Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2666454
dopada mi se sto si bio u vezi od 4 godine...to je zaista retkost...ono sto mi se ne dopada jeste to sto je taj raskid jos uvek svez...tako da razumi me sto cu malo da prikocim sa celom pricom...predostroznosti radi ;)
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667006
e, pa pošto znaš da ne mogu da te se otarasim na lep način tj. preko policije heh i znaš već iz kojih razloga, e onda da znaš i da ću umesto traženja zabrane prilaska ja lično da ti obezbedim zabranu celokupnog hodanja kad ti budem noge polomila napraviš li mi još jedan incident bilo gde
jebem ti sve retardirano da ti jebem goni se od mene bre bolesnice jedna nenormalna nemam preča posla nego tebe da prevaspitavam ajde idi leči se aj aj
By Speculum Columbae
#2667009
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2667006#p2667006]EnMademoiselle napisao:[/url]e, pa pošto znaš da ne mogu da te se otarasim na lep način tj. preko policije heh i znaš već iz kojih razloga, e onda da znaš i da ću umesto traženja zabrane prilaska ja lično da ti obezbedim zabranu celokupnog hodanja kad ti budem noge polomila napraviš li mi još jedan incident bilo gde jebem ti sve retardirano da ti jebem goni se od mene bre bolesnice jedna nenormalna nemam preča posla nego tebe da prevaspitavam ajde idi leči se aj aj
moj život trenutno u nekoliko pesničkih slika
#2667151
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2285223#p2285223]Хуанита napisao:[/url]taj zvuk koji čuješ dolazi odozdo,
taj zvuk što uznemirava povazdan,
ne zatvaraj vodu, ona dolazi otud
taj pritajeni bruj to je nečiji poziv,
to sam ja - dunav, potok neumoljiv.

to smrt sebi uzdignula tron;
na zapadu maglovitom,
u samgradu jezovitom.
ushit, nadu pregrmeo on:
u pokoju vekovitom,
u otklonu, u skrovitom.
kraj pokojeg broda što, tu se ukotviv
čeka na poziv neopoziv.

taj splet oko tebe stvorio je lopov,
ja donosim vodu a odnosi je zlotvor.
vidiš li zid, u njemu je otvor
ne zatvaraj vodu.

daleko se čula jeka
pesme ubave.
slušao je izdaleka
zloban dunave.

voda ima poriv, a čovek ima zločin.
u njemu je korov, u njemu je otrov
taj bljuv što se širi sva čula ti smoriv,
ne zatvaraj vodu jer voda ima motiv
voda ima motiv neukrotiv.

to glup srbin izdignuo kran,
pod opkladom osobitom,
pod rakijom glasovitom.
usut mazut razgrnuo val,
sada teče nad koritom,
poda maglom gasovitom.
ne zatvaraj vodu, neće ti ni uspeti,
kod tebe to posao neizvodljiv.

voda ima poriv, a čovek nema obzir
čovek ima mozak, u njemu je benzin.
otvor u zidu nameštaj ti motri
rusi nemaju nameštaja

to što čuješ to sam ja, dunav;
u beču plav, u budimu sumnjiv,
kraj vukovara krvav, ovde već tunjav
na ušću prljav, rumunjav, rominjav
(česi nemaju dunav).
upravo sam video ovo i upropastio se psihički i moralno.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2667201
Hvala ti sto si me slomila, sad bar znam da nisam IronMan.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2667245
Za ime kurca više vas dvojica,zar moram baš ja da vam budem zamorče za udvaranja svaki put kad se napijete?Jednog dana ima da mi strvarno dokurči više i lepo ću da se napravim namćor i stvarno ću da pojebem jednog od vas ako ne oboicu...Al se plašim da tek ted neću moći da vas se otarasim
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2667286
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2667006#p2667006]EnMademoiselle napisao:[/url]e, pa pošto znaš da ne mogu da te se otarasim na lep način tj. preko policije heh i znaš već iz kojih razloga, e onda da znaš i da ću umesto traženja zabrane prilaska ja lično da ti obezbedim zabranu celokupnog hodanja kad ti budem noge polomila napraviš li mi još jedan incident bilo gde
jebem ti sve retardirano da ti jebem goni se od mene bre bolesnice jedna nenormalna nemam preča posla nego tebe da prevaspitavam ajde idi leči se aj aj
opet te napada ona bivša tvoje devojke? izgleda kao da se stvar otela kontroli :l
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667317
napada nju bolest opasno. dok neko ne završi u urgentnom neće se ovo rešiti, a ako ima sreće to ću biti ja nadam se, trenutno bi mi to baš išlo u korist iz više razloga ^^
Korisnikov avatar
By Hys.
#2667363
^ ajme kako to uspe da dodje do toga a da nije epizoda iz neke serije, je bo te.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2667553
nisi bila dobra, you ain't touching these :sise:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667704
dečko, ne želim da se družim na kratko, ne želim da se sprijateljujem, a još manje da se jebemo, jer već jebem faks da ga jebem sa grupnim radovima, upravo zbog ovakvih situacija. makse
Korisnikov avatar
By Hys.
#2667857
mislila sam da brinem za sebe a zapravo brinem za tebe

i necu se smiriti dok te ne vidim
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2667931
Slika

aj molim te pazi reakciju :lol:
ovo si preslikana ti kad ja kažem nešto što ne bi trebalo pa ti prvo pomisliš da se šalim pa onda nisi sigurna pa onda kreneš već da misliš da sam to stvarno ozbiljno rekla ali još nemaš komentar

:sweet:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2668707
Uvredili ste me,razočarali ste me...Šta se čudite?!
Korisnikov avatar
By gossip
#2668786
oh honey :)
nemam nameru da se takmicim sa bilo kim :)
ne zelim nikoga ko ne zeli mene ;)
  • 1
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!