Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2665613
treba mi par extra sati za kupovinu namirnica i svega ostalog (on top of already existing 24 hours in a day)

:/
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2665692
El je ayahuasca legalna na ovim prostorima?
Korisnikov avatar
By Hys.
#2665736
jeboooooteeeeeeeeeeee štaaa radeeeeeeeee ljudi kojima je češćeeeeee od tri puta godišnjeeee dosadnoooooooooooooo
Korisnikov avatar
By IriS
#2665761
odem medju ljude i budem drvo.
i povraćam.
a nisam pijana.

moja toksičnost, koja je uglavnom bila okrenuta na spolja, okrenula se na unutra. otrovala sam samu sebe :awesome:
Korisnikov avatar
By gossip
#2665765
lik ima istetoviran simbol za ribe
pogledam mu natalnu...a on vodolija u horoskopu...bas bedak :lol: :lol:
#2665795
Oduvijek sam sumnjala da se u Hrvatskoj ženin društveni status još uvijek, kao u primordijalno doba, određuje stanjem njezine maternice. To ide nekako kao na tjelesnom odgoju u osnovnoj školi: jalovice korak iza, majke (trenutne i buduće), ostanite u stavu mirno, ponosno uzdignute glave. Lekcija koja se da naučiti ako čitate između redaka: dobile smo konačno odgovor na vječno pitanje svih ljubavnica među nama.

Kako postati (bogata) gospođa u jednoj tako tradicionalnoj (da ne kažem zatucanoj) državi kao što je Hrvatska? Znate što ću vam ja reći? Jebo brak do kojeg si došla ucjenom. Taj ima jednake šanse da bude uspješan kao i onaj iz kojeg otac vašeg djeteta upravo izlazi.

* * *

Sitna digresija: muškarci su najiritantnija bića na planetu kad se smiju vlastitim šalama, pogotovo ako su iste zaista smiješne.


Jelena Veljača

Slika


Ne znam što mi je došlo, al' ona mi je prekul u zadnje vrijeme. Sinoć sam ju sanjala. :radosnice:
Korisnikov avatar
By gossip
#2665812
pfft i ti sebe nazivas astrologom?

rodjen je onog dana kada je sunce iz vodolije preslo u ribe...u takvim situacijama ne mozes na osnovu dana da znas znak nego na osnovu sata rodjenja...u svakom slucaju sat rodjenja je najbitnija stvar u natalu jer odredjuje podznak odnosno licnost :setnja:
By alexandermagic
#2665814
Tugice, nemoj se vaditi. Astrolog nisam, mada sam educiran za vrhunskog. Kao ni sto se ne smatram ni numerologom, kristaloterapeutom I Majstorom Tarota mada sam i to posvrsavao. Nalazim da sam samo diplomirani inzenjer strojarstva.
I kako stigosmo do ascedenta, jer ascedent i podznak su samo laiku jedno te isto ? U tom tvom postu pises o ascedentu. :setnja:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2666091
sunce mu ove feferone su bas ljute :vruce:

:nastavljadaihjede:
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2666110
666 of 666 strana random discolosurea.
  • 1
  • 664
  • 665
  • 666
  • 667
  • 668
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!