(mislim za kiriju ili nešto slično)?
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2667333
Imam 19 godina, zavisim u potpunosti od njih. Veruj mi, sve sto ti pada na pamet da treba da se kaze, rekao sam x1000 (ne preterujem). Od septembra prosle godine mi je haos u kuci i razgovarali smo na ovu temu bezbroj puta i svaki put kad se pomene ova tema, otvori se Pandorina kutija i obavezno bude puno uvreda, ucena, suza, drame, bacanja stvari po kuci, pretnji (samo)ubistvom, dolazila je cak i policija nekoliko puta. Srecom, sad je samo preko telefona i mogu da prekinem vezu kad god hocu.

Moji roditelji su veoma mocni ljudi i stvarno imaju odlicne konekcije. Otac mi je rekao pre odlaska u Beograd da pazim sta radim jer ce sve znati i evo sad izgleda da nije bila prazna uvreda jer su mi poslali razgovore koje sam vodio preko moblinog. Kako su do njih dosli, pojma nemam. Jednostavno nemam nikakvu privatnost, stalno sam u grcu i znaju svaki moj korak. Taman kad spustim gard, oni su tu da me podsete da znaju sve.

Prosto ne znam sta da radim. Ovo je van granica normalnog vec odavno. Najradije bih otisao u policiju, ali STA DA KAZEM?
Korisnikov avatar
By Macan86
#2667345
Znaš kako,to što oni rade s tobom je psihičko zlostavljanje i za to bi mogao da ih prijaviš...Ali pošto zavisiš od njih mogu da zamisim kako to može da krene naopačke i da ti zakomplikuje stvari...
Najbolja varijanta ti je da prvo nađeš neki način da se sam izdržavaš i onada da se skroz udaljih od njih.Sve dok od njih za bilo šta zavisiš nećeš moći da se otarasiš njihove kontrole ako su već takvi kakvi su.
Ne znam šta da ti drugo kažem...
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2667347
ne znam na šta ljudi misle kada kažu nekome od 19 godina "treba da se osamostališ". znam da macan samo želi da pomogne, ali to mi je dosta daleko od stvarnosti. znam ljude koji rade full time job i opet jedva sastave kraj sa krajem, a kamoli kada je uključeno i studiranje (pod ovim mislim studije zahtevnijeg tipa, da se tako diplomatski izrazim). e sad, ukoliko ti studije ni nisu bitne, već ti je to samo bio način da odeš od kuće i dođeš u Bg, onda je to druga priča.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2667352
nisam mislio sad,odmah da se osamostali,jer znam da mu sad to i nije baš izvodljivo...Ali hoću da kažem da sve dok zavisi od njih ne verujem da će nekako moći stvarno da pobegne od te njihove kontrole.Tako mi zvuči da sve dok oni njega izdržavaju oni će sebi davati to pravo da ga posmatraju kao pod mikroskopom.
Jedini spas mu je da kad nađe neki način da se sam izdržava da načisto prekine kontakt s njima...drugi izlaz iz toga nevidim jer i sam on kaže da ništa ne vredi.Nemogu da mu dajem lažne nade da će se nekim čudom oni urazumeti kad i on sam zna da je to skoro pa nemoguće.
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2667392
Jedino da nadjem nekog bogatog decka :lol: Seriously though, ovo me psihicki ubija. Ok sam sa cinjenicom da ne prihvataju to sto sam gej, medjutim mi je muka kad pomislim na sve stvari koje su mi rekli/ uradili u poslednjih 14/15 meseci. Zamislite kad je doslo do toga da se policija mesala i da me neko prati (shvatam da ovo zvuci kao da 100% lazem, jer kad bi neko napisao da ga prate, ja bih sigurno imao neki sarkastican komentar na to).
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2667407
ugojio sam se 6 kilograma, PA KAKO SAD SVALERA DA NADJEM NIKO NECE DA JEBE URSULU PODRUMSKU VESTICU :rida:

a takodje ne mogu vise nista ni da zakopcam :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2667452
od jednog muza je bolje dva :awesome:



salim se, serendam bre
Korisnikov avatar
By Hys.
#2667456
@Anhica

Svaler/ka uvek moze da se nadje al ko ima pare za novu garderobu :sigh:

Baci se na neki low carb ako os da smrsas zaistinski :-)
Ja sam smrsala bas 6 kila za oko 3 nedelje,a moj metabolizam je bulja.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2667461
ma, samo ne treba da jedem ko tebra jer mi jedemo kao cetvoroclana porodica, a ja jedem kao pola porodice. i ja se gojim a on i dalje zgodan. kad riba krmaca postane riba krmaca ostane!
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2667492
brutalna je mala :love:
a tebi ne vredi ni objašnjavati.
  • 1
  • 669
  • 670
  • 671
  • 672
  • 673
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!